فیلم خصوصی و جنجالی سردار آزمون

فیلم خصوصی و جنجالی سردار آزمون

 

فیلم جنجالی و خصوصی از سردار آزمون در فضای مجازی منتشر شده تا پس از خداحافظی از تیم ملی بعد از جام جهانی و نرفتن به اردوی اخیر تیم ملی حاشیه ای جدید برای این بازیکن به وجود بیاید.

ظاهرا حاشیه ها به دنبال سردار می آیند و او پس از ماجراهایی چون حضور یک پدر همیشه همراه در اردوهای تیم ملی و در افتادن با هواداران پرسپولیس، پست ها و استوری های خبرساز، خداحافظی ناگهانی از تیم ملی و بازگشت ناگهانی تر و حالا در جدید ترین مورد قربانی یک بی اخلاقی در فضای مجازی شده.

اگر در دفعات قبل میشد سردار را مقصر دانست این بار اما او فقط به پای بی اخلاقی های عادی شده این روزهای جامعه تلف شده و فیلمی از فضای خصوصی اش منتشر شده که البته خیلی هم مورد دار به نظر نمی رسد.

 

 

فیلم خصوصی و جنجالی سردار آزمون

 

فیلم خصوصی و جنجالی سردار آزمون

 

 

 

آپدیت :  چهارشنبه ۲۱ شهریور

اخیراً فیلمی در فضای مجازی در خصوص سردار آزمون، بازیکن تیم ملی فوتبال ایران منتشر شده که در این فیلم این بازیکن کنار خانمی نشسته و با گوشی تلفن همراه خود مشغول است.

ماجرای این فیلم و خانمی که کنار سردار آزمون روی مبلی نشسته، مربوط به حضور یکی از دوستان مهاجم تیم ملی فوتبال ایران به نام رئوف در روسیه است. دوست ایرانی سردار همراه با همسر خود در روسیه میهمان این بازیکن بودند که این شخص با اجازه گرفتن از سردار آزمون در شبکه اجتماعی اینستاگرام اقدام به گرفتن فیلم لایو می‌کند.

در بخشی از این فیلم همسر این فرد کنار سردار آزمون نشسته است که همین بخش از فیلم پس از یک سال با عناوینی نامناسب در فضای مجازی منتشر شده است.

این ماجرا در حالی به حاشیه‌ای برای آزمون تبدیل شده که این بازیکن در حالتی غیر عادی حضور ندارد و با فاصله از خانم حاضر در فیلم روی مبل دیگری نشسته است. همین موضوع باعث شده دوست سردار آزمون به دلیل انتشار این فیلم با عناوین نامناسب، به مراجع قضایی مراجعه کرده و شکایتی مبنی بر نشر اکاذیب انجام دهد.

همچنین ببینید

سند تجاوز کریس رونالدو منتشر شد

سند تجاوز کریس رونالدو منتشر شد

سند تجاوز کریس رونالدو منتشر شد چند روز قبل نشریه آلمانی اشپیگل گزارشی در مورد …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A