خانه / همه مطالب / روانشناسی / روانشناسی زناشویی / ۲۰ قانون رابطه جنسی برای مردان

۲۰ قانون رابطه جنسی برای مردان

۲۰ قانون رابطه جنسی برای مردان

۲۰ قانون رابطه جنسی برای مردان
سرویس روانشناسی روابط زناشویی مجله فارسی پرمگ : زنان همانند مردان نمیتوانند بلا فاصله برای رابطه جنسی محیا شوند. بعبارتی موتور جنسی زنان دیر روشن میشود و دیر هم خاموش میشود.

اصولی هستند در رابطه زناشویی که مردان باید به آنها توجه داشته باشند و رعایت کنند ما در این مطلب به ۲۰ قانون در رابطه جنسی که مردان باید رعایت کنند اشاره میکنیم.

دستورالعملهای جنسی برای مردان

۱) همسرتان را با بازیگران زن فیلم های پورن قیاس نکنید.۲) انتظار نداشته باشید در رابطه جنسی به صد در صد خواسته و انتظاراتتان دست یابید.
ممکن است شما شما تمایل به رابطه دهانی داشته باشید، ممکن است شما تمایل به رابطه مقعدی داشته باشید اما همسر شما آنرا نپذیرد لذا خواسته های شما اولا باید متعارف در ثانی در تناسب با تمایلات و خوساته های همسرتان نیز باشد لذا قبل از رابطه زناشویی در این خصوص بهتر است به توافق رسیده باشید تا در حین رابطه بواسطه نه شنیدن و ممانعت همسرتان تحریک شما از بین نرود.

۳) خواسته های جنسی غیر متعارف از همسرتان نداشته باشید.
ممکن است همسر شما با توجه به علاقه ای که به شما دارد تن به این خواسته ها دهد ، اما به منزله لذت بردن وی نیست و میتواند به مرور باعث سردی وی شود.

۴) لجبازی نکنید

۵)موقع رابطه جنسی فقط به همسرتان فکرکنید

۶) اگر مبتلا به زود انزالی  یا سستی درنعوظ هستید بدانید دنیا به آخر نرسیده و این شرایط در کمین هر مردی است امروزه اختلالات نعوظ و زودانزالی قابل درمان است، برای درمان اقدام کنید. میتوانید با کلیک روی اینجا عضو سایت تنظیم خانواده شده و از پزشکان طرف قرار داد ما در این خصوص راهنمایی بگیرید.

۷) روی خواسته های مشترک جنسی تمرکز کنید.

۸) همسرتان را وادار به رابطه جنسی نکنید.
زنان همانند مردان نمیتوانند بلا فاصله برای رابطه جنسی محیا شوند. بعبارتی موتور جنسی زنان دیر روشن میشود و دیر هم خاموش میشود.

۹) زنان نسبت به مسائل جنسی با حیا هستند و نمیتوانند مستقیما برخی خواسته ها و انتظاراتشان را مطرح کنند شما باید در طی رابطه زناشویی خودتان کشف کنید که کدام رفتار شما برای وی لذت بخش است که قطعا با توجه به واکنشهای وی در این فرآیند متوجه آنها خواهید شد.

۱۰)اندازه آلت تناسلی تاثیری در لذت جنسی زنان ندارد.
بی جهت ذهن خودتان را درگیر این مسئله نکنید و مدام اندازه آۀت تناسلی خود را با اندازه آلت بازیگران فیلم های پورن قیاس نکنید  اندازه استاندارد آلت تناسلی مردان ایرانی در حالت نعوظ  بین ۱۰ تا ۱۶ سانتیمتر استاندارد میباشد و کمی انحنا طبیعی است.

۱۱)اگر ذهنتان در گیر نوعی خاصی از رابطه است که میدانید غیر متعارف است نظیر : سادیسم و مازوخیزم جنسی یا فتیشیسم لازم است جهت درمان به مشاور و درمانگر جنسی مراجعه کنید این موارد طی زمان به خودی خود مرتفع نمیشوند و مدام ذهن شما را به خود درگیر میکند و میتواند مانع لذت جنسی شما و یا حتی تنوع طلبی یا خیانت شود.

۱۲) زنان نیازمند محبت زبانی هستند.
شک نکنید گفتن جمله کوتاهی نظیر عزیزم دوست دارم میتوانید احساسات همسرتان را برانگیخته کنید ، شاید برای شما تمسخر آمیز باشد اما زنان نیازمند ابراز علاقه زبانی هستند.

۱۳) رابطه جنسی حتما نباید به دخول منجر شود.

۱۴) ممکن است همسر شما از دخول لذت نبرد و در عوض از ناحیه کلیتوریس به ارگاسم برسد.

۱۵)فراموش نکنید پیش نیاز تحریک جنسی برای زنان، تحریک احساسی است.
زنان برای تحریک شدن باید نسبت به طرف مقابل احساس داشته باشند،لذا لازم است احساسات همسرتان را تحریک کنید تا برای رابطه جنسی آماده شود.

۱۶) معاشقه برای زنان ضروری و حداقل نیم ساعت زمان نیازد دارد.

۱۷) بعد از رابطه جنسی نیز زنان نیازمند توجه هستند.

۱۸) به نظافت شخصی اهمیت دهید و آراسته باشید.
وقتی دهانتان بوی سیگار میدهد،وقتی بدنتان بوی عرق میدهد و قتی که صورت شما اصلاح نشده چطور میتوانید برای همسرتان جذاب باشید؟

۱۹)در حین دخول وقفه ایجاد کنید خصوصا اگر مبتلا به انزال زودرس هستید.
اگر مبتلا به انزال زودرس هستید حتما باید بین دخول وقفه ایجاد کنید، چرا که دخول پیاپی مدت انزال را کاهش میدهد.

۲۰) شاید همسر شما کمی از تنش و خشونت در رابطه جنسی لذت ببرد حد آنرا رعایت کنید.
در این خصوص میتوانید از واکنش همسرتان در حین رابطه زناشویی به این نتیجه برسید که همسر شما چه سطحی از خشونت را می پذیرد البته که برخی زنان ( اکثرا) رابطه آرام را ترجیح میدهند اما هستند زنانی که گاهی از سطح کمی خشونت و تنش جنسی لذت می برند.

همچنین ببینید

چگونه عشقی پایدار داشته باشیم

چگونه عشقی پایدار داشته باشیم   روانشناسی، پرمگ : وقتی برای اولین بار عاشق می‌شوید، …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A