خانه / همه مطالب / اخبار ایران و جهان / اخبار ورزشی / عکس لو رفته فتح الله زاده در کشتی بانوان آمریکا

عکس لو رفته فتح الله زاده در کشتی بانوان آمریکا

عکس لو رفته فتح الله زاده در کشتی بانوان آمریکا

عکس لو رفته فتح الله زاده در کشتی بانوان آمریکا

سرویس خبر ورزشی مجله فارسی پرمگ :  به گزارش” ۱۱ نیوز”؛ “علی فتح‌الله‌زاده در حال تماشای كشتی بانوان در نيويورك” اين عكسی است كه دست به دست در فضای مجازی می‌چرخد و اين سؤال برای همه ايجاد شده كه مدير عامل پيشين استقلال در آمريكا چه می‌كند.
ماجرا از اين قرار است كه تيم كشتی بيمه رازی پس از قهرمانی در مسابقات لیگ ایران و جام باشگاه‌های جهان به عنوان نماينده كشتی ايران در مسابقات میدان تایمز نيويورك حضور يافته و علی فتح‌الله زاده هم در اين سفر اين تيم را همراهی می‌كند.
مسابقات ميدان تايمز پس از حرف و حدیث هایی مبنی بر حذف کشتی از مسابقات المپیک، دو سه سالی است که برای حمایت از این رشته، با دعوت از چند کشور کشتی خیز دنیا، در دو بخش مردان و زنان به ميزبانی آمريكا برگزار می‌شود كه از عكس‌های ارسالی از نيويورك ناگفته پيداست علی فتح‌الله‌زاده هم يك‍ی از مهمانان ايرانی اين تورنمنت يك روزه است. هرچند خود فتح‌الله‌زاده مدعی است كه كشتی دليل حضورش در آمريكا نيست و برای هماهنگی يك تورنمنت چهارجانبه با حضور دو تيم ايرانی و دو تيم آمريكایی به نيويورك سفر كرده است.
البته ادعای فتح‌الله‌زاده چندان بيراه هم نيست اما آنچه‌كه مسلم است مدير عامل سابق استقلال از اين فرصت استفاده كرده تا به عنوان همراه تيم بيمه رازی بتواند ويزای آمريكا بگيرد. ولی قطعاً روزی كه او فكر ويزای آمريكا را درسر می‌پروراند فكرش را هم نمی‌كرد يك عكس، سفرش را تبديل به موضوع داغ فضای مجازی كند. هرچند صرفآً از روی يك عكس نمی‌شود بريد و دوخت و حكم صادر كرد.
فراموش نكنيم بسياری از رقابت‌های بين‌المللی كشتی در دو بخش مردان و زنان برگزار می‌شود و در بسياری از اين رقابت‌ها نمايندگان ايران هم حضور داشته و دارند، فقط به لطف سانسور دقيق تلويزيون بينندگان ايرانی هيچ اثری از آن مشاهده نكرده‌اند. چه ما ديده باشيم چه نديده باشيم در همه اين مسابقات مردان و زنان در تشك‌های كنار هم به رقابت می‌پردازند و اين واقعيتی غيرقابل كتمان است.
به هرحال فتح‌الله‌زاده هم كه برای تماشای كشتی نماينده ايران در ميدان تايمز حضور يافته ناخواسته در چنين شرايطی قرار گرفته و البته بر حسب اتفاق عكسی از او شكار شده كه انگار برای تماشای كشتی بانوان در ميدان تايمز حضور يافته كه هيچ عقل سليمی اين را نمی‌پذيرد. اما آنچه موجب شگفتی است لبخند رضايت بخش او در اين تصوير است.
تماشای كشتی بانوان، فارغ از هر محدوديتی آن هم توسط مديری از بدنه ورزش ايران، ورزشی كه سرشار از تبعيض، محدوديت و سوتفاهم است نكته سؤال‌برانگيز ماجراست كه به حواشی اين سفر دامن می‌زند.
در اين مقال قصد قضاوت نداريم اما دليل شگفت‌زدگی كاربران ايرانی فضای مجازی را خوب درك می‌كنيم ، شگفت‌زدگی از جنس تضاد، تضادی كه در رفتار حقیقی و حقوقی برخی مديران ما به وضوح پيداست.

مطلب مشابه :   ماجرای محرومیت مهدی طارمی
همچنین ببینید

پخش زنده فوتبال در سينما

پخش زنده فوتبال در سينما

پخش زنده فوتبال در سينما ۶ بازی فوتبال در سینما‌ها پخش می‌شود   اخبار ورزشی، …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی