روش عجیب فروش بلیت‌های دربی ۸۹

روش عجیب فروش بلیت‌های دربی ۸۹

 

سال هاست از تیم های اروپایی بسته های ویژه ای را برای فروش بازی های خانگی‌شان به هواداران پیشنهاد می دهند. حالا این روش با تغییراتی عجیب به فوتبال ایران رسیده است. از ساعت ۲۰ که فروش بلیت دربی آغاز شده است، هواداران استقلال و پرسپولیس با رویکرد عجیبی مواجه شده اند. در واقع هواداران پرسپولیس و استقلال نمی توانند تنها بلیت بازی دربی را خریداری کنند و مجبورند برای بازی های بعدی تیم محبوبشان هم هزینه کنند.

برای خرید بلیت طبقه دوم ورزشگاه آزادی برای دربی باید ۴۵ هزار تومان هزینه کنند. این در حالی است که سایت فروشنده بلیت مدعی شده که این بخشی از یک بسته پیشنهادی است که صد هزار تومان هدیه برای خرید پیراهن و پانزده هزار تومان برای خرید سیم کارت دائمی به هواداران ارائه خواهد داد. براساس همین تعرفه ها، قیمت جایگاه ۱۰۰ هزار تومان، روبرو جایگاه ۸۰ هزار تومان و پشت دروازه ها و طبقه دوم ورزشگاه آزادی ۴۵ هزار تومان است. پرسپولیسی ها با خرید این بلیت ها بازی تیم محبوبشان مقابل سپاهان، سایپا و ماشین سازی را هم تماشا خواهند کرد.

 

روش عجیب فروش بلیت‌های دربی ۸۹

 

این در حالی است که قیمت بلیت های استقلال گرانتر است. هواداران استقلالی که خواهان حضور در جایگاه هستند، باید ۱۲۵ هزار تومان هزینه کنند تا به جز دربی، بلیت چهار بازی دیگر استقلال را هم خریداری کنند. بلیت روبروی جایگاه برای استقلالی ها ۱۰۰ هزار تومان هزینه خواهد داشت. پشت دروازه ها و طبقه دوم هم بلیت های ۶۰ هزار تومانی را شامل می شوند. این یعنی هواداران استقلال با خرید بلیت دربی می توانند به تماشای رقابت تیم محبوبشان مقابل سایپا، سپیدرود، ماشین سازی و استقلال خوزستان بروند.

این برای هوادارانی که از سایر شهر های ایران به تهران می آیند، ضرر سنگینی را به همراه خواهد داشت و بیشتر به سود تماشاگران ساکن تهران است.

در واقع بلیتی به نام بلیت دربی برای فروش وجود ندارد و هواداران پرسپولیس و استقلال مجبور هستند چهار بازی آینده تیم محبوبشان را پیش خرید کنند. این در حالی است که پیش فروش بلیت های فوتبال در سراسر جهان شرایط مشخصی دارد که شامل صندلی های ثابت هم می شود.

همچنین ببینید

سند تجاوز کریس رونالدو منتشر شد

سند تجاوز کریس رونالدو منتشر شد

سند تجاوز کریس رونالدو منتشر شد چند روز قبل نشریه آلمانی اشپیگل گزارشی در مورد …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A