خانه / همه مطالب / اخبار رسانه و هنرمند / اخبار فیلم ها / کارگردان فیلم گشت ارشاد کارت خانه سینما را آتش زد


کارگردان فیلم گشت ارشاد کارت خانه سینما را آتش زد

کارگردان فیلم گشت ارشاد کارت خانه سینما را آتش زد

 

کارگردان فیلم گشت ارشاد کارت خانه سینما را آتش زد

اخبار رسانه و هنرمند ، پرمگ : در پی انتشار نسخه غیرقانونی این فیلم، سعید سهیلی ، این انتشار را یک تصویه حساب شخصی و سیاسی دانست که بعد از حمایت علنی وی از حسن روحانی در انتخابات ۹۶ ، رخ داده است. وی همچنین شدیدا از خانه سینما و کانون کارگردانان ،صدا‌ و سیما انتقاد کرد.

سعید سهیلی در خصوص چگونگی انتشار این فیلم گفت :

«معتقدم پشت این قضیه یک برنامه‌ریزی کاملا هماهنگ شده و با زمینه‌چینی قبلی وجود دارد.»

همان طور که از نسخه منتشر شده مشخص است و همچنین به نقل از سعید سهیلی ، نسخه قاچاق شده همان کپی فیلمی است که به اداره بازرگانی صداوسیما جهت بازبینی فیلم ، برای گرفتن تیزر داده شده بود. در واقع «واحد بازرگانی صداوسیما» وظیفه دارد تا فیلم هایی که متقاضی تبلیغات تلویزیونی هستند را مورد بازبینی قرار بدهد تا تایید کند فیلم مذکور صلاحیت تبلیغ شدن را دارد و برای این کار ، صاحبان آثار موظف هستند که نسخه ای کامل از فیلم خود را در اختیار صداوسیما قرار دهند. اما بعد از این اتفاق ، جامعه صنفی تهیه کنندگان با واحد بازرگانی صداوسیما به این توافق رسیدن که دیگر «لازم نیست نسخه آثار سینمایی در واحد بازرگانی رسانه ملی بماند» و تهیه کنندگانی که مایل نیستند نسخه ای از فیلم خود را به امانت در اختیار واحد بازرگانی صداوسیما قرار دهند ، تنها کافیست در روز جلسه شورای بازبینی نسخه ای از فیلم را برای نمایش همراه خود بیاورند.

مطلب مشابه :   10 فیلم برتر سال 2016 که باید ببینید

سعید سهیلی در اعتراض به رفتار منفعل خانه سینما در برابر قاچاق “گشت ۲“، کارت عضویت خانه سینما و کانون کارگردانان را جلوی دوربین آتش زد.

 

همچنین ببینید

ماجرای دریافت 13 میلیارد سازندگان فیلم رستاخیز

ماجرای دریافت ۱۳ میلیارد سازندگان فیلم رستاخیز

ماجرای دریافت ۱۳ میلیارد سازندگان فیلم رستاخیز   اخبار رسانه و هنرمند ، پرمگ به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار
CLOSE
CLOSE