خانه / همه مطالب / اخبار ایران و جهان / اخبار ورزشی / رضا احدی پیشکسوت فوتبال به کما رفت

رضا احدی پیشکسوت فوتبال به کما رفت

رضا احدی پیشکسوت فوتبال به کما رفت سرویس خبری مجله فارسی پرمگ، شایان احدی ظهر جمعه گفت: وضعیت عمومی پدرم چندان خوب نیست و سطح هوشیاری وی پایین آمده است. رضا

رضا احدی پیشکسوت فوتبال به کما رفت

سرویس خبری مجله فارسی پرمگ، شایان احدی ظهر جمعه گفت: وضعیت عمومی پدرم چندان خوب نیست و سطح هوشیاری وی پایین آمده است.

رضا احدی حدود ۲ هفته است که به دلیل التهابات ریه و طحال در بیمارستان ایرانمهر بستری شده و روز یکشنبه هفته گذشته با توجه به مشکلات تنفسی و عفونت ریه به بخش مراقبت های ویژه انتقال داده شده است.تیم پزشکی این بازیکن پیشکسوت با دارو و اکسیژن تلاش کرده اند از التهابات ریه وی بکاهند.

شایان احدی افزود: متاسفانه پزشکان معالج پدرم اعلام کرده اند که کلیه های وی نیز درگیر عفونت شده است.فرزند این بازیکن پیشکسوت از تمامی مردم، به ویژه فوتبال دوستان و هواداران استقلال خواست تا برای سلامتی پدرش دعا کنند.

رضا احدی ۵۳ سال سن دارد و سابقه پوشیدن پیراهن های سرخ آبی های پایتخت و کاپیتانی آبی پوشان را دارد. طرفداران استقلال در دهه ۶۰، به این بازیکن لقب «رودی فولر» ایران داده بودند.

تکمیل خبر

حسین احدی در خصوص شرایط رضا احدی برادرش اظهار داشت: متاسفانه از روز گذشته ضریب هوشی رضا بسیار کم شده است و او به کما رفته است. امروز داروهای او را هم قطع کردند اما متاسفانه هنوز مشکلش برطرف نشده است.

وی در مورد نظر پزشکان خاطرنشان کرد: پزشکان اعلام کرده‌اند که فقط باید مردم دعا کنند و امیدواریم هر چه زودتر مشکلش برطرف شود.





همچنین ببینید

عکس طارمی و رضائیان با دو دختر جنجالی شد

عکس طارمی و رضائیان با دو دختر جنجالی شد

عکس طارمی و رضائیان با دو دختر جنجالی شد   چند روز پس از آنکه …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A