خانه / همه مطالب / روانشناسی / دانستنی های روانشناسی / آموزش کامل خروج روح از بدن،برون فکنی یا فرافکنی


آموزش کامل خروج روح از بدن،برون فکنی یا فرافکنی

آموزش کامل خروج روح از بدن،برون فکنی یا فرافکنی

آموزش کامل خروج روح از بدن،برون فکنی یا فرافکنی

سرویس روانشناسی مجله فارسی پرمگ : برون فکنی ، فرافکنی اثیری ، تجربه نزدیک به مرگ ، تخلیه و خروج روح از بدن ، آگاهی در خواب ، پرواز روح و … همگی به یک معنا و در کل ، به فرآیندی متافیزیکی اطلاق می شود که در آن روح (روح به زبان ساده ولی در واقع کالبد اختری شما) شما با اراده و آگاهی کامل از بدن و جسم شما خارج شده و در یک عالم موازی با حیات فیزیکی شما ، قرار می گیرد ! حال چگونه ؟ ببینید ، شما یک جسم فیزیکی دارید که در آن به زندگی روزمره خود ادامه می دهید ، لمس می کنید ، می بینید ، می خورید و استراحت و تفریح می کنید ! در واقع شما در دنیای فیزیکی دارای جسمی هستید که درد ، سوزش ، لذت جسمی و… را دائما تجربه می کنید ! اما تا به حال از خود پرسیده اید که وقتی به خواب می روید چه اتفاقی می افتد ؟ اگر قائل به وجود چیزی به نام روح باشید ، خب بلافاصله می گویید ، روحمان از جسممان خارج می شود و به جاهای دیگر ( دنیای های دیگر ، گذشته مان و یا آینده مان ) سفر می کند ! اما ممکن است خیلی ها در این بین اعتقادی به وجود روح نداشته باشند و در پاسخ گویند : این ذهن ماست که هنگام خوابیدن جسم ، در ضمیر ناخودآگاهمان حضور پیدا می کند و با احساسات بیان نشده ، آرزوها ، تجربیات گذشته و … تصاویری مبهم و حتی شاید دارای معنایی خاص برای ما به تصویر می کشد ! بعضی دیگر هم خیالات ، اوهام و حتی خستگی روزانه را دلایل دیگر می پندارند ! بهرحال شما در هر صورت در میانه دو کرانه ی اعتقاد به وجود چیزی متفاوت از جسم ( یا همان روح ) و یا ذهن ( ضمیر ناخودآگاه ) هستید ! حالات و اندیشه های دیگری نیز وجود دارد که مجال بیان آن ها نیست !

مكان:
مكان بايد ساكت و آرام باشد. تمام مزاحمت‌هاي صوتي را حذف كنيد. راديو و تلويزيون را خاموش كنيد. تلفن را قطع نماييد. به ديگران در مورد تمرين خود توضيح داده، از آنها بخواهيد با سكوت خود، با شما همكاري كنند.
يك موزيك ملايم و بدون كلام پخش كنيد، تا مزاحمت‌هاي صوتي جزيي در آن گم شود. اين موزيك به آرامش شما نيز كمك مي‌كند و زمان تمرين شما را تنظيم مي‌نمايد. همچنين بعد از چند جلسه، شما با صداي موزيك شرطي مي‌شويد. اين باعث مي‌شود در تمرينات بعد راحت‌تر و سريع‌تر به نتيجه مطلوب برسيد و نتايج موفق‌تري كسب نماييد. در و پنجره‌ها را ببنديد تا مزاحمت‌هاي صوتي از بيرون وارد نشود. خود را براي پذيرش مزاحمت‌هاي صوتي ناگهاني آماده كنيد. بدين ترتيب كه به خود بگوييد: مزاحمت‌هاي صوتي ناگهاني و احتمالي براي من به راحتي قابل تحمل است.
مكان بهتر است كه نيمه تاريك و يا تاريك باشد. وجود نور، خود نوعي محرك و عامل مزاحم مي‌باشد. تمام لامپ‌ها را خاموش كنيد. پرده‌ها را كامل بكشيد و اجازه دهيد مكان تمرين در تاريكي فرو رود. اگر تاريكي كامل را نمي‌پسنديد، يك لامپ كم‌نور روشن كنيد و طوري قرار بگيريد كه نور آن مستقيم به چشمان شما نتابد. اگر اين لامپ كم‌نور به رنگ سبز يا آبي باشد بهتر است.
دماي محيط بايد متعادل و مطلوب باشد. اگر دماي محيط گرم يا سرد باشد، باعث اختلال در تمركز شما خواهد شد. هيچگونه بوي محرك، مهيج يا مزاحمي در محيط نباشد. البته برخي از انواع عطرها مي‌تواند تأثير مفيد داشته باشد. براي مثال روشن كردن عود مفيد است. اين سنت در هندوستان بسيار رايج است. ممكن است شما به صورت ذاتي از يك عطر خوشتان بيايد و بوي آن به شما آرامش بدهد. مي‌توانيد از اين عطر در هنگام تمرين استفاده كنيد. وجود بوهاي نامطبوع و مشمئز كننده مي‌تواند مضر باشد.
زمان:
بهترين زمان براي تمرين سحرگاه و يا اول صبح مي‌باشد، به شرط آنكه قبل از آن به اندازه كافي و لازم خوابيده و استراحت كرده باشيد. انجام تمرين‌ها، شب قبل از خواب مشروط بر آنكه خستگي مفرط در وجود شما نباشد نيز امكان‌پذير است. البته در صورت فراهم بودن ساير شرايط شما مي‌توانيد در هر زمان كه تمايل داشته باشيد تمرين كنيد. مدت زمان تمرين براي مبتديان به طور متوسط نيم ساعت مي‌باشد. البته چند دقيقه كم يا زياد شدن آن اشكالي ندارد. ولي تمرين‌هاي طولاني  براي اينگونه افراد به هيچ عنوان توصيه نمي‌شود. نتيجه‌ي تمرين هر چه كه باشد (موفق يا ناموفق) نبايد زمان تمرين بيشتر از مقدار ذكر شده باشد.وضعيت جسم:
جواهرات، ساعت و امثال آن را كه در تماس با پوست بدن هستند، از خود دور كنيد. وجود يا عدم وجود عينك روي چشمان شما بستگي به عادت و راحتي شما دارد، هر طور كه راحت هستيد همان طور عمل كنيد. لباس‌هاي تنگ و ضمخت را از تن خارج نموده، به جاي آن لباس راحت و گشاد بپوشيد، تا هيچگونه فشاري توسط لباس به جسم شما وارد نشود. نيازي به برهنه بودن نيست و بهتر است كه لباس و پوشش به همان صورت مذكور داشته باشيد.
بهتر است قبل از تمرين دوش بگيريد يا حداقل دست و پا و صورت خود را بشوييد. حتماً قبل از تمرين روده و مثانه خود را تخليه نماييد.
براي تمرين مي‌توانيد روي صندلي نشسته و يا روي زمين دراز بكشيد. اگر از حالت اول استفاده مي‌كنيد، يك مبل راحت و پشت بلند انتخاب كنيد. روي آن بنشينيد، كف هر دو پا را به طور كامل روي زمين بگذاريد و سر و گردن را بر روي پشتي صندلي رها كنيد؛ طوري كه سر معلق در هوا نباشد. در مجموع وضعيت بدن شما روي صندلي به گونه‌اي باشد كه در تمام بدن احساس راحتي كنيد و هيچ يك از عضلات تحت فشار و يا انقباض نباشد. در صورتي كه براي تمرين روي زمين دراز مي‌كشيد، حتماً يك زيرانداز نرم و مناسب (پتو يا تشك) پهن نماييد. روي تخت و خوشخواب نيز مي‌توانيد تمرين كنيد. استفاده يا عدم استفاده از بالش به خود شما بستگي دارد. هرطور كه راحت هستيد همان طور عمل كنيد. براي تمرين به روش خوابيده بايد به پشت دراز بكشيد، پاها را به اندازه عرض شانه‌ها باز نماييد، دست‌ها را با كمي فاصله در كنار بدن قرار دهيد.
در هنگام تمرين‌هاي فرافكني بهتر است كه چشم، بسته باشد. با بسته شدن چشم، ارتباط با دنياي فيزيكي قطع مي‌شود و مي‌توانيد تمركز بهتري داشته باشيد. انسان از طريق حواس پنج‌گانه ادراكات محيط فيزيكي را دريافت كرده، با اطراف ارتباط مي‌گيرد. بخش اعظم ارتباط ما با محيط اطراف از طريق چشم‌ها مي‌باشد. همچنين بيشترين تحريكات فيزيكي نيز از طريق حس بينايي وارد مي‌شود. پس با بستن چشم‌ها بخش عمده‌ي ارتباطهاي ما با عالم فيزيك قطع مي‌گردد و جلو ورود بسياري از تحريكات فيزيكي كه عامل مزاحم مي‌باشد، گرفته مي‌‌شود.تنفس:
در شروع تمرينات انجام تنفس عميق و شكمي همراه با حضور آگاهي مي‌تواند بسيار مفيد باشد. اينگونه تنفس‌ها سريعاً انسان را به آرامش مي‌رساند. تنفس عميق شكمي طي چهار مرحله انجام مي‌شود. مرحله اول، دم عميق است كه طي آن با يك دم عميق، ريه را به‌طور كامل پر از هوا مي‌كنيد. مرحله دوم، حبس و نگه‌داشتن هواي ورودي به منظور تبادل كامل اكسيژن و دي‌اكسيدكربن مي‌باشد. در صورتي كه هواي ورودي را چند لحظه در ريه حبس كنيد، از اكسيژن آن به طور كامل و بهينه استفاده مي‌شود. مرحله سوم، بازدم عميق است كه طي آن تمام هواي ريه تا آنجا كه مقدور باشد، تخليه مي‌گردد. البته تخليه‌ي كامل ريه از لحاظ فيزيولوژيك امكان‌پذير نمي‌باشد. در مرحله چهارم، چند لحظه به ريه استراحت ‌دهيد و سپس تنفس بعدي آغاز شود. در حالت معمولي عموماً نفس كشيدنهاي انسان سطحي مي‌باشد، در نتيجه هواي قابل توجهي وارد ريه نمي‌شود. از آنجا كه همان مقدار كم هواي ورودي نيز سريعاً تخليه مي‌گردد، اكسيژن موجود در آن به طور كامل مورد استفاده قرار نمي‌گيرد.
تنفس‌هاي عميق شكمي به شرط همراه بودن با حضور آگاهي اثرات آرامش‌بخش خواهد داشت. بدين ترتيب كه در هنگام تنفس عميق بايد آگاهي، توجه و حضور ذهن بر يكي از اين موارد باشد: عمل دم و بازدم (هواي ورودي و خروجي)، داخل حفره‌هاي بيني، نوك بيني، پيشاني (چشم سوم) ، پشت حلق (زير مغز)، پنج تا هشت سانتي‌متر زير ناف (روي شكم) و شمارش دم و بازدم.
حضور آگاهي بر عمل تنفس علاوه بر آرام كردن بدن باعث سكون بخشيدن به ذهن، ايجاد حالت دروني مناسب و افزايش كارايي تمرين‌ها مي‌گردد. نفس‌هاي عميق باعث افـزايش انرژي بدن، افـزايش سطح سلامت، تمدد اعصاب، تسلـط بر افكار و احساسات، بالا رفتن قدرت تمركز و ايجاد نيروي روحي مي‌گردد. براي استفاده بهتر از نيروي تنفس و آرامش حاصل از آن مي‌توانيد همزمان با نفس‌هاي عميق يك توده‌ي ابرمانند انرژي‌زا و نوراني را در چند سانتي‌متري صورت خود مجسم كنيد و با هر عمل دم بخشي از آن را وارد وجودتان كنيد. اين تجسم نيز بسيار آرام‌بخش خواهد بود و سبب رهايي شما خواهد شد.

رها‌سازي جسم:
رها سازي جسم به معناي ايجاد انبساط در عضله‌ها و رها شدن آنها از انقباض‌ها و تنش‌ها مي‌باشد. براي اين منظور مي‌توانيد به ترتيب با بخش‌هاي مختلف بدن خود و عضله‌هاي مربوطه به آن بخش صحبت نموده، از آنها بخواهيد كه آرام شوند. شايد اين موضوع به نظر شما عجيب بيايد، ولي مطمئن باشيد كه سيستم عصبي، پيام شما را به آن بخش از بدن مي‌رساند و آن بخش آرام و رها مي‌شود. براي مثال مي‌توانيد بگوييد: كف پاي راست من! لطفاً آرام و رها باش.
روش ديگر براي رهاسازي اين است كه اول توجه خود را به پاها معطوف مي‌كنيد. اگر در اين اندام احساس گرفتگي، انقباض يا درد داريد، آن را با استفاده از قدرت تجسم به سمت زمين هدايت كرده و از كف پا به زمين منتقل نماييد. و بدين ترتيب آن را از خود دور كنيد. سپس توجه خود را به روي تنه (شكم، سينه، كمر و شانه‌ها) برده، در صورتي كه گرفتگي، درد و انقباضي دارد، با قدرت تجسم آن را به سمت پاها هدايت كنيد و سپس به زمين منتقل نماييد. در مرحله بعد همين كار را با دست‌ها و در مرحله‌ي آخر با سر و گردن انجام دهيد. بدين ترتيب تمام گرفتگي‌ها، انقباض‌ها، دردها، تنش‌ها و اضطراب‌ها از جسم شما به زمين منتقل مي‌گردد؛ زمين ظرفيت بالايي براي دريافت و هضم اين موارد دارد.
روش ديگر براي رهاسازي جسم حضور و حركت آگاهي در بخش‌هاي مختلف جسم مي‌باشد. صرف اين عمل باعث رهاسازي بدن مي‌گردد. در اين روش، وقتي آگاهي بر يك بخش از بدن متمركز مي‌شود به ساير بخش‌ها توجهي ندارد. براي مثال توجه خود را بر كف پاها متمركز كرده،  براي چند لحظه آگاهي خود را در اين بخش نگه‌ داريد. در اين حالت به ساير بخش‌هاي بدن توجهي نداشته باشيد. اين عمل باعث احساس آرامش در كف پا مي‌شود. سپس آگاهي و توجه را به روي پا ببريد و چند لحظه نگه ‌داريد. در اين حالت نيز از ساير بخش‌هاي بدن غافل ‌باشيد و بدين ترتيب در روي پا نيز احساس آرامش كنيد. همين كار را به ترتيب با تمام بدن تا فرق سر انجام دهيد تا تمام بدن ريلكس و رها گردد.

رهاسازي ذهن:
رهاسازي ذهن، پس از رهاسازي جسم صورت مي‌گيرد. براي اين منظور ابتدا تمام ورودي‌هاي ذهن را باز گذاريد و اجازه دهيد تا تمام افكار وارد شوند. در اين حالت پس از چند لحظه اين افكار خودشان ذهن را ترك خواهند كرد و شما نيز آنها را بدرقه كنيد. اگر ورودي‌هاي ذهن را ببنديد و بخواهيد با تلاش جلوي ورود افكار را بگيريد، نتيجه معكوس مي‌دهد. چون فشار زياد افكار پشت درهاي بسته‌ي ذهن سبب ايجاد مزاحمت و اختلال در رهاسازي ذهن و تمركز فكر مي‌گردد. در طول تمرين‌هاي اوليه، ذهن از مسير اصلي تمرين‌ها به كرات منحرف مي‌شود، ولي هر بار آن را با نرمي و لطافت بر موضوع تمرين باز گردانيد. هرگز براي اين كار از خشونت استفاده نكنيد.
شيوه‌ي ديگر براي رهاسازي ذهن يادآوري و يا تجسم يك منظره زيبا مي‌باشد. بدين ترتيب كه يكي از مناظر زيبايي را كه قبلاً ديده‌ايد در ذهن يادآوري ‌كنيد و يا با استفاده از قدرت تجسم خلاق تصوير يك منظره‌ي زيبا را در ذهن خود مجسم ‌كنيد. اين منظره مي‌تواند يك پارك، يك باغ، ساحل دريا، كوه، دشت، جنگل و… باشد. در اين حالت تمام بخش‌هاي آن منظره را در ذهن خود ببينيد. رنگ‌هاي مختلف و اجزاي تصوير را به خوبي ببينيد. صداي آن محيط را بشنويد. بوي آن محيط را استشمام كنيد. با تمام وجود در آن محيط قرار ‌بگيريد و آن را احساس و ادراك كنيد. اجازه دهيد پرنده‌ي ذهن شما در اين محيط زيبا به پرواز درآيد و آرامش و رهايي را تجربه كندتکنیک اول:
اين تكنيك از هفت مرحله تشكيل شده است كه با طي اين مراحل مي‌توانيد به فرافكني دست پيدا كنيد. البته انتظار حصول نتيجه در اولين جلسه‌ي تمرين، انتظار به جايي نمي‌باشد. هر چند كه ممكن است برخي افراد در جلسه اول نيز به موفقيت برسند. در هر حال موفقيت در تكنيكهاي فرافكني به (توجه، توجه، توجه) و (تمرين، تمرين، تمرين) نياز دارد. اين دو كلمه (توجه و تمرين) توصيه تمام استادان متافيزيك به معرفت‌جويان مي‌باشد. با عنايت به اين موارد به شرح تكنيك مي‌پردازيم.

مرحله‌ي اول:
با رعايت موارد يك تا شش از بحث قبل و براساس دستورات ارائه شده در آن با همان نظم و ترتيب جسم و ذهنتان را رها كنيد. رها سازي جسم و ذهن براساس نظر بيشتر استادان و به استناد تجربيات مؤلف كتاب، اولين و مهمترين قدم در تمرينات فرافكني است.

مرحله‌ي دوم:
در اين مرحله بايد به حالت خلسه‌ي مثبت فرو رويد. خلسه يك حالت بين خواب و بيداري مي‌‌باشد. به عبارت ديگر يك حالت شبه خواب است كه در آن حركات ارادي بدن متوقف مي‌گردد. خلسه به دو نوع مثبت و منفي تقسيم مي‌شود. خلسه‌ي منفي با آشفتگي، اضطراب، تند و سطحي شدن تنفس، افزايش ضربان قلب، كاهش بزاق دهان و انقباض مثانه همراه است. اين نوع خلسه به دنبال ترس، شوك، رؤيت صحنه‌هاي دلخراش، دعوا و نزاع و خستگي و بي‌خوابي مفرط به‌وجود مي‌آيد. خلسه‌ي مثبت با آرامش، رهايي، راحتي، نفس‌هاي عميق و شمرده، ضربان قلب آرام، و طبيعي بودن ساير فعاليت‌هاي بدن همراه است. اين نوع خلسه با رعايت موارد يك تا شش فصل گذشته و انجام يكي از شيوه‌هاي زير حاصل مي‌شود.
يك راه رسيدن به خلسه اين است كه ساعد دست را به سمت بالا نگاه داريد. درحاليكه بازو روي زمين يا تخت مي‌باشد. دست شما رها شده، آرام آرام به سمت تخت يا زمين فرو مي‌افتد. در همين حال شما به يك حالت شبه خواب فرو مي‌رويد. در همين حال مي‌توانيد به خود تلقين كنيد كه: «من احساس آرامش و راحتي مي‌كنم… جسم و ذهن من كاملاً رها شده است… دست من آرام آرام رها شده فرو مي‌افتد… در همين حال من به حالت خلسه فرو مي‌روم … خلسه‌ي مـن يك خلسه‌ي مثبت است… ».
روش ديگر براي فرو رفتن در خلسه شمارش اعداد به صورت معكوس مي‌باشد. براي اين منظور شروع به شمارش معكوس از شماره صد كنيد. در اين حال به خود تلقين كنيد كه: «من احساس آرامش و راحتي مي‌كنم… جسم و ذهن من كاملاً رها شده است… از شماره صد معكوس مي‌شمارم تا به عدد يك برسم… با هر شمارش معكوس به حالت خلسه فرو مي‌روم … خلسه‌ي من يك خلسه‌ي مثبت است… .» به ياد داشته باشيد كه براي شمارش معكوس اعداد، دقت زياد به خرج ندهيد. اگر احتمالاً شمارش، اشتباه يا جابه‌جا شود اشكالي ندارد. همچنين لزومي ندارد كه شمارش را تا عدد يك ادامه دهيد. اگر در اواسط شمارش و يا در هر جاي ديگر آن به حالت خلسه فرو رفتيد، شمارش مي‌تواند متوقف گردد.
يك روش ديگر براي حصول خلسه تجسم گوي بلورين است. براي اين منظور يك گوي سفيد را مجسم كنيد كه در فضاي بالاي سرتان معلق است. در ذهنتان روي گوي سفيد تمركز بگيريد و به خودتان بگوييد:« من شماره ۳ را روي گوي بلورين مي‌نويسم، آنرا مي‌بينم و به خلسه فرو مي‌روم. سپس به جاي آن عدد ۲ را مي‌نويسم و به آن نگاه مي‌كنم و خلسه‌ام عميق‌تر مي‌شود. در آخر عدد يك را مي‌نويسم و به آن نگاه مي‌كنم تا خلسه‌ام كاملاً عميق شود.» حال اين كار را انجام دهيد. اعداد را به هر رنگي كه بخواهيد مي‌توانيد روي گوي بلور بنويسيد. با اين كار آرامش و رهايي شما عميق و عميق‌تر مي‌شود. براي عميق‌تر شدن خلسه مي‌توانيد همين كار را دوباره تكرار كنيد.

مرحله‌ي سوم:
در اين مرحله بايد كالبد فيزيكي و حواس پنج‌گانه‌ي خود را فراموش كنيد. براي رسيدن به اين منظور بايد آرامش و خلسه‌ي شما عميق‌تر گردد. براي اين كار مي‌توانيد درحاليكه چشمانتـان بسته است به‌صورت مستقيم به فضاي تاريـك پشت پلك چشمانتان نگاه كنيد. يك فضاي تاريك و خالي مي‌بينيد. در اين فضا مستقيم به سمت جلو برويد. در اين حال ممكن است الگوها و حالت‌هاي مختلفي از نور را ببينيد. از كنار آنها بگذريد و همچنان به سمت جلو برويد. در اين حال كالبد فيزيكي خود را از ياد خواهيد برد و ديگر آن را احساس نمي‌كنيد. حواس پنج‌گانه شما مسدود شده، ديگر محرك‌هاي مختلف را دريافت نمي‌كنيد. شما در يك خلاء قرار گرفته‌ايد كه فقط محرك‌هاي فكري براي شما قابل دريافت است. شما براي فرافكني آماده هستيد.

مرحله‌ي چهارم:
به حالت ارتعاش و لرزش وارد شويد. اين حالت ارتعاش مهمترين و همچنين مبهم‌ترين بخش تكنيك مي‌باشد. بسياري از آنهايي كه تمرين‌هاي فرافكني را انجام مي‌دهند ارتعاش و لرزش را در اولين تجربه فرافكني خوب به‌ياد مي‌آورند.
ارتعاش‌ها مي‌تواند شبيه تجربه‌ي برق گرفتگي با ولتاژ كم در زمان كوتاه باشد. اين ارتعاش‌ها به دليل تلاش كالبد اختري براي ترك كالبد فيزيكي مي‌باشد.
به خودتان تلقين‌هاي ذهني بدهيد كه كالبد اختريتان در حال بلند شدن و بالا آمدن است. اين تلقين‌ها را تكرار كنيد. بيان تلقين‌ها مي‌تواند به زبان و يا به دل و در ذهن باشد. به‌‌‌‌‌طور كلي براي تلقين‌ها از جملات كوتاه مختصر و مفيد استفاده كنيد. براي مثال مي‌توانيد به خودتان بگوييد: «كالبد اختري من در حال ارتعاش است… كالبد اختري من در حال جدا شدن از كالبد فيزيكي است… كالبد اختري من جدا شده و به سمت بالا مي‌‌رود… ».
يك نقطه به فاصله ۳۰ سانتيمتر در بالاي پيشاني‌تان مجسم كنيد. سپس اين نقطه را به‌صورت ذهني به فاصله ۱۸۰ سانتيمتري ببريد. نقطه مورد نظر را به اندازه ۹۰ درجه بچرخانيد و بالا ببريد. اين كار را با ترسيم يك خط، موازي محور بدن در بالاي سر انجام دهيد. روي آن نقطه تمركز كنيد. ارتعاشات خود را از سر خارج كنيد و به آن نقطه ببريد و دوباره از آن نقطه به سر برگردانيد. اگر نمي‌توانيد اين كار را انجام دهيد حداقل در ذهنتان مجسم كنيد كه اين كار را انجام مي‌دهيد. به‌زودي و با تكرار تمرين به‌راحتي اين كار براي شما قابل انجام مي‌گردد. اين تمرين شما را براي فرافكني آماده مي‌كند.

مطلب مشابه :   بهترین هدیه و عیدی بر اساس شخصیت افراد

مرحله‌ي پنجم:
ياد بگيريد كه اين حالت ارتعاش را كنترل كنيد. براي اين منظور تمام ارتعاشات را از سراسر بدن جمع كنيد و در سر متمركز نماييد. آنگاه اين ارتعاشات را به‌صورت يك موج از سر به سمت پاها ببريد. براي افزايش تأثير اين تمرين بر روي ارتعاش‌ها تمركز گرفته، در ذهنتان آن را تقويت كنيد. حال يك موج ارتعاش قوي را از سر به سمت پا هدايت كنيد و دوباره آن را به سر باز گردانيد. آنقدر تمرين كنيد تا اين امواج به‌راحتي تحت كنترل شما قرار گيرد. زماني كه شما توانستيد اين كنترل را به‌دست آوريد، براي خروج روح از بدن آماده مي‌باشيد.

مرحله‌ي ششم:
فرافكني را با يك جدايي نسبي شروع كنيد. كليد اين كار كنترل افكار است. ذهنتان را به‌طور كامل روي برنامه‌ي خروج از بدن متمركز كنيد و اجازه ندهيد كه اين فكر از ذهنتان بيرون رود. سرگرداني افكار ممكن است باعث از دست رفتن اين حالت كنترل گردد.
ارتعاش‌هاي شما قوي‌تر مي‌شود. تجربه‌ي خروج از بدن را با جدا كردن يك دست يا يك پا از كالبد اثيري شروع كنيد. براي مثال احساس كنيد كه يك دست از كالبد اثيري شما از كالبد فيزيكي جدا شده و ديوار نزديك شما را لمس مي‌كند. دست را از وسط ديوار عبور داده سپس آن را به سمت عقب بكشيد و به موقعيت فيزيكي خود برگردانيد. همين تمرين را با دست ديگر انجام داده، هدف ديگري را لمس كنيد.

مرحله‌ي هفتم:
در اين مرحله مي‌توانيد به‌طور كامل از بدن جدا شويد. براي اين كار يكي از روش‌هاي زير را مورد استفاده قرار دهيد.
روش اول: بيرون و بالا آمدن از بدن است. براي اين منظور مجسم كنيد كه وجود شما نوراني و روشن مي‌شود. در همين حـال ارتعاش‌هاي شمـا قوي‌تر مي‌گردد. حـال فكر كنيد، كه شنـاور شدن در فضا چقدر زيبـاست اين فكر را در ذهنتان حفظ كنيد و اجازه ندهيد كه فكر ديگري جايگزين آن شود. در اين حالت به‌شرط آنكه مراحل قبلي را با دقت پشت سر گذاشته باشيد، فرافكني خودبه‌خود اتفاق مي‌افتد.
روش دوم: چرخيدن و خروج از بدن است. بدين ترتيب كه وقتي به حالت ارتعاش رسيديد اراده كنيد كه در ذهن، بدنتان را بچرخانيد. درست مانند زماني كه در بستر خوابيده و مي‌چرخيد. دقت كنيد، چرخش بدن فقط در فكر به‌صورت تجسم ذهني انجام مي‌شود و كالبد فيزيكي هيچ‌گونه چرخش يا حركتي ندارد. سعي كنيد بدنتان را به‌صورت ذهني از بالا بچرخانيد؛ در اين حالت كالبد اختري شما واقعاً خواهد چرخيد و از كالبد فيزيكي جدا خواهد شد. در اين لحظه شما خارج از بدن خواهيد بود. خود را معلق در بالاي كالبد فيزيكي‌تان ببينيد.
شور، هيجان و شعف فراوان تمام وجود شما را خواهد گرفت. بر خود مسلط باشيد. براي چند دقيقه در اين تجربه‌ي خروج از بدن بمانيد و سپس به نرمي و لطافت به كالبد فيزيكي‌تان بازگرديد.
تلقين‌هايي پيرامون تأثيرات خوب و مثبت اين تجربه‌ي موفق به خود بدهيد. تلقين‌هايي نيز درباره سلامت، نشاط و شادابي به خود بدهيد، در نهايت تلقين‌هايي در باب تجارب زيبا و موفق آينده كه در انتظار شما است بگوييد. حال با سه نفس عميق از اين حالت خارج شده، به حالت طبيعي و معمولي باز گرديد. چشمان خود را باز كنيد، خداوند را شكر گفته و به زندگي لبخند بزنيد.

تکنیک دوم:

در اين تكنيك قدرت تجسم بسيار مورد استفاده قرار خواهد گرفت و كمك فراواني خواهد نمود. تجسم عبارت است از خلق يك پديده در ذهن، كه به اعتقاد برخي از متافيزيسين‌ها به‌صورت همزمان در عالم ذهن نيز اتفاق مي‌افتد. ذهن بُعدي از ابعاد ماورائي وجود انسان مي‌باشد كه جايگاه آن در حد واسط كالبد فيزيكي و روح قرار گرفته است. به‌ياد داشته باشيد كه ذهن و مغز يكي نمي‌باشد، مغز بخش كوچك و مهمي از كالبد فيزيكي ما است كه درون جمجمه قرار گرفته است. به‌عبارت ديگر مي‌توان گفت ذهن از چند بخش تشكيل شده كه يك بخش آن مغز است. هرچند كه مغز و ذهن با يكديگر در ارتباط مي‌باشند ولي ماهيت آنها تفاوت دارد. مغز يك ارگان فيزيكي و ذهن يك بُعد متافيزيكي مي‌باشد. عالم ذهن يكي از عوالم هفت‌گانه جهان هستي است، كه در ارتباط با ذهن تمام انسان‌ها مي‌باشد. همان طور كه كالبد فيزيكي انسان در عالم فيزيكي زندگي مي‌كند و در انطباق با آن مي‌باشد، بُعد ذهن نيز در عالم ذهن سير مي‌كند و در انطباق با آن است.

تجسم داراي يك نيرو و قدرت فوق‌العاده‌اي است كه مي‌تواند اثرات بسيار زيادي داشته باشد. بايد تجسم را شناخت و در جهات مثبت و براي تكامل و تعالي علمي و روحي از آن بهره گرفت. برخي از روانشناسان و متافيزيسين‌ها اعتقاد دارند كه وقتي انسان چيزي را در ذهن تجسم كند و بر آن تمركز بگيرد و آن تصوير ذهني را حفظ كند، آن چيز در عالم فيزيك نيز به‌وقوع خواهد پيوست. البته براي اين منظور حفظ مدت طولاني تصوير ذهني و يا تكرار آن به دفعات متعدد لازم است. براي مثال هر آنچه را كه ما درباره‌ي خودمان تفكر و تجسم نماييم و بر آن اصرار داشته باشيم در عالم فيزيكي به وقوع مي‌پيوندد. اين حالت در مورد ديگران نيز مصداق دارد. بدين معني كه هر آنچه كه براي ديگران تجسم كنيم همان خواهد شد. اين پديده به خصوص در والدين ديده مي‌شود كه مطالبي را درباره‌ي فرزندانشان تجسم مي‌كنند و به‌طور مرتب تكرار مي‌كنند و بر آن اصرار دارند، در نهايت نيز تجسم والدين درباره‌ي فرزندانشان عملي مي‌گردد. به همين دليل بزرگان گفته‌اند شما همان هستيد كه فكر مي‌كنيد. نبايد فراموش كرد كه تجسم با توهم متفاوت است. توهم يك وادي منفي است كه نه تنها مفيد نمي‌باشد، بلكه ممكن است تأثيرات سوء و منفي نيز داشته باشد. لذا بايد از پرداختن به توهم و سير در آن اجتناب نمود. همچنين پرداختن به تجسم نبايد به گونه‌اي باشد كه ما را از فعاليت‌هاي روزانه باز دارد. در واقع انسان بايد بخش محدود و معيني از وقت روزانه‌ي خود را صرف تجسم تصاوير ذهني مثبت براي خود و ديگران نمايد و مابقي وقت را به ساير امور مورد نياز بپردازد.

براي انجام اين تكنيك، مكان و زمان مناسب را انتخاب كنيد. به صورت مطلوب روي زمين يا تخت‌خواب دراز بكشيد. نفس عميق بكشيد. آگاهي خود را بر چشم سوم (مركز پيشاني‌) متمركز كنيد، جسم و ذهن خود را با شيوه‌ي مناسب رها كنيد. (اين مراحل در مباحث قبل به‌صورت كامل شرح داده شده است.)
پس از طي مراحل فوق به حالت خلسه فرو رويد. كالبد فيزيكي و حواس پنج‌گانه را به‌دست فراموشي بسپاريد. در وجود خود حالت ارتعاش و لرزش ايجاد كرده، آن را كنترل و هدايت كنيد. (اين مراحل به‌صورت كامل در تكنيك اول، مرحله‌ي اول تا پنجم به‌صورت مبسوط شرح داده شده است.)

حال مراحل مقدماتي را با موفقيت پشت سر گذاشته، آماده‌ي فرافكني مي‌باشيد. در اين مرحله درحالي‌كه جسم شما روي تخت يا زمين دراز كشيده، با سقف اتاق فاصله‌ي زيادي دارد، مجسم كنيد كه فاصله‌ي مابين «نوك بيني» شما و «سقف اتاق» كم مي‌شود… اين تجسم را در ذهن تقويت كنيد… فاصله باز هم كم مي‌شود… همچنان با تمام احساس در اين تجسم بمانيد… فاصله كمتر مي‌شود… تمركز خود را بر اين موضوع حفظ كنيد… فاصله بسيار كمتر مي‌شود… احساس مي‌كنيد به سقف نزديك مي‌شويد… به زودي اين فاصله از بين خواهد رفت… به زودي با نوك بيني سقف را احساس خواهيد كرد… شادي و هيجان تمام وجود شما را خواهد گرفت… شجاع باشيد و احساسات خود را كنترل كنيد… به‌ياد داشته باشيد كه اين كالبد اثيري شماست كه از كالبد فيزيكي خارج شده، به سقف اتاق نزديك شده است.

در ابتدا، اين كار در ذهن شما و با تجسم صورت مي‌گيرد؛ يعني همه چيز درون شما و با يك تصوير ذهني اتفاق مي‌افتد. با تمرين و تكرار، اين ذهنيت به عينيت تبديل مي‌گردد. به‌زودي شما آن را عملاً احساس و تجربه خواهيد كرد. اين پديده وجود خارجي دارد و شما آن را لمس خواهيد كرد. هنگام وقوع آن بر خود مسلط باشيد. وقايع جالب و شگفت‌انگيزي در انتظار شماست. از اين وقايع لذت ببريد و آزادي پرنده‌ي روح را از قفس تن، جشن بگيريد. اين يك نقطه‌ي عطف در زندگي شما مي‌باشد. خداوند كريم را براي اين نعمت شكر نماييد.
پس از اينكه با نوك بيني سقف اتاق را احساس كرديد، خوشحال و شادمان به كالبد فيزيكي خود باز گرديد. براي بازگشت كافي است كه اراده كنيد و بخواهيد اين اتفاق بيفتد. بلافاصله ليز خورده، وارد كالبد فيزيكي مي‌گرديد. شما در كالبد فيزيكي هستيد. براي اينكه پايان و فرود خوبي داشته باشيد قبل از بازگشت به خود بگوييد: «مي‌خواهم به اين تمرين پايان دهم و از اين حالت خارج شوم… تا لحظاتي ديگر با سه نفس عميق چشمانم را باز مي‌كنم و به‌حالت عادي و طبيعي برمي‌گردم… امروز من يك تمرين خوب و زيبا را تجربه كردم… ياد و خاطره‌ي اين تجربه‌ي رؤيايي براي هميشه با من خواهد ماند… در تمرين‌هاي آتي سريع‌تر و آسان‌تر به نتيجه مي‌رسم… نتايج تمرين‌هاي بعدي جالب‌تر و دل‌انگيزتر خواهد بود… تجربه‌ي بسيار موفقي در انتظار من است… درحاليكه خوشحال، شاداب، سلامت و پر‌انرژي هستم با سه نفس عميق چشمانم را باز مي‌كنم… .» حال با سه نفس عميق چشمان خود را باز كنيد و به‌حالت طبيعي برگرديد. چند دقيقه طول مي‌كشد تا جسم شما كاملاً به‌حالت عادي باز گردد. لذا بلافاصله بلند نشويد و كمي تأمل نماييد. آرام آرام جسم خود را حركت دهيد تا كاملاً بيدار شويد.

با تكرار تمرين‌ها به‌طور قطع اين پديده را به‌طور كاملاً محسوس و ملموس تجربه خواهيد كرد. در تمرين‌هاي بعدي پس از جدا شدن از كالبد فيزيكي و رسيدن به سقف مي‌توانيد به سمت پايين نگاه كنيد و كالبد فيزيكي خود را بر روي تخت يا زمين ببينيد. با ديدن كالبد فيزيكي خودتان حيرت زده خواهيد شد. شايد هم دچار دوگانگي شويد. شجاع باشيد و هيجانهاي خود را كنترل كنيد. در تمرين‌هاي ديگر مي‌توانيد پس از طي مراحل فوق و جدا شدن از بدن، در فضاي اتاق چرخي بزنيد و به هر كجاي آن كه مي‌خواهيد برويد. به‌ياد داشته باشيد كه براي رفتن به مرحله‌ي بعدي بايد مرحله‌‌ي قبل را با موفقيت طي كنيد، اگر هنوز در يك مرحله موفق نشده‌ايد هرگز به سراغ مرحله‌ي بعد نرويد.

در جلسه‌هاي بعدي تمرين و پس از طي مراحل مذكور با موفقيت و جدا شدن از بدن مي‌توانيد از اتاق خارج شده، از ساير مكانهاي مجاور ديدن كنيد. براي خروج از اتاق نيازي نيست كه از در خارج شويد. شما مي‌توانيد در اين حالت به‌راحتي از ديوار عبور كنيد. چون شما در كالبد اثيري مي‌باشيد كه ماهيت آن غيرمادي است، براي اين منظور با دست خود امتحان كنيد. يك دست را به سمت ديوار ببريد، دست خود را از ديوار عبور دهيد. دست شما به نرمي و لطافت وارد ديوار مي‌شود و از آن عبور مي‌كند، درست مانند زماني كه دست فيزيكي‌تان را وارد آب مي‌كنيد. به همان راحتي كه جسم فيزيكي شما بدون هيچ مشكل و مقاومتي از بين هوا عبور مي‌كند، كالبد اثيري شما نيز از بين اجسام مادي عبور خواهد كرد… از در يا ديوار اتاق خارج شويد. از اتاق‌هاي مجاور ديدن كنيد.

پس از موفقيت در مراحل فوق، در تمرين‌هاي جديد، با جدا شدن از كالبد فيزيكي به بيرون از محل زندگي خود برويد. به كوچه و خيابان‌هاي اطراف سر بزنيد. در شهر به گشت و گذار بپردازيد. فراموش نكنيد كالبد اثيري شما معلق در هوا حركت مي‌كند و نياز ندارد كه مانند كالبد فيزيكي روي زمين راه برود. هرچند كه اين كار را نيز مي‌تواند انجام دهد. از موفقيت‌هاي خود شادمان باشيد. به تمرين‌هاي خود ادامه دهيد. خالق خود را حمد و سپاس كنيد. به ياد داشته باشيد كه شما با اين توانايي‌هاي ظريف و پيچيده، يكي از ميليارد‌ها مخلوق خالقي بس بزرگ و عظيم مي‌باشيد.
با پشتكار، تكرار و تمرين به مرحله‌اي مي‌رسيد كه مي‌توانيد كالبد فيزيكي خود را بر روي تخت رها كرده، اين پوشش سخت و ضمخت را از خود جدا كنيد و مانند پرنده‌اي آزاد و سبك‌بال، ساعت‌ها در اين كره خاكي به سير و سياحت بپردازيد، به هر كجاي آن كه مي‌خواهيد سفر كنيد و با سير در طبيعت، بر معرفت خود نسبت به خداي عزوجل بيفزاييد.

تکنیک سوم

در اين تكنيك از آگاهي به‌عنوان محور اصلي تمرين استفاده مي‌شود. منظور از آگاهي در اينجا جمع نمودن تمام حواس بر يك سوژه‌ي خاص و داشتن حضور ذهن بر آن مي‌باشد. اين كار شبيه رهاسازي جسم با حركت آگاهي در بخش‌هاي مختلف بدن مي‌باشد كه در «بند پنجم شرايط لازم براي سفر روح» به آن اشاره شده است. قابل ذكر است، همان طور كه آگاهي‌مان را در جسم خودمان به حركت درمي‌آوريم، مي‌توانيم آن را بر سوژه‌هاي بيرون از جسم خودمان نيز متمركز كرده، يا در محيط بيروني به حركت درآوريم.
فرافكني و سفر به بيرون از جسم، هم به‌صورت فردي و هم به‌صورت جمعي قابل انجام است. در مباحث قبل نمونه‌هايي از تكنيك‌هاي بسيار مؤثر فردي ارائه گرديد. در اين بحث قصد ارائه يك تكنيك جمعي و گروهي داريم. براي اين منظور لازم است يك گروه هفت نفره تشكيل دهيد، البته تعداد افراد مي‌تواند بيشتر و يا كمتر از اين مقدار نيز باشد. افراد گروه بايد همگون و از جنبه‌هاي مختلف احساسي و عاطفي به يكديگر شبيه و نزديك باشند. همه‌ي افراد بايد علاقمند و مشتاق براي فرافكني باشند و افراد مخالف با اين پديده نبايد در اين گروه قرار بگيرند. اينگونه افراد با انرژي‌هاي منفي خود كه حاصل مخالفت‌ها و ناباوري‌هاي فكري‌شان مي‌باشد، ايجاد اختلال در تمرين مي‌كنند. همچنين باعث كاهش ميزان موفقيت ساير افراد نيز مي‌گردند.

براي انجام اين تمرين، به تعداد افراد گروه مبل راحتي فراهم نماييد. وضعيت مبل‌ها بايد به گونه‌اي باشد كه به‌راحتي سر، گردن و پشت خود را بر پشتي آن رها كنيد و بدون هيچ‌گونه انقباض و فشاري بتوانيد براي مدت طولاني به‌راحتي روي آن بنشينيد و خود را رها كنيد. مبل‌ها را به‌صورت يك دايره منظم كنار هم قرار دهيد، مبل‌ها بايد در تماس با يكديگر باشند، به‌گونه‌اي كه بين هر مبل و مبل‌هاي دو طرف آن تماس فيزيكي برقرار باشد. پس از آرايش مبل‌ها به‌صورت دايره‌اي، بر روي آنها بنشينيد، به‌گونه‌اي كه كف هر دو پا كاملاً روي زمين قرار گيرد. لبه‌ي پاي راست بايد با لبه‌ي پاي فردي كه در سمت راست شما قرار گرفته در تماس باشد، همچنين لبه‌ي پاي چپ بايد با لبه‌ي پاي فردي كه در سمت چپ شما قرار گرفته در تماس باشد. بدين صورت در اين دايره پاي تمام افراد با همديگر در تماس فيزيكي قرار مي‌گيرد. دستان خود را نيز به همديگر وصل كنيد، به‌طوري كه تمام افراد حاضر در دايره با دست‌هايشان در تماس با هم باشند. بدين ترتيب يك تماس فيزيكي كامل از طريق دست‌ها و پاها بين تمام افراد برقرار مي‌شود.

بدون شك افراد حاضر در اين گروه همگي بايد مرد يا زن بوده، يا همه با هم محرم باشند. تشكيل اين حلقه يك امتياز بزرگ از ديدگاه متافيزيك به دنبال خواهد داشت. چون هاله‌هاي افراد در هم فرو رفته، در تماس با هم قرار مي‌گيرد، يك هاله‌ي حلقه‌اي واحد تشكيل مي‌شود. در نتيجه سطوح انرژي همه‌ي افراد حاضر در گروه يكسان مي‌شود. به‌عبارت ديگر تمام اين برنامه‌ها (تشكيل حلقه، تماس فيزيكي افراد و…) براي همسان و همتراز نمودن سطح انرژي افراد گروه مي‌باشد. اين پديده يك موضوع علمي با توجيهات قوي ماورائي مي‌باشد. با هم‌سطح شدن انرژي‌ها، امكان موفقيت افزايش پيدا مي‌كند. همچنين نتايج حاصل براي همه‌ي افراد تقريباً يكسان خواهد بود. به‌عبارت بهتر همه افراد به درجات بالايي از موفقيت به طور يكسان مي‌رسند. در صورت عدم انجام اين كار، به دليل اختلاف در سطوح انرژي افراد، ميزان موفقيت جمع كاهش پيدا مي‌كند، همچنين بازده‌ موفقيت بين افراد اختلاف زيادي خواهد داشت. تشكيل اين حلقه براساس همان توجيهات علمي و متافيزيك مذكور مي‌باشد و هيچ‌گونه ارتباطي با حلقه‌هاي تصوف ندارد.

پس از قرار گرفتن روي صندلي‌ها براساس همان اصول شش‌گانه (با در نظر گرفتن شرايط مكاني، زماني و وضعيت جسمي) تمرين‌هاي تنفسي، رهاسازي جسم و ذهن را به‌صورت گروهي انجام دهيد. در اين حالت بهتر است يك نفر در جمع به‌عنوان مسؤول، مراحل كار را با صداي بلند بيان كند تا همه همزمان با هم انجام دهند و پيش بروند. پس از طي نكات اصولي شش‌گانه و رها شدن جسم و ذهن به‌صورت زير عمل كنيد.

آگاهي خود را در ناحيه سر جمع كنيد… توجه خود را در چشم سوم متمركز كنيد… براي لحظاتي خود را درون چشم سوم احساس كنيد… آگاهي شما همچنان در ناحيه سر متمركز است… توجه شما همچنان بر چشم سوم است… آگاهي خود را به سمت فرق سر حركت دهيد… آگاهي را از طريق چاكراي شماره‌ي هفت خارج كنيد… اين كار به‌راحتي قابل انجام است… آگاهي خود را در فضاي بالاي سر معلق نگه داريد… به فضاي بالاي سر خود اشراف و آگاهي كامل داشته باشيد… آگاهي را در راستاي محور سر تا سقف اتاق حركت دهيد… آگاهي را در اين فضا به سمت بالا و پايين حركت دهيد… آن را به گوشه‌ي مشخصي از اتاق ببريد… آن را نزديك يك شيء خاص در اتاق ببريد… .
آگاهي شما به‌راحتي مي‌تواند در تمام فضاي اتاق حركت كند، حتي مي‌تواند فضاي اتاق را ترك كرده، در اتاق‌هاي مجاور به حركت درآيد. آگاهي شما مي‌تواند در فضاي بيرون ساختمان، در كوچه و خيابان نيز حركت نمايد. آگاهي را ابتدا در مكان‌هاي آشنا حركت دهيد؛ مكان‌هايي كه بارها ديده‌ايد و تداعي و تجسم آن براي شما آسان است. مي‌توانيد آگاهي خود را به سمت شهرهاي ديگر و يا حتي كشورهاي ديگر به پرواز درآوريد.

پس از موفقيت در مراحل فوق، آگاهي خود را به سمت آسمان ببريد و به ستارگان مختلف و سيارات متفاوت سر بزنيد. به‌ياد داشته باشيد جايگاه آگاهي شما در وراي ابعاد مكان و زمان است. پس براي انتقال از يك مكان به مكان ديگر (نزديك يا دور) به زمان با مفهوم فيزيكي نياز نداريد. با آگاهي خود در آسمان زيبا به سير آفاق مشغول هستيد و عظمت خالق يگانه را تحسين مي‌كنيد. يك احساس بسيار خوب، لذت‌بخش و شيرين در وجود شما جاري مي‌شود. احساس سبكي، رهايي و آزادي مي‌كنيد.
هر وقت كه بخواهيد مي‌توانيد اراده كنيد و به كالبد فيزيكي خود كه بر روي مبل در اتاق قرار دارد برگرديد. اين كار به آساني و با خواست شما در يك لحظه انجام مي‌شود. تلقينات مثبتي پيرامون نتايج موفق اين تمرين و موفقيت در تمرين‌هاي بعدي به خود بدهيد. از شماره يك تا پنج شمرده، با يك احساس خوب و مثبت چشمانتان را باز كنيد. به زندگي لبخند بزنيد، خداوند را شكر نماييد.

 

این محیط ایجاد شده است تا کسانی که در این کار تجربه ای دارند ، تجربه خود را در اختیار دیگران گذشته و باهم در گفتگو باشند .

اگر شما تجربه ای در این کار دارید میتوانید نظرات دوستانتان را پاسخ دهید یا تجربه خود را بنویسید

همچنین ببینید

اگر فرزند وسط هستید، بخوانید

اگر فرزند وسط هستید، بخوانید   روانشناسی ، پرمگ : فرزندان دوم خانواده اغلب قربانی …

۲۵۰ دیدگاه

 1. avatar

  سلام من یه ساله این تمریناتو انحام دادم به حایی رسیدم که میتونم با روحم به مکان ها سربزنم تنها چیزی که لازمه اینه نترسی اعتماد به نفس داشته باشی و کاملا غرق بشی توی روحت فکر کن اصلا روحی نداری بعد چند دیقه خود به خود فکرشم نمیکنی از بدنت جدا میشی

  • avatar
   مجله فارسی پرمگ

   سلام شما میتوانید با نویسنده سایت در ارتباط باشید برای درج تجربیاتتان و اموزش ها در سایت ، اگر موافق بودید در نظر بعدی ایدی تلگرامتان را قرار دهید (ایدی تلگرام منتشر نخواهد شد)

 2. avatar

  س من الان دوروزه که دارم تمرین میکنم ولی هرکاری میکنم نه میتونم بدنم روفراموش کنم ونه به حالت خلسه میرم ونه به حالت ارتعاش.بعضی وقتاارتعاش کوچک صورت میگیره اماخیلی نه لطفاکمکم کنید چکارکنم

 3. avatar

  سلام بار اوله میخوام انجام بدم از موجودات دیگ ترس دارم ک اذیت کنن و اینا وگرنه خیلی مشتاقم دوستانی ک تجربه دارن یا کسایی که اطلاعات کامل دارن سوال دارم که وقتی ب بعد روحی رفتیم میتونیم روح انسان دیگه ای رو ک فرا فکنی کرده ببینیم؟ و چطور میشه تو خواب یکی رف؟؟؟؟ خواش میکنمممممم جواب بدید

 4. avatar

  من مرحله سومو نمیفهمم چطوری با چشمای بسه و فضای سیاه احساس حرکت کنم؟

 5. avatar

  سلام خسته نباشید
  من اولین بارمه که میخوام انجام بدم یعنی امشب
  بعد میخوام بدونم که احتمال موفقیتم چند درصده؟؟
  امشب میشه،مطمئن باشم؟؟؟
  خییییلی خییییییلی علاقه دارم
  هرکسی ک میدونه واطلاع داره راهنمایی کنع
  مررررسیییی ازهمتووووووننننن

 6. avatar

  سلام
  من یه چند باری هست ک میخوام برون فکنی انجام بدم ولی وقتی که به مرحله پرواز میرسم احساس میکنم ک جسمم اینقدر سنگین شده که انگار یه نیروی خیلی سنگین داره روم فشار یاره و بدنم انگار خوابه و فلجه مغزم فعاله ومیتونم به همه چیز فکر کنم ولی بدنم هیچ حرکتی نمیکنه و اگه بخوام ک حرکت کنه بعدشدوباره باید کامل از اول شروع کنم خوب بحس اصلی اینجاس که من وقتی میخوام جدا شم هرکاری میکنم نمیشه چ روش طناب یا دور زدن فقط روشی که از کل بدن جدا میشم رو احساس میکنم بعد انگار یه چیزی خیلی قوی ک به من چسبیده و جدا نمیشه داره ازم میاد بیرون از پاهام شروع میشه و میاد بالا و وقتی به سینم میرسه انگار تو اخرین تیکه چسبیدش هست و منم احساس ترس و غیره نمیکنم منو به طرف بالا میکشه ولی یکدفعه قطع میشه نظر شما چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  ببخشید طولای شد

 7. avatar

  سلام من وقتی توی یه مکانیم تقریبا روح و جن رو حس میکنم صدا هاشونو می شنوم و گاهی میبینمشون و روحم بعضی اتفاقاتو حس میکنه چن بار روح از بدنم خارج شده اینو حس کردم می خوام ببینم میتونم بصورت خوداگاه روح رو خارج کنم و خطری تحدیدم نکنه

 8. avatar

  سلام و وقت بخیر.من سال ها پیش بطور ارادی و غیر ارادی چندین بار تجربه خروج رو داشتم.اما دیشب هرچی تلاش کردم نشد..به اون حالت ارتعاش رسیدم و دیگه دست و پام رو احساس نکردم اما حس کردم سرم انقباض شدیدی داره..انگار تو بالشتم فرو رفته بود.این دفعه خیلی طول کشید و خسته شدم و دیگه ادامه ندادم.میشه بگید چیکار باید میکردم؟ضمن اینکه من سه سال مداوم یوگا کار کردم و این کالبد اختری رو تو مدیتیشن هام خیلی خوب احساس میکردم.

 9. avatar

  چطوری به حالت لرزش یا ارتعاش برم اصلا این ارتعاش چطوریه مثل همون مور مور شدن بدنه یا نه ؟
  چطوری به وجود بیارمش؟

 10. avatar

  با سلام میخواستم بدونم فرق بین توهم یا تجسم با برون فکنی چیه و چجوری میشه تفاوتش رو فهمید

 11. avatar

  سلام مجدد. من از کجا بفهمم تو خلسم ایا صداهارو میشنوم؟
  بعد وقتی میخوام روحم رو جدا کنم میفهمم روحم جدا شده.
  دیشب بدنم شروع به لرزش کرد و فکرکنم خلسه رفتم و تلاش کردم خارج شم.وقتی چشمم باز کردم تو بدنم بودم.
  کی چشمم رو باز کنم؟ جواب بدین لطفااا

  • avatar

   سلام دوستان قبلا به این سوالتون(چطور بفهمم در خلسه هستم)رو جواب دادن،وقتی جسم خیلی سنگین یا سبک احساس شود شما وارد خلسه شدید

 12. avatar

  سلام دو تا سوال داشتم یکی اینکه وقتی یه نفری از جسمش بیرون بیاد همون ظاهر خودشو داره یا شکل خاصی نداره و دومی اینکه منی که برون فکنی کردم میتونم آدم دیگه ای که برون فکنی کردرو ببینم(اگه شکل مشخصی داره؟یه سوال دیگه هم دارم:آیا از منظر اسلام اشکال داره؟

 13. avatar

  من خلاصه کردم متن بالارو ببینید درست انجام میدم…
  اتاق روتاریک میکنم. قبل از خوابیدن ساعت ۱۱انجام میدم. فکرم رو ازاد میکنم. و برای خلصه رفتن بازو و ارنج را روی تخت میزارم. منتظر میشم تا اروم اروم دستم روی تخت خوابیده بشه. یا از ۱تا ۱۰۰ میشمارم. وقتی به حالت خلصه رفتم لرزشم شروع میشه. و با تلاش روحم را جدا میکنم؟؟؟ درست گفتم؟

 14. avatar

  سلام ادمین جان. من مطالب بالارو خوندم. امشب میخوام انجام بدم. تا چقدر میتونی از بدنت دور شی؟ خیلی دور بشم مشکلی پیش نمیاد؟

  • avatar

   نه عمو جان اولین بار باید ۲ متر فاصله بگیری وبعد بیشتر وبرای بار بعد بیشتر تاعادت می کنی ….اگه خیلی دور شی زنجیری که به جسم وروحت وصله پاره میشه و ممکن است که قسمتی از بدنت خدا نکرده فلج شه

 15. avatar

  سلام همه اعضا من دیشب انجام دادم به روش خود هیپنوتیزم یه حس خیلی وحشتناکی داشتم که اصلا توصیف نمیشه داشتم جدا میشدم .اون چیزی که فکر میکنیم سخته سخت نیس

 16. avatar

  سلام
  امکانش هست با این روش به آینده رفت.مثلا به ۱۵دقیقه جلوتر

  • avatar

   بله این امکان وجود داره اما در صورتی که واقعا و به صورت ارادی روح از بدن خارج بشه اما این ها همه از لحاظ علمی تا حدودی شدنی جدا کردن روح نه ولی بردنه ان به اینده چون ممکنه روح از جسم خیلی دور بشه که در صورت برنگشتن ان سر وقت باعث مرگ

 17. avatar

  سلام
  من هر چقدر سعی میکنم به حالت خلسه برم نمیتونم خوابم میبره هر روشی رو هم امتحان کردم . از کجا بدونیم که به حالت خلسه رفتیم یانه؟

  • avatar

   اگر خوابتون میبره،طوری دراز بکشین یا بشینید که خوابتون نبره.زمانی که احساس کردین جسمتون سنگین یا سبک شده یعنی رفتین تو خلسه.

 18. avatar

  سلام من تا آخرش میرم طوری که جدا شدن و چرخیدن رو احساس میکنم ولی ضربان قلبم خیلی زیاد میشه طوری که ببخشید اینو میگم تا ناحیه مثانه میرسه و بعد بلند شدن رو حس میکنم و میترسم و از ترس چشمام رو باز میکنم.اینکه چشمام رو هنگام پرواز باز میکنم مشکل پیش نمیاره؟

 19. avatar

  آیا درحال این کار امکان داره جن و یا حتی شیطان رو ببینیم و مارو اذیت کنن؟

  • avatar

   موجودات اختری رو می بینید ولی بهتون صدمه نمی زنند.اصلا نترسید.من انقدر دیدمشون که دیگه ازشون نمی ترسم.دنیای اختری برای ما بخاطر این ترسناکه چون ما تاحالا چیزی رو از اون دنیا مشاهده نکردیم.

  • avatar

   سلام شما واقعا این کارو کردید
   من خیلی دلم میخواد انجام بدم ولی هرچی سعی میکنم نمیشه

 20. avatar

  سلام به همگی دوستان از همه خاهشی که داشتم واقعا واقعا اصلا و اصلا این کارو بدون استاد یا کسی که کاملا مسلطه انجام ندین چون میتونه عواقب واقعاااا واقعاااا وحشتناک و حتی مرگ رو داشته باشه و حتی مرگ عزیزانتون به اینصورت که وقتی روح از جسم جدا میشه و شما در بعد دیگه ای هستین اگر یه نفر از بعد دیگه وارد جسم شما شه شما میمیرید و کامل در اون بعد حبس میشین و کسی که جسم شمارو تسخیر کرده هر کاری بخواد میتونه بکنه و اطرافیانتون رو بکشه و اینووو کاملا جدی بگیرین من کسایی رو میشناسم که این کارا رو انجام میدن و کاملا بهم هشدار دادن در این باره پس کاملا جدی بگیرن و اصلا سراغش نرین چون شوخی بردا نیس و به قیمت جون خودتون و عزیزانتون میتونه تموم شه اینارو از کسی شنیدم که خودش کامل مسلطه و اگاهه کاملا

  • avatar

   هیچکس تاحالا زمان برون فکنی نمرده ولی تاحالا دونفر بخاطر اینکه یهو پریدن فلج شدن

 21. avatar

  اگه خارج شم چطوری میتونم به بدنم برگردم؟

 22. avatar

  دوستان پیشنهاد مکنم که به هیچ وجه چشم سومتان بدون حضوراستاد فعال نکنین.اگه خیلی دوس داریم به عالم معنویات برسین میشه از طریق خداهم ایی کار کرد.اگه کسی چهل روز بنده مخلص خدا باشه چشم دلش بازمیشه اگه هم برای سرگرمی دوس دارین میتوانین که از طریق خودهیپنوتیزم لذت ببرید

  • avatar

   ربطی به حضور استاد نداره.استاد مدیتیشن یاد میده.توی اینترنت هم میشه زد آموزش مدیتیشن.

  • avatar

   داداش چی زدی…خیلی سخت میگیری….فوقش می گی میمیریم…خب به درک این جوری میریم پیش خدا تو بهشت ..بهتره که…..این قدر هم نظر منفی نده!!!!!

 23. avatar

  سلام دوستان نیاز به کمک شدیدی دارم لطفا کمکم کنید من به لرزش میرسم ولی خارج نمیشم از بدنم جان عزیزتون بهم کامل یاد بدید جبران میکنم

  • avatar

   شما زمانی که لرزش رو حس میکنین باید اراده کنید که از بدنتون خارج بشین که یهو حس میکنین دارین با دهان نفس میکشین و چشمتون بی اراده باز میشه.

 24. avatar

  من و دوستم چند بار این کارو انجام دادیم ولی نشد در ضمن ما تا مرحله ای رسیدیم که لرزش رو پشت سر گذاشتیم و کمر هر دومون بی دلیل درد گرفت اما روح جدا نشد

 25. avatar
  افشین محمدی

  باسلام.اول که تشکر از راهنمایی و آموزش های بسیار کامل و جامع.من خیلی زیاد تو قوانین طبیعت و کابنات و قوانینشو برون فکنی و….هستم و مطالعه زیاد دارم.حالا جدا از تجربیاتم سوالی داشتم.من در ابتدای خواب دچار فلج خواب میشم و معمولا همیشگی هست.وبعدازینکه دوباره جسمم به حرکت درومد تو همون حالت درازکش که هستم بلافاصله حتی باچشم باز دوباره رخ میده واسم.حالا میخاستم ببینم میتونم تو فلج خواب که جسم کاملا درخواب و بی حرکت هست کاری کنم که برون فکنی رخ بده؟
  چون معمولا واسه برون فکنی فلج خواب ارادی رخ میده تو مراحل.حالا مال من که ارادی نیست رو میتونم ببرم تا خروجه کالبد اختریم؟
  باتشکر از جواب و راهنماییه شما.

  • avatar

   دوست عزیز اینکه می گی فلجی رخ می دهد اصلا چیز خوبی نیست چون در حالت غیر ارادی به این موضوع می گن بختک ولی این یعنی اینکه روح وجسم دچار سیستمی عصبی شدن که حتی باعث فلج شدن بخشی از بدن یا حتی شدید بودن باعث فلج شدن بیشتر بدن می شه

 26. avatar

  من دیشب بطور اتفاقی اینطور شدم چه دلیلی میتونه داشته باشه؟

  • avatar
   مجله فارسی پرمگ

   هر انسانی در طول عمرش حداقل یکبار در حالت خواب و بیداری قرار میگیره و این کاملا طبیعیه

 27. avatar

  من میخوام این کار رو شروع کنم ولی خیییلی میترسم از جن زدگی یا امثال این ها کمکم کنید لطفا…

  • avatar

   جن زدگی خیلی کم اتفاق میوفته چون کارم اینه بهتون اطمینان خاطر میدم جن زده نمیشید چون جن برای ورود نیاز به اجازه داره و خدا هم این اجازه رو نمیده میگم احتمالش کم هست چون باید اجنه کافر رو هم در نظر بگیریم که از خدا پیروی نمیکنن در هر صورت جن زدگی یک در هزار اتفاق میوفته

  • avatar

   سلام علی جان من میخوام اینکارو انجام بدم ولی با تمرین های زیادی که داشتم فقط به مرحله لرزش رسیدم امکانش هست آیدی تلگرامت رو بدی به من تا از این اطلاعاتت کمی استفاده کنم؟؟

  • avatar
   مجله فارسی پرمگ

   از درخواست ایدی تلگرام و شماره خودداری کنید و از دوستان بخواهید در همین مکان راهنمایی کنند تا دیگران هم استفاده کنند

  • avatar

   منم خیلی خیلی خیلی…..می ترسم…

 28. avatar

  سلام ببخشید من تازه میخوام این کاروشروع کنم اطلاعاتزیادی هم راجبش ندارم ایااین کاراسیب جسمی یاروحی برامون نداره

 29. avatar

  سلام
  من هم از مرحله ای که باعٍ ارتعاشات میشه جلوتر نرفتم لطفا راهنمایی کنید

 30. avatar

  سلام من تقریبا بین ۵ تا ۱۰ دیقه به این لرزش میرسم ولی چون نمیتونم روحمو هدایت کنم لرزش بعد از چن دیقه میره لطفا بگید چطوری باید روحمو از کالبد اثیریم جدا کنم

 31. avatar

  سلام.بعد از چنند شب تمرین با دقت ، امشب به خلسع کامل رفتم.سپس ارتعاش از پا شروع شد به میان تنه رسید سپس دستم رو گرفت بعد شدید شد.تو ذهنم خواسستم که کالبد اثیریم بسمت نور مجسم شده در بالای سرم حرکت کنه.اما…اما بدنم یعنی جسمم ناخوداگاه حرکت کرد ب آرامی از سر،کمر،دست و رو زانو بلند بهمراه ارتعاش شدید تا چند دقیقه ادامه داشت و سعی کردم روح رو هدایت کنم ولی در نهایت با ارتعاش زیاد از حال رفتم و افتادم.ضمنا به احتمال اینکه کالبد اثیریمه سعی کردم جسمم و ببینم اما روئت نشد و از حال رفتم
  لطفا بفرمائد تا چه حد پیش رفتم ؟و ایا امکان وجود داشت با تحمل بیشتر ب برون فکنی دست پیدا میکردم.ممنون

 32. avatar

  سلام خسته نباشین ممنونم بخاطر زحماتتون ک این تمرینارو گذاشتین
  واقعیت من اصلا این موضوع رو نمیدونستم تا اینکه ی روزی معلممون بهمون گفت من سر کلاس نراحلو انجام دادم ولی یه حسی عین اینکه دهنت داره میره میشه یه چیزی ب حالت خواب یا سکته اما تا حالا امتحان نکردم و وقتی ذهنم در گیرش میشه همین حسو پیدا میکنم
  خواهش میکنم خواهش میکنم کمکم کنید
  تو رو خدا کمکم کنید
  ترس دارم از این حالت خیلی خیلی میترسم

  • avatar

   نباید جلوش رو بگیری وگرنه بعدا تبدیل به ضعف میشه.بذار بهت غلبه کنه بعد با اون احساس،یک احساس دیگه ای بساز.خیلی آسونه

 33. avatar

  رفتن به حالت خواب و بیداری هیچ گونه سختی نداره فقط باید بی حرکت باشید و یا از همین تمریناتی که اینجا ذکر شده استفاده کنید تا به حالت خواب وبیداری برید و بععد روح رو از جسمتون کاملا خارج کنید

 34. avatar

  رفتن به حالت خواب و بیداری هیچ گونه سختی نداره فقط باید بی حرکت باشید و یا از همین تمریناتی که اینجا ذکر شده استفاده کنید تا به حالت خواب وبیداری برید و بععد روح رو از جسمتون کاملا خارج کنید

 35. avatar

  سلام خواهشن هرکسی این کار هارو انجام نده البته به بنده که نساخت بنده بعد از ۲۰ ۳۰بار تمرکز و خود هیپنوتیزم کردن و تمرکز رو چاکر هایه بدن بخصوص چشم سوم و چاکر کف دست به انجام فرافکنی روی اوردم در جلسه ۳یا چهارم به سمت سقف رفته و شناور شدم به محص برگشتن به بدن و با ترس و دلهوره ای و مشکلاته بسیاری برام پیش اومد و ازار اذیت کرد هایه بیگانه ای برام شروع شد و اجنه هر شب به سراعم می امدن و جوری شده به که حتی چند دقیقه نمیتونستم تو یه اتاق بمونم و دلهره دلشوره بسیاری بهم دست میداد شب ها سره یه ساعت بخصوص حتی سره دقیقه ۱.۵۸دقیقه نیم شب با صدا افتادن وسایل صدایه خرناس کشیدن و ترساندن بنده روبه رو میشدم هرشب بختک روم می افتاد اون هم به تکرار .بعد از ۳ماه نم نم رفتن خواستم از دوستانی که اطلاعاتی دارن بهم جواب بدن که سره چی اینجوری شدم ممنونم فقط خواهشن خواهشن زیر نظر شخصی دانا و اینکاره وارد این عمل شوید و هز کنجاوی وارد نشید واسه بنده که از همه چیم افتادم و …

  • avatar

   شما کاری کردین که باعث اذیت کردن اجنه ها شده واینا هیچ ربطی نمیتونه پرواز روح داشته باشه
   البته این نظر شخصیه خودمه

  • avatar

   چون شما چشم سومتون فعال شده این اتفاقا واستون میفته ممکنه که دراینده خیلی اتفاقای بدی بیفته و هی بیخودی مریض بشید شما نباید بدونه استاد چشم سومتونو فعال میکردید دوست منم دچار همین مشکل شده بود

  • avatar

   درست مثل من خیلی هم
   به صدا ها هم حساس شدم

  • avatar

   دوسته عزیز برون فکنی از نظر قران گناه کبیره است

  • avatar
   مکتون مرلین

   عزیز من این رو بدون جن خرافه و هیچکی تا حالا اون رو ندیده و هیچکی رونکشته فقط خراف این مردم عرب احمقه

 36. avatar

  بعد هفت بار امتحان کردن این کار تونستم.
  ولی مدت زمان محدودی داره اگه زیاد بمونی به جسمت برنمیگردی.

  • avatar

   جسم وارد کمای خیلی سبک میشه.میتونی تا یه هفته برنگردی ولی جسمت صدمات زیادی میبینه.

 37. avatar

  من امشب این تمرین رو انجام دادم رفتم حمام بعد در مکانی کاملا ساکت و آروم بدون هیچگونه نوری دراز کشیدم یه موزیک لایت بی کلام هم برای آرامش گذاشتم کامل ریلکس شدم ولی هرچی سعی کردم ب حالت خلسه برم نشد یا شایدم رفتم نفهمیدم خلاصه که هییییچ اتفاقی نیوفتاد دقیقا باید بعدش چیکار کنم میشه کمک کنید

  • avatar
   مجله فارسی پرمگ

   این کار لازمه تمرینات زیادیست و بعضی افراد به ان دست نمی یابند

 38. avatar

  سلام من یک یکی ۲ سالی هست که کم و به صورت تفریحی دارم در مورد مسائل متافیزیک روح و اجنه مطلب میخونم البته گفتم ک تفریحی و هدف خواصی ندارم ولی خیلی جاها به تمرین برون فکنی یا فرافکنی اشاره شده بود و راستش چون کسی موفق به انجامش نشده بود منم تا حالا انجام ندادم میخوام با کسی که اطلاعات داره کلا در ارتباط باشم

 39. avatar

  پس چرا دیدگاه منو تایید نکردید!!!!

 40. avatar

  سلام ببخشید من بار اولی ک درمورد برون فکنی خوندم اصن هیچ کدوم از تمرینارو انجام ندادم ولی همش فکر میکردم خلاصه خوابم برد بعدش یهو بیدار شدم ولی تمام بدنم میلرزید این حالتها معمولا چقد طول میکشه تاروح خارج شه؟؟؟؟؟

 41. avatar

  سلام دوستان عزیز.
  من با این موضوع از چهار سالگی درگیر هستم. در ابتدا به این اتفتقات اهمیتی نمی دادم و آنها را همون گونه که بود قبول می کردم. ولی حدود یک سال است که به صورت مضاعف در این زمینه تحقیق می کنم به طوری که به صورتی ارادی این کارها رو انجام می دهم. مثلا سفر روی در این دنیای فیزیکی یا دنیاهای دیگر حتی آینده و گذشته
  ولی مشکل بنده این است که نمی توانم هر موقع که اراده کنم این کار را انتجام دهم و در بهترین حالت دو یا سه روز از من زمان می گیره.
  می خواستم بدونم آیا کسی هست که بتونه به من کمک کنه؟

  • avatar

   سلام.منم تقریباز سه چهار ماهه دارم تمرین میکنم. ولی موفق نشدم
   میخواستم اگه امکان داره از تجربیاتتون کمک بگیرم.حتی یکی دوبار بدنم شروع کرد به لرزیدن که دیگه ترسیدم و یهو چشمام باز شد. اگه کمک کنید ممنون میشم.

 42. avatar

  سلام این کار از نظر دین مشکلی نداره؟
  چه خطر های احتمالی داره؟
  تاحالا واسه کسی مشکل ایجاد شده اگه مشکلی نداره پس چرا هیچکس راجبش اطلاعاتی نداره

  • avatar

   از نظر قران گناه کبیره است چون چشم دل یا همان چشم سوم قدرتی است که باید به فرمان خدا به بنده مخلص داده بشه

 43. avatar

  بازم سلام
  من موقع برونفکنی هیچ احتیاجی به اینکه این مراحل رو کنم ندارم به محض اینکه اراده کنم به سرعت لرزش زیادی از کف پاهام میرسه توی سرم و میخواد که با درد و سنگینی غیر قابل تحمل از سرم بیاد بیرون این مراحل شاید ۵ دقیقه هم طول نکشه ولی همیشه این مرحله که میرسه به شدت هراس دارم که رهاش کنم. شاید این به خاطر عدم آگاهی من از اون طرفه. من عاجزانه از شما کمک میخوام که بتونم این ترس رو مهار کنم. لطفا به من بگین در این حالت چه احساسی وجود داره چه موجوداتی قابل رویت هستند. ازتون کمک میخوام چون قدرتی که در وجود من هست باور کردنیه و حیفه که به خاطر ترس اجازه سعود به استعدادم ندم. هزار بار ممنونم

  • avatar
   مجله فارسی پرمگ

   تمام سوالات شما در مطلب میباشد

  • avatar

   سلام.
   من دقیقا برعکس شما هستم به طوری که برای انجام این کار به دو یا سه روز فقط نیاز دارم ولی شاید به جرات بگم حدود ۶۰ تا ۷۰ با این کار را کردم.
   خوب اگه مایل باشید من شما رو از آن طرف آگاه می کنم و شما هم روشی را که انجام می دهید را به من بگید تا بتونم در عرض نهایتا ۵ دقیقه این کا را انجام دهم.
   ممنون

  • avatar

   سلام من خیلی دوس دارم این کارو بکنم و تمرینامو شروع کردم میخوام ببینم در حالت ماورائی چیزایی ک میبینیم واقعیته یا تجسم ما هس میتونیم کسی ک نمیدونیم کجاس رو پیدا کنیم ببینیم؟ یا بریم خونش؟ یا اینا فقط تجسم هس؟

  • avatar

   تنها لحظه همین لحظه است که مهمه لرزش بدن نشان دهنده درد های اولیس چرا خدا بعد از مرگ برای ما فرشته مرگ رو فرستاد یعنی وقتی جسم اسیب می بینه همان مرگ روح نیاز داره از بدن جدا بشه و اینکار به تنهایی درد داره و فرشته مرگ قبض روح می کنه تا درد نکشیم این موضوع در این حالت هم همینه جدا شدن روح درد داره حتی ممکنه باعث از حال رفتن و … بشه

 44. avatar

  اگه میشه من کمک میخوام

 45. avatar

  یه سوال دیگه
  شنیدم که میشه در این حالت آسمون رو بگردی. آیا میشه به اعماق زمین هم رفت؟؟

  • avatar
   مجله فارسی پرمگ

   در این حال هرکاری امکان پذیر است جز لمس اجسام

  • avatar

   آره میشه ما خودمون واسه پیدا کردن زیر خاکی اینکارو انجام دادیم اگر داخل زمین تاریک بود هم بگید یه کسی بالای سرتون سوره نور بخونه . صد درصد تضمینی .

 46. avatar

  با سلام یه سوال مهم دارم
  آیا میشه با برونفکنی بتونی چیزی رو که گم کردی و جاشو نمیدونی پیدا کنی؟

 47. avatar

  با سلام ميخواسم بگم من به همه حالت ها ميرم اما متاسفانه چشمام ناخوداگاه باز ميشه(يعني بسيار اروم و من كنترلي روشون ندارم)اوايل وقتي ميميتونستم ببينم فك ميكرزم برون فكني كردم اما بعدا فهميدم چشماي خودم باز ميشدن….لطفا كمكم كنيد

 48. avatar

  ببخشید استاد ممکن هست این امکان خروج از بدن برای بعضی‌ها وجود نداشته باشه و با تمرین هم بدست نیاد؟؟؟

  • avatar

   خانوم محترم این امکان
   برای همه هست …ولی با بالا رفتن سن این کار سختتر میشه….لطفا در مورد چاکراها مطالعه کنین…هر چاکرایی بعضی کارا هست که اگه انجام بدین چاکرا چرکین میشه و…در ضمن روزانه به این مساله فکر کنین …این کار روند خروج رو زودتر می کنه .

  • avatar

   دوست عزیز خیلی ها هستن که این قدرت دارن می تونی بزنی و زندگی نامه هاشون رو بخونی برون فکنی چیزه سختی نیست موضوع چیزه دیگس

 49. avatar

  سلام به همه
  من تازه شروع کردم
  نیاز دارم کسای که این تجربه رو دارند کمکم کنند

 50. avatar
  مهدی روزدار

  سلام من اولین بارمه این مطلب رو خوندم و از بچگی علاقه خاصی دارم میشه بهم کمک کنید ؟
  همه این مطلب هارو خوندم ولی ندونستم اگه روحم از جسمم در بیاد چجوری برگردم به جسمم و چند تا سوال دیگه

  • avatar

   سلام واقعن برون افکنی واقعیت دارع ؟؟ینی اگ این کارو انجام بدیم هرجا بخواییم میتونیم بریم

 51. avatar

  سلام من چند مدته که دارم تمرینای لازمو انجام میدم ولی وقتی تمرین ها رو انجام میدم هیچ واکنشی نداره بدنم اصن هیچ اتفاقی نمیفته..ولی شبش که میخابم تو خواب یهو بیدار میشم وبعدش هر بار که میام چشمامو ببندم بدنم یه لرزشی میکنه و اصن احساسش میکنم که داره روحم خارج میشه بدنم میلرزه و مرتب عرق میکنم ولی من بخاطر ترسی که دارم خودم اجازه نمیدم به روحم یجورایی مقاومت میکنم نمیدونم این طبیعیه؟؟فقطم شبایی اینجوری میشم که قبلش تمرین کردم..ایا مقاومت کنم در برابر جدا شدن روحم!!میشه یه راهنمایی بکنید؟!خب اخه چا همون موقع تمرینا روحم جدا نمیشه؟!

  • avatar

   دوست عزیز این مربوط به اعصابه شما هیچ ربطی به اون مسئله نداره باید کنترلش کنی

 52. avatar

  سلام دوستان
  من تقريبا هر شب سفر موفق دارم چي جوري ميتونم كنترلش كنم ي؟

  • avatar

   با صداقت.کنترل نمیشه چون دفعه های اول اونقدر ترس داری ک نتونی کاری کنی دفعه های بعد هم نمیتونی زیاد از بدن فاصله بگیری من زیاد تجربش کردم

  • avatar

   سلام دوست عزیز میتونی با من همکاری کنی و از اینده چیزی را که میخوام ببینی و بگی منم پول زیادی بدهم،من یه جوان متاهل هستم و واقعا با دیدن چند لحظه از اینده توسط شما میتونم جفتمونا پولدار کنم

  • avatar

   موضوع اینجاس که از بدن نمی تونی زیاد دور بشی حداقلش سه متر انگار توی تنگ شبشه ای هستی اونوقت شما چطوری به اینده سفر کردی؟

 53. avatar

  به سوالی داشتم شنیدن صدای “فسسسس فسسسسسس” بعد از تمرکز حدود ۱۰ دقیقه چه معنی داره؟

 54. avatar

  چیزا هایی که در فلج خواب اتفاق می افته واقعی نیست و خوابه من یه بار سعی کردم در همون لحطه گوشی رو بردارم ولی گوشیم کنارم نبود بعد که بیدار شدم کنارم بود.

  • avatar

   احتمال داره شما تو خوده دیدن خواب فلج شده اید یا همان خواب در خواب اگه دقت کنید افرادی که به سنه بلوغ می رسن با دیدن خواب های جنسی هم روحشون لذت میبره و هم جسمشون در این حالت یعنی هم روحتون و هم جسمتون در فلجی کامل به سر می برده

 55. avatar

  سلام
  من افشار هستم تا بحال دوبار تجربه ی موفق برونفکنی داشتم
  اگه کسی از دوستان تو این راه کمک میخواد من در خدمت هستم ..

  • avatar
   مجله فارسی پرمگ

   شما میتوانید از قسمت همین نظرات به دوستان کمک کنید یا از بخش اتاق ارسال مطلب کاربران برای پرمگ مطلب بفرستید تا با نام خودتان ثبت شود و کمکی باشد برای دیگران

  • avatar

   سلام من همیشه خوابای عجیب غریب میبینم و تو خواب به جاهایی میرم که تا حالا ندیدم ولی مطمئنم این جاها وجود داره انگار که حقیقته.تو خواب اکثر وقتا خواب میبینم دارم پرواز میکنم و نمی تونم خودمو به زمین ثابت کنم و بدنم اونقد سبک شده نمی تونم به زمین بیام بزور اینکارو میکنم .و اینکه تقریبا اتفاقاتی که میفته و تفکر آدما رو حدس میزنم و همیشه درست بوده من دیشب برونفکنی رو تمرین کردم و همین که روحم جدا میشد حس میکنم نفسم بند نیومد و جاهایی که روحم بلند میشد حرکت میکرد و خود بخود مثل شوک بالا میومد من دقیقا یادم نمیاد چی شد ولی مطمئنم روحم جایی بود و برگشت و اینکه از خواب که بیدار شدم بین خواب و بیداری حس کردم روحم از جسمم فاصله زیادی نگرفته ولی معلقه بعدش تمرکزم بهم خورد و نفسم بند اومد لطفا بگیر که مراحل و درست انجام دادم ؟ و اینکه کجای کار و درست انجام ندادم

  • avatar

   سلام دوست عزیز میشه در مورد روش تون توضیح بدهید ممنون می شم مخصوصا در مورد خواب و بیداری با تشکر

  • avatar

   ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم برای چه رنج سنی قابل انجام است دختر من ۱۴ ساله هست و علاقه ی زیادی به انجام این کار داره تصور ذهنی خوبی هم داره می خواستم بدونم برای اون خطر داره و خطر فلج شدن وجود داره ??? با تشکر

  • avatar

   فلج شدن اون نیس که پاهاتون وختی که بیدار شدید نتونن تکون بخورن من خودم دفع های اولم بود خواستم برون فکنی کنم تو حالت خواب بیداری بودم که هی به خودم تلقین میکردم که داره روحم خارج میشه از ی طرفی هم نمیزاشتم خارج بشه وهی میخواستم بیدار بشم نمیشد چون روحم در حال خارج شد بودن خلاصه بعد ی دیق اینا دیگه تونستم بلند شم

  • avatar

   خب فلجی هم زمانی اتفاق می افته که شما هشیاری داری ولی نصفه روحت تو بدن نیست و تا وارد بدن میشه با این حالت هشیاری طول می کشه تا مغز فرمان رو صادر کنه

  • avatar

   سلام!یه سوال داشتم اقای افشار وقتی که تو حالت خوابو بیداریم من نفهمیدم اخر موقعی که میخایم تجسم کنیم که برون فکنی شیم در اون حالت باید چشمارو باز کرد یا باید بسته باشه؟چون من چن جا خوندم نوشته بود باید چشارو بازکرد نمیدونم من از این مطمن نیستم ممنون میشم کمکم کنید!

  • avatar

   سلام اقای افشار میخواستنم بدونم که شبی که من مطالبی درمورد برون فکنی خوندم هیچ تمرینی انجام ندادم ولی یهو نصف شب پاشدم تمام بدنم میلرزید منم که نمیدونستم این لرزشها واس چیه ترسیدم کلا اجاز ندادم که روحم خارج شه شب بعدشم این لرزشو داشتم منتا کمتر بعدش فهمیدم این لرزشه واس چی هستش ولی الان هرچقدر تمرین میکنم جواب نمیده حالا من باید چیکار کنم؟؟؟

 56. avatar

  سلام خسته نباشين بابت مطلب خوبتون ممنون من میخوام اینکارو انجام بدم ترس رو هم گذاشتم کنار ولی من اصلا نمیتونم خوب تمرکز کنم و فکرای پوچ رو از سرم بیرون کنم و میترسم نشه

 57. avatar

  به نظر من این یک نوع القا یا توهمه اخه اگر هر کسی میتوانست اینچنین حرکتی کند که دیگر مفهوم راز و حریم شخصیی وجود نداشت دیگر سنگ روی سنگ بند نمیشد خواب و حریم شخصی انسان یه چیز کاملا خصوصیه و عقل حکم میکنه در این مورد محدودیت هایی وجود داشته باشع

  • avatar

   منظورتون دقیقا چیه من نفهمیدم????

  • avatar

   منظورم اینه که اگر میشه در این حالت به خواب بقیه بری و به حریم شخصیشون یعنی خونه اونها وارد بشی و از اسرارشون با خبر بشی دگ حریم شخصی وجود نخواهد داشت

  • avatar

   هیچ محدودیتی برای روح وجود تداره جز خدا که ممکنه شما را به سمت خود بکشه و باعث مرگتون بشه پس نظر شما درست نیت اگه هم بخوایم به خواب کسی برویم باید فقز در ذهن تصور کنیم که به خواب فلان شخص برویم همین در واقع اکثر کارهایی که در برون فکنی انجام میدهیم در ذهن است و تصور باید بکنیم

 58. avatar

  استاد میشه در مورد خلسه و بقیه‌ی مراحل توضیح بدهید یا در مورد خواب روشن با تشکر

 59. avatar

  با سلام خدمت استاد گرامی من در حالت خلسه خیلی مشکل دارم میشه راهنمایی کنید اگه در مورد فلج خواب هم توضیح بدهید ممنون میشم راستی یکی از دوستان من یک مدیوم قوی است یک بار که احضار روح کرد روح گفت دین تو چیه دوستم گفت مسلمان روح گفت اگه در دین پیشرفت کنی دیگه نیازی به این کارها نیست اون به من گفت من گوش کردم ولی هنوز سر سختانه به تمریناتی ادامه میدم این دوست من می تواند آینده رو ببینه از یک ماه قبل من هم میتونم ولی خیلی کم لطفا در مورد خلسه و مراحل دیگه خلاصه توضیح بدهید خیلی مشتاق هستم و تازه به حالت ارتعاش کم رسیدم ممنون با تشکر لطفا راهنمایی کنید

  • avatar

   فلج خواب یک جور برونفکنی هستش که بدون اراده آدم صورت میگیره

  • avatar

   سلام دوست عزیز ممنون ولی من خونده بودم که یه جور خلسه هست که بعد از بیداری فرد صورت میگیره و مراحل بعدی اون مثل روش بالاست همون احساس خواب آلودگی یا منگی خودمون است با تشکر

 60. avatar

  سلام من پرواز روح‌رو شندیده بودم ولی نمیدونستم که انسان توانایی انجام چنین کاری رو داره . چند شب پیش همینطور که چشام بسته بود داشتم بهش فکر میکردم ( اتاق خوابم تاریک و و فقط خودم توشم معمولا چراغم موقع خواب خاموش میکنم) که یه لحظه متوجه شدم‌ با بستن چشام و تمرکز بهش دارم‌انجامش میدم قشنگ حس میکردم که داره جدا میشه اما چون تجربه چنین کاری رو ندارم ترس زیادی دارم و اظافه کنم‌ تو اون هنگام گوشام فجیحا صوت میکشید اما لرزش بدنی نداشتم این عمل‌به‌اوجش که میرسید یعنی‌مرحله ای که به نظرم اواخر کار بود ترسم زیاد میشد و با باز کردن چشام و بهم زدن تمرکزم خرابش میکردم . من از کسی که این کارو انجام داده شنیدم که با فکر به هر جایی که میخوای میتونی‌بری حتی جاهایی که قبلا نرفتی و میگفت‌که ممکن این کار سبب مرگ هم بشه . چون طرز تمرکزشو خودش بهم‌یاد داد‌ اما‌از ترس‌زیاد موفق به انجامش نمیشم نمیدونم‌چطور بر ترسم قلبه کنم

 61. avatar

  سلام.من توضیحات شمارو انجام دادم تو مرحله ذهن روی چشم سومم تمرکز داشتم میکردم که احساس کردم دستام میلرزه دقیقا مث برق گرفتگی.بعد کم کم حس کردم دستام داره ازش ی چیزی بیرون میره و دیگه حسشون نمیکردم.بقیه ی اعضای بدنم هیچ تاثیری نداشت .میشه راهنماییم کنید!؟

  • avatar

   دوست عزیز این همون مرحله بوده که روح تون از بدن خارج میشه اصولا هر فرد از هرجا از بدنش احساس راحتی بکنه روح از اونجا جدا میشه برای شما هم همینطوره موفق باشید

 62. avatar

  میشه بگید تو چه رنج سنیی باعث اسیبی مثه فلج شدن نمیشه اخه من خیلی دوس دارم این کارو انجام بدم
  میشه دیگه روح به بدن برنگرده؟؟؟

  • avatar
   مجله فارسی پرمگ

   این موارد را باید از اساتید متخصص بپرسید ، نه کسانی ک فقط تجربه کرده اند
   ما نمیتوانید بصورت قطعی نظری بدهیم

 63. avatar
  منصور حلاج_نقشبندی

  سلام این کارتونـخیای ساده و پیش پا افتاده هست اصل این کار از عرفا و کسایی که در سلک تصوف هستند میباشد و این طور حالاتی در مراحل اولیه تصوف برای آدم ایجاد میشه

 64. avatar

  سلام من می ترسم اینکارو انجام بدم.بعضی موقع ها فکر می کنم نمی تونم تکون بخورم و حس می کنم دارم به پایین می رم که به زور یه صدا از خودم در میارم و بر می گردم به حالت عادی.اگه روحمو خارج کنم می تونم برم به گذشته های خیلی دور؟ بعد چه جوری برگردم؟ من ۱۴ سالمه می ترسم بدنم چیزی بشه تشنج کنم یا فلج شم.خواهشا راهنماییم کنید.

 65. avatar

  سلاک برای دختری ۱۳ – ۱۴ ساله خطری داره ممنون میشم اگر جواب بدید چند تا مطالب فرستادم نیومد

 66. avatar

  با سلام
  ممنون از مطالبتون لطفا جواب سوال هایی را که برایتان نوشته بودم را بدهید
  خیلی مطالبتان خوب بود فقط مشکل اینجاست که با خروج روح از بدن چگونه به جسممون برگردی؟؟ ؟
  با انجام برون فکنی احتمال مرگ هس؟؟ ؟
  برای نوجوان ۱۳ ساله خطری دارد؟ ؟؟
  در یکی از سایت ها نوشته بود که احتمال مرگ و یا فلج شدن وجود داره می خواستم بدونم حقیقت داره؟ ؟؟
  در چه مدت از روز این کار را می تونیم انجام بدیم
  با تشکر از سایت خوبتون
  فقط خواهشا جواب بدید که می ترسم با این برون فکنی خطری پیییش بیاد

  • avatar
   مجله فارسی پرمگ

   اگر کامل متن رو بخونید سوالاتتون رفع میشه .
   احتمال مرگ و فلجی چیزی است ک تا اکنون اثبات نشده
   و مطمعنن شما اگر ترس دارید موفق به اینکار نخواهید شد

  • avatar

   استاد من اصلا نمی ترسم ولی تو حالت خلسه مشکل دارم

 67. avatar

  با سلام
  اگر با دیدن جسممون ترسیدیم چه خطری داره

 68. avatar

  با سلام
  محمد هستم ۳۰ سالمه
  چندین سال بود علاقه زیادی داشتم
  البته تا مرحله چهارم بدون اطلاع و تجربه این موضوع سالها برام اتفاق میفتاد
  با کمک خدا و تمرین به اون چیزی ک میخواستم رسیدم
  مطلب شما خیلی مفید بود
  دوستان با تمرین و تمرکز به راحتی به این حال قشنگ می رسید
  عجله نکنید

 69. avatar

  میشه بیشتر توضیح بدین که چجوری باید بفهمیم به خاصه فرو رفتیم؟

  • avatar

   سلام دوست عزیز من هم توی حالت خلسه مشکل دارم ولی اگر شما تصور ذهنی تون خوبه پیشنهاد میکنم از مدیتیشن و همون نگه داشتن دست استفاده کنید موفق باشید

 70. avatar

  سلام
  من یک بار سعی کردم تمرین چشم سوم رو انجام بدم .. ترسو هم هستم البته
  زیر لامپ کم مصرف بودم .. بعد از ۱۰ دیقه لامپ صدای وحشتناکی داد و سوخت کنتر هم پرید
  قلبم از دهنم اومد بیرون دیگه هیچوقت سراغش نمیرم.. خونوادگی تو این مسائل خیلی قوی هستیم… بیشتر بخاطر پرواز روح اومدم تو سایتتون
  نکته: طبق تجربه من اینجور کار هارو کنار لوازم الکتریکی انجام ندید

 71. avatar

  سلام. خسته نباشید.
  من چند دفعه این کارو کردم.
  ولی هیچ چیزی یادم نمیاد. نمیدونم چرا
  ولی میدونم که روحمو جدا کردم.
  میشه لطفا راهنمایی کنید؟؟؟

  • avatar

   دوست عزیز وقتی از خواب بیدار شدی ده دقیقه مدیتیشن کار کن و ده دقیقه تمرکز کن بعد با دقت و حوصله بشین و تمام خاطرات دیروز رو مرور کن مطمئن باش به یاد میاری موفق باشید

 72. avatar

  سلام مدیر میشه بگی یعنی یه اثباتی بیار که بیشتر مطمئن بشیم حقیقت داره آخه

  • avatar
   مجله فارسی پرمگ

   اینکار کاملا علمی است و توسط مربیان زیادی اموزش داده میشود .
   تجربیه زیادی از دوستان را هم می بینید

  • avatar

   سلام. من هفت ساله این موضوع رو کار کردم و البته تفاوت هایی با موارد اشاره شده در این متن باروش کارم وجود داره.
   بله این موضوع حقیقت داره ولی جزیات کار رو تا تجربه نکنید و درک نکنید تلاشها با ابهام همراه خواهد بود.
   نمی دونم دوست نویسندمان همچین تجربه ای داشتن یا از نظر تئوری بررسی کردن موضوع را.

  • avatar

   ببخشید دوست عزیز میشه روش تون رو بطور خلاصه بیان کنید با تشکر

 73. avatar

  سلام چرا من هر کاری میکنم همین دنیام هیچ حسی دس بهم نمیده

 74. avatar

  سـلام من ١٣ سالمه ميتونم اين كار رو انجام بدم ؟
  و أيا ميتونم بدر بزركم رو ببينم ؟
  تنهايي بايد انجام بدم ؟

  • avatar

   سلام من به دنبال استاد. متافیزیک میگردم

  • avatar

   اگه زیر نظر استاد باشد بهتره ولی من خودم تنهایی تمرین میکنم پدر بزرگ شما چه مدت که فوت شده اگر همین تازگی ها بوده فکر کنم بتونی ببینید ولی اگر خیلی وقت که فوت شده نمیدونم میتونی یا نه و اگر شما بیماری خاصی مثل مشکل قلبی ,,,,ندارید واگر ادم شجاعی باشید می توانید این کار رو با تمرین انجام بدهید موفق باشید

 75. avatar

  من قبلا روحم از بدنم جدا میشد چشمانم بسته بود ولی خانواده ام که کنارم خواب بودن را میدیدم وقتی نمیتونتستم بیدار بشم تنها صدایی که از خودم در میاوردم بوس بوس میکردم تا بیدارم کنن الانم ماهی یه بار این اتفاق برام پیش میاد اگه تنها باشم همیشه اینجوری میشم تازه هرجایی دوست داشته باشم میرم

 76. avatar

  سلام من ۱۴ ساله هستم اشکالی نداره این کار را امتهان کنم.؟

 77. avatar

  سلام ببخشید هم خیلی متن طولانیه بعد من ۱۳ سالمه اشکال نداره و یک متن کوتاه تر بدسن چون من همشو نمیتونم در مغزم جای بدم و اونحابر جن روح شیاطین ملک نمیبینی؟

  • avatar

   سلام.منم اولش یادم نمیموند ولی هر بار ک تمرین میکنی ی مرحله برو جلو انقد تمرین کن که ترتیبشو یادت بمونه.ی شبه فک نمیکنم بشه اینکارو کرد

 78. avatar

  سلام.من توضیحات شمارو انجام دادم تو مرحله ذهن روی چشم سومم تمرکز داشتم میکردم که احساس کردم دستام میلرزه دقیقا مث برق گرفتگی.بعد کم کم حس کردم دستام داره ازش ی چیزی بیرون میره و دیگه حسشون نمیکردم.بقیه ی اعضای بدنم هیچ تاثیری نداشت .میشه راهنماییم کنید؟

  • avatar

   دوست عزیز اگر نظرات بالا رو بخونی مشکل حل میشه شما روی دستا تون تمرکز بیشتری نسبت به بقیه ی بدنت داشتی و اول آگاهی دست رو به بدن اختری انتقال دادی روی بقیه ی بدنت تمرکز کن خود به خود درست میشه موفق باشید

 79. avatar

  سلام
  لطفا یک استاد دین دار و معتقد که در این امور توانمند می باشد معرفی نمایید.
  بنده حقیر سالیان درازی است که با تجربیات متفاوت مواجهم و سر در گم هستم.
  نمیتوانم چه چیزی درست است یا نه .
  ممنونم

 80. avatar

  خیلی مطلب مفید و ارزنده و میشه گفت منطقی و کامل و جامع هستش
  من بارها سایر مطالب رو خوندم , در سایت های مختلف , کتب مختلف , منابع خارجی.
  من اولین بار, دو سال پیش پس از دو ماه تمرین موفق به برون فکنی غیر ارادی شدم , و پس از آن , تا دیشب که باز دنبال روش های عملی تر بودم که این مطلب رو پیدا کردم , و برای اولین بار بعد از دو سال تونستم به موقعیت هایی دست پیدا کنم , و مطمئنم با تمرین بیشتر موفق به انجام برون فکنی خواهم بود , دوستانی هم که نگران خطر یا گناه یا هرچیز دیگری هستند خدمتتون عرض بفرمایم که این کار نه خطری دارد و نه گناهی , بلکه زره ی کوچکی از قدرت لایتناهی مغز و ذهن بزرگ شما میباشد که آن را بکار میگیرید , و فکر نمیکنم که قدرت ذهن گناهی داشته باشد یا به خود بدن آسیبی برساند
  باز هم ممنونم از نویسنده ی این مطلب مفید

 81. avatar

  سلام. لطفا خیلی مراقب باشید چون من اینکارو انجام دادم و موفق هم شدم ولی خیلی ناگهانی از حالت خلسه و… خارج شدم و به جسمم برگشتم. حدود یک هفته کاملا فلج بودم . و ممکن بود کاملا فلج شم . البته برای من چون چهارده سالمه خطر داره

 82. avatar

  سلام خواستم بدونم که این کار برای بدن ضرر داره یا اگه از جسمم خیلی دور بشم چطوری به جسمم برگردم

 83. avatar

  با سلام
  من مطلب دیگری رو جست و جو کردم اما به صورت اتفاقی این مطلب رو پیدا و خوندم. شاید دوستان دنبال چیزهای مثل فیلم ها باشن اما قطعاً در هر فردی استعدادهایی داره و لاوه بر اون در هرکاری نیاز به تمرین مناسب و کافی هست، در یک جمله رض کنم:
  پرواز روح بر بدست آوردن دانش فرا طبیعیه ممکن نیست!
  این کاراها و تمرینات برای ما آرامش میاره اما به امید الکی و غیر ممکن وقت زیاد براش صرف نکنید!

 84. avatar

  دوستان هرکسی قرار نیست مطالب این سایتو بفهمه حتی این که چه کسی وارد این سایت بشه ام…. افراد خاصی از این مطالب اگاه میشن من طی اتفاقی خاص ۳ ساله زندگیم تو این داستانا تغییر زیادی کرده فقط این فرافکنی نیست بازی خیلی بزرگتره ولی فرافکنیو اول یاد بگیرید باور کنید ادم بزرگی هستید که اتفاقی این پیامو میخونید

  • avatar

   سلام دوست من ‌من خیلی جلب این مطلب شدم می خواستن بدونم واقعا میشه این کار رو کرد ایا شما خودتون موفق شدید ؟؟

 85. avatar

  سلام ارمان هستم من از ماده ای به نام ماشروم استفاده ی زیادی کرذم بله راه های زیادی برای فرافکنی هست اگر قبل خواب از ماده لی که باعث ارام کردن بدن میشه استفاده کنید نتیجه خوبی میگیرید. اینم بگم اگه از ماشروم استفاده کنید البته تو مراحل بالا میشه خیلی بیشتر پیشرفت کرد

  • avatar

   Az koja mishe peida kard

  • avatar

   دوست عزيز هيچوقت drug فهم انسان رو بالا نميبره و اون حس شما توهم ناشي از مسموميت قارچ بوده كه البته لذت خاص خودشو داره و همش تخيله شماست لطفا بقيه رو گمراه نكنيد فرافكنى چيزي متفاوت و واقعيه

 86. avatar

  دوستان اگه ممکنه یه استاد دراین خصوص به من معرفی نمایند

 87. avatar

  درود دوستان من به بار داشتم تمرین خروج روح انجام می دادم واحساس کردمروح دارد خارج می شود ناخودآگاه شروع به خواندن آیه الکرسی کردم واز آن زمان تاکنون دیگر موفق به این کار نشدم لطفا راهنماییم کنید چکارکنم

 88. avatar

  سعی کنید اینکارا رو انجام ندید ، اما اگر زیادی علاقه به تجربش دارید لطفا با احتیاط و با یه آدمه کار بلد انجام بدید تا ضررش کمتر باشه

 89. avatar

  با سلام‌ممنون از اطلاعاتتون فقط یه سوالی داشتم میشه به خواب کسی رفت میخوام به کسی چیزی بگم ،این کار گناه داره؟خیلی مهمه ممنون میشم پاسخ بدید

  • avatar

   آره ميشه فقط بعد از اينكه برونفكني كردي تموم شد اراده بكن ك ميخاي ب خواب كسي بري

  • avatar

   بله ، هر حرکتی که انسان رو از حالت طبیعی خودش خارج کنه گناه داره اما اگر خیلی کنجکاو باشید میتونید یکبار تجربش کنید اما ، زیاد انجام دادن این کار هم ضرر جانی داره و هم گناه

  • avatar

   سلام دوست عزیز . اولا که به عقیده ی بنده این کار مانند خوابیدن هست و خوابیدن هم ربطی به دین و مذهب نداره طبیعت انسانه دلیلی بر گناه بودنش نیست . دوما اگر هم گناه باشه که احتمالش رو خیلی خیلی کم میبینم چون فردی دارای صلاحیت دینی و تخصص در زمینه ی فرافیزیک نیست که مارو راهنمایی کنه انجامش گناه محسوب نمیشه

 90. avatar

  سلام و خسته نباشید مطالب خیلی عالی بود من برای بار اول سعی کردم انجامش بدم و خیلی هم خوب پیش رفتم ولی به قسمتی که باید لرزش بهم دست بده که میرسم لرزش های خیلی کم و با فاصله بهم دست میده مثلا یه لحظه میلززم و بعد از چند ثانیه یا بیشتر دوباره میلرزم و باید خیلی به خودم فشار بیارم ولی نتونستم از بدنم بیرون بیام میشه کمکم کنید ؟؟ ممنون میشم ج بدید 😊☺ تغریبا ۲ ساعت هم وقتم رو گرفت

  • avatar
   مجله فارسی پرمگ

   تمرین ، یوگا ، آرامش درونی ، نداشتن ترس این موارد میتواند به شما کمک کند

  • avatar

   راه سریع تری نیست
   چقدر طول میکشه

  • avatar

   راه سریع ترش اینه ، بشین رو زمین پونزده تا نفس عمیق بکش ، شونزدهمین رو حبس نگهدار بعد با دوتا دستت آروم قسمت سمت چپ و راست گردنت رو فشار بده و به یه نقطه خیره بمون ، البته پیشنهاد نمیکنم ک اینکارو بکنی ، اما اگرم خواستی بکنی تنهایی نکن چون یهو با سر میوفتی یا دست و چات میشکنه یا ضربه مغزی میشی ؛-)

  • avatar

   اون کار رو که اصلا نمیشه هودتم نکن من میکردم یکی گفت نکن میافتی میمیری

  • avatar

   سلام به شما . هیچوقت سعی نکنید بیشتر از نیم ساعت این کار رو انجام بدید . سعی کنید آرامش داشته باشید طوری که انگار این فقط یک استراحته . باید پشتکار داشته باشید مخصوصا در این زمینه ها چون کسی این چیزارو ندیده و بعد چند بار شکست ممکنه فکر کنید اینها غیر ممکنه یا فکر کنید نمیتونید ولی این ها همه در فطرت انسان هست نگران نباشید و به خودتون زمان بدید

 91. avatar
  مینا امین الرعایایی

  سلام میشه جواب سوالاتم بگیرم در پرواز روح رنگین کمان و راه پله وروحالقدس گل واژگون برعکس ادمی با ریش بلند وموهای سفید که خیلی بزرگه وکاتبی با کلاه خاص میبنم میش برای من توصیح بدید چه مفهومی دارد

 92. avatar
  مینا امین الرعایایی

  سلام من خردج کامل روح دارم فوق العاده میباشد

 93. avatar

  سلام من این مراحل را انجام دادم و به خوبی پیش میرفتم ولی در مرحله هفتم بدنم لرزش عجیبی پیدا کرد و مجبور شدم مراحل رو متوقف کنم

 94. avatar

  سلام مطمئن هستید که جن نمی‌بینیم آخه من رابطه ی خوبی با جن ها ندارم و اینکه من پدرم مرده می تونم روح پدر مو ببینم

 95. avatar

  سلام مطمئن هستید که جن نمی‌بینیم آخه من به جن ها خیلی فحش دادم

 96. avatar

  سلام مدیر جان خسته نباشين
  من هر کاری می کنم نمی تونم اینو انجام بدم همه ی این کارو رو کردم ولی بازم نشد نمی دونم چرا میشه کمکم کنيد.ممنون میشم

 97. avatar

  سلام ادمین جان. خسته نباشید. حقیقتاً من چند وقته به یک مشکلی برخوردم، دنبال یه کسی میگردم ولی پیداش نمیکنم متأسفانه، ولی خب از بعضیا شنیدم میتونم به زمان قبل برگردم. میخواستم بدونم با این کار میتونم یجوری یا حالا با روش دیگه ای پیداش کنم؟

 98. avatar

  سلام
  خسته نباشید.ببخشید میشه با این کار به شهر دیگه ای رفت و عزيزانمون رو دید. جواب بدین خواهشم

 99. avatar

  سلام مطلب جالبی بود…این برون فکنی همون دیدن رویای شفاف یا لوسید دریم(lucid dream)نیست؟؟؟؟
  ممنون میشم جواب بدین.
  در ضمن این کارا کی جواب میده؟؟
  خطر نداره؟؟؟

 100. avatar

  سلام خسته نباشید
  من امروز شروع کردم به انجام تمرین ها وقتی بدنم رو ریلکس کردم و به حالت خلسه رفتم از تکنیکی که خودم رو به سقف اتاق برسونم استفاده میکنم در اون لحظه بدنم سرد میشه و یه حالت ویبره شدیدی بهم دست میده قشنگ حس میکنم که توی هوا هستم و دارم به سمت بالا حرکت میکنم و انگار یه سری نور مانند به چشمم میخوره اما فشار زیادی به سرم وارد میشه و به قدری بالاست که نمیتونم تحملش کنم و یه دفعه چشمم رو باز میکنم،لحظه ای که چشمم رو باز کردم کامل حس کردم به سمت بدنم کشیده شدم و انگار از بالا خوردم زمین
  آیا تا اینجا تمرین ها رو درست انجام دادم ؟
  اگه اشتباه بوده چه قسمتی رو جا انداختم ؟
  اگه درست پیش میرم برای کم کردن اون فشار و مرحله بعدی چه چیزی رو صلاح میدونید ؟
  من ۲۰ سالمه

 101. avatar

  سلام من ۹ سالمه توی کتابخونه ی مدرسمون با این روش آشنا شدم!و میخوام اینکارو انجام بدم و اگه موقه ی انجام دادن این کار یک نفر به جسمی که اان پایین هست دست بزنه یا برخورد کنه انسان دوباره به حالت اول برمیگرده؟و همچنین چون من ۹ سالمه و از نظر بقیه بچه هستم این کار باعث آسیبی میشه؟

  • avatar
   مجله فارسی پرمگ

   لطفا باتوجه به سنتون بهتره که وارد این موضوع نشید . و حتما با یک استاد گفتگو کنید

 102. avatar

  سلام،ميخواستم بدونم وقتي تو اين حالت هستيم ميتونيم از محتويات يك كتاب يا برگه هاي كاغذ كه پوشيده شدن باخبر بشيم و ببينيم؟

 103. avatar

  چگونه برگردىم ؟

 104. avatar

  سلام و ممنون از مطلبتون
  من میتونم فرافکنی رو انجام بدم اولش همه چیز واقعیه و هوشیاریم مثل زمان بیداریه ولی هر چی روحم بالا تر میره احساس میکنم هوشیاریم کمتر میشه و کم کم تبدیل به یه رویا و خواب میشه و انگار توی خواب برونفکنی کردم
  چطور باید هوشیاریمو بالا نگه دارم.
  ۳۲ سالمه

 105. avatar

  سلام
  ممنون از مطالب کاملتون
  من تا مرحله ای پیش رفتم که کل بدنم بی حس و شل میشه و خیلی حسشون نمیکنم. تنفس و ضربان قلبم آروم میشه و همه چی میزونه فقط نمیدونم چجوری باید برم تو حالت خلسه. حالت خلسه همینه اصن؟ ادامشو میشه کمکم کنین؟ میشه یه استاد معرفی کنین و شمارشو برام بفرستین؟

 106. avatar

  اقا من به زانو میوفتم فقط بهم یاد بدین هرچی بخواین بهتون یاد میدم نفوذ و امنیت و … فقط بهم با این شماره در تلگرام تماس بگیرید اقا مدیر من میخوام یاد بگیرم تورو خدا با من در تماس باش التماس

 107. avatar

  با سلام خدمت مدیر سایت عزیز من بعد سه ماه تمرین چند وقتیه به برون فکنی دست پیدا کردم یه جورایی دستم اومده ولی راستیتش ترس دارم از اینکه مشکل جسمی برام بوجود بیاد چون وقتی میخوام از بدن جدا شم احساس خفتگی بهم دست میده و بعضی نقاط بدنم بشدت درد میگیره تو اون لحظه … تا وارد خلسه عمیق میشم و از بدن جدا میشم از ترس کارمو قطع میکنم ممنون میشم یه راهنمایی بکنید

  • avatar
   مجله فارسی پرمگ

   استادان زیادی هستند و کلاس هایی در این باره برگزار میشود .لطفا پیگیر باشید و با یک استاد بصورت حضوری تمرین کنید

 108. avatar

  سلام من چندین سوال داشتم راستش من فکر میکنم که توانایی برونفکنی رو دارم اما تا الان موفق به انجام کامل نشدم نمیدونم چرا انگار یه مانعی وجود داره هر وقت اینکار میکنم بدنم بی حس و سرد میشه بعد زمانی که فکر میکنم در هوا معلقم انگار در هوا دور خودم میچرخم و ضربان قلبم بشدت بالا میره انقد که احساس میکنم هر آن امکان داره قلبم بایستد بعد یه ترس عجیبی به من غلبه میکنه که باعث میشه برگردم میخواستم که بدونم آیا راهی برای غلبه با این ترس وجود داره؟
  واین علائم طبيعيه؟
  ممنون میشم اگه جواب سوالهامو زود بهم بگید متشکر م

  • avatar
   مجله فارسی پرمگ

   با سلام
   بله این علائم طبیعیست و فقط از ترس شماست .
   نمازتان را جدی بگیرید و قبل از انجام اینکار قران بخوانید که ترسی نداشته باشید .
   هیچ اتفاقی نمی افتد همه ترس ها فقط در مغز شماست ، احتمالا از مرگ و موجوداتی که شاید ببینید میترسید

 109. avatar

  مرحله لرزش چیه خیلی با زبان کتابی توضیح ندید عین حرف زدن با دوستاتون من شما اینطوری ت ضیح میدید هیچ چی نمیفهمم ۱۴ سالمه بابا

 110. avatar

  سلام خواستم بگم درهنگام خواب دیدن هم امکان فرافکنی هست
  یعنی وقتی داریم رویا میبینیم توی خوابمون اینکارو بکنیم؟؟؟

  • avatar
   مجله فارسی پرمگ

   فرافکنی وقتی اتفاق می افتد که شما بین خواب و بیداری باشید . حال ممکن است زمانی که خواب هستید بگردید و به این سطح برسید
   هر انسانی در زندگی خود حداقل یکبار فرافکنی را بصورت غیر ارادی تجربه کرده است

 111. avatar

  ببخشید امکان داره روح به بدن بر تگرده لطفا راه هایی رو بگید که اگه در این حالت موفق به برگشت نشدم انجام بدم

 112. avatar

  اگه به مرحله لرزش رسیدید یه راه آسون رو بهتون میگم.
  سعی کنین فکرتون رو راحت کنید تا لرزش کم شه
  همینجوری کمترش کنید تا به یه جایی میرسه که کامل رفع میشه.
  وقتی لرزش رفع شد به راحتی چشماتون رو باز کنید و بلند شین.
  تو این مرحله جدا شدید

 113. avatar

  سلام، خسته نباشید، من دنباله یک استاد خوب و قوی تو رشته ی هیپنوتیزم میگردم، میشه راهنماییم کنید، مرسی

 114. avatar

  سلام
  من در اولین تمرین موفق به رسیدن به خلسه شدم
  اما اول ارتعاشات بود و بعد خلسه در خلسه که یکم از خروج کالبد اختری مانده بود از ترس گفتم به ۳ شماره به حالت اولیه بازمیگردم از ان به بعد هرچه تلاش میکنم به حالت خلسه نمیرم چرا؟؟

 115. avatar

  من یازده سالمه اشکالی نداره این کارو انجام بدم؟
  یه سوال دیگه این کار از نظر دینی اشکالی ندارد ترو خدا جواب بدید
  ممکنه روح های دیگه رو ببینیم؟

  • avatar
   مجله فارسی پرمگ

   خیر مشکلی نیست -میتوانید روح دیگر انسان ها را ببینید اما جن و دیگر موجودات خیر

 116. avatar

  خیلی باحاله چند باریم این کارو کردم،حال کردم دمت گرم .ولی من یه صدا هایه اضافه همش میشنوم علتشو میدونید؟

 117. avatar

  سلام أيا بايد هنگام انجام اين كار احساس خواب الودگي هم داشته باشيم . خلسه رو من نفهميدم همون حالت خواب و بيداريه؟ مثلا ميشه ساعت موبايلم رو نصفه شب كوك كنم كه زنگ بزنه چون اون موقع خواب ادم مياد و زود به حالت خواب وًبيداري ميره و من پونزده سالكه و يكمي ميترسم و موقع فكر كردن چشمم واز و بسته ميشه أيا باز و بسته شدن چشم هام مشكلي تو انجام اين كار إيجاد ميكنه و أيا ميشه ابتكار رو با چشم هاي باز اين كار رو كرد خيلي ممنون ميشم زود جواد بدين

  • avatar
   مجله فارسی پرمگ

   شما باید بخوابید با تمرکز بخوابید که در یک حالت خواب و بیدار قرار بگیرید
   به این راحتیا نیست
   خیلی باید تلاش کنید ..

 118. avatar

  سلام آیا شما تابحال این کار را انجام داده اید؟ کسانی که نماز نمیخوانند نمیتوانند این کار را انجام دهند؟

  • avatar
   مجله فارسی پرمگ

   اگر سوالتان به جهت این است که آیا این کار امکان پذیر است باید بدانید که آری .. انسان های زیادی به این درجه میرسند.
   انجام اینکار ربطی به نماز ندارد
   اما باید بدانید در هنگام نماز خواندن شما انرژی دریافت میکنید و قدرت روحی شما به سطح بالاتری میرسد..تقریبا میتوان نماز را شبیه به یوگا دانست
   جالب است ایرانی ها به یوگای خارجی ها و دریافت انرژی اعتقاد دارند اما به نماز خیر ، متاسفانه …
   شما اگر اعمال دینی را انجام دهید ترس کمتری خواهید داشت و نتیجه شما بهتر خواهد بود ..

  • avatar

   من قبل از اینکه مرتب نماز بخوانم اینکارو انجام میدادم و موفق بود ولی الان که مرتب نماز میخوانم سرعت فرافکنی یا هرچی که هست بیشتر شده

 119. avatar

  سلام خسته نباشید من میخام برون فکنی رو انجام بدم،اما واقعا میترسم .چیکار کنم؟

  • avatar
   مجله فارسی پرمگ

   ترس شما طبیعیست … برای قلبه بر ترس باید خود را به دست خدا بسپارید و البته باید ایمان شما بسیار قوی باشد . پس روی نکات مذهبی بیشتر تمرکز کنید، سعی کنید قبل انجام این کار نماز بخوانید، ترس از موجود دیگر نداشته باشید زیرا تجربه ی کسانی که موفق به این کار شده اند نشان میدهد این اتفاق نمی افتد

 120. avatar

  لام من خیلی دوستدارم این کارا انجام بدم ولی از جن و…..میترسم
  اگراین کارا انجام بدیم میتونیم اینده خودمونا ببینیم؟؟؟
  ومیتونیم وارد خواب کسی بشیم؟ میتونیم روح عزیزانی که از دست رفته اند را ببینیم؟
  جواب بدین لطفا ممنون

  • avatar
   مجله فارسی پرمگ

   سلام
   دوستان با تجربه در این راه این اعتقاد را دارند که فرکانس دیگر موجودات با انسان متفاوت است و شما نخواهید دید .
   در مورد دیگر سوالاتتان ، تمامی موارد را تایید کرده اتد

 121. avatar

  سلام خسته نباشید.
  من مراحل ریلکسیشن و خلسه رو به خوبی انجام مبدم و تمام مراحل رو تا قبل از خروج روح از بدن تقریبا درست انجام میدم. به طوری که سقف بالا سرم رو به صورت نورانی و تار مشاهده میکنم.
  وقتی تصور میکنم که نوک بینیم به سقف نزدیک میشه این حالت اتفاق میفته اما درست لحظه ی آخر حواسم پرت میشه و به حالت عادی برمیگردم.تا اندازه ای پیشرفت کردم که واقعا اون لحظه آخر فکر میکردم کالبد روحانیم جدا شده اما درست لحظه آخر کار خراب میشه.
  از شما خواهش میکنم راهنماییم کنین که اشکال از کجاست…..واقا خیلی مشتاق اون لحطه ام

  • avatar
   مجله فارسی پرمگ

   سلام
   افکار منفی را از ذهن خارج کرده و در طول روز یوگا و مدیتیشن کار کنید تا ذهن شما آمادگی لازم را داشته باشد .. تمرین تمرین و تمرین بلاخره موفق میشوید .. همین که تا اینجا پیش رفتید بسیار عالی است

 122. avatar

  عااااالی بود…یکی از کاملترین سایت ها هستید در این مورد مرسی …و باید بگم درمورد رفتن توی خلسه شمارش اعداد بهترین روش هست …مرسی من یکبار سعی کردم و تقریبا موفق شدم …. و چندین بار هم غیر اردی این حالت رو تجربه کردم و اتفاقات آینده در حد ۱۰ ، ۲۰دقیقه بعد رو دیدم یا اینکه خیلی راحت از جایی ب جای دیگه رفتم … و الان میخوام اراثی این کار رو انجام بدم ….بازم مرسی بابت مطالب مفیدتون عالی بود

  • avatar
   مجله فارسی پرمگ

   خواهش میکنم – اینکه شما توانسته اید به این درجه برسید بسیار عالیست ، به کارتان ادامه دهید

  • avatar

   باعرض سلام،راستش من آدم خیلی دیر باوری هستم،حاضرهستید بامن همکاری کنید تا این موضوع را ثابت کنید؟

  • avatar

   نگین جان میشه بگی چجوری اینده رو دیدی؟ با اراده خودت بود یا اینکه یه دفه دیدی داره چ اتفاقی میوفته؟

  • avatar

   یه سوال میشه هنگام تمام مراحل با آهنگ های ریلکسیشن این کار رو انجام داد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار
CLOSE
CLOSE