حمید صفت به سه شرط آزاد میشود

حمید صفت به سه شرط آزاد میشود

 

اخبار رسانه و هنرمند ، پرمگ : حمید صفت شاید با شهادت مادرش و تحقیقات در مورد چگونگی مرگ پدر ناتنی اش از مجازات نجات یابد.

از طرف دیگر حمید صفت متهم پرونده همزمان با ادامه تحقیقات، به دستور قاضی منافی‌آذر برای بررسی صحت سلامتی روحی و روانی‌اش در زمان حادثه به پزشکی قانونی معرفی شد.

 

حمید صفت به سه شرط آزاد میشود

سومین اقدام که می تواند روند پرونده را به سوی آزادی حمید صفت پیش ببرد، شهادت همسایه هایی است که شاهد لحظه درگیری حمید صفت و ناپدری اش بودند. وکیل حمید صفت بیان کرد: هنوز شهادت همسایه ها اخذ نشده است و امیدواریم تحقیق از این شاهدان به روشن شدن حقیقت کمک کند.

قصور پزشکی باید بررسی شود

امجدی، وکیل پرونده حمید صفت به موضوع قصور پزشکی اشاره کرد و گفت: مادر حمید صفت پیش از مرگ شوهرش در کنار او بود، مادر حمید صفت پس از اینکه متوجه شد حال شوهرش مساعد نیست موضوع را با کادر درمانی بیمارستان در میان گذاشت اما به گفته وی پاسخ مناسبی دریافت نکرد تا اینکه پس از ساعاتی حال ناپدری حمید صفت وخیم شد و جان باخت.

وی اضافه کرد: ما پیگیر هستیم تا پس از تکمیل گزارش پزشکی قانونی موضوع قصور پزشکی را در پرونده مطرح کنیم تا اینکه حقیقت ماجرا مشخص شود.

امجدی در ادامه خاطرنشان کرد: ما هنوز با خانواده مقتول برخوردی نداشته ایم و هنوز تحقیقات پرونده تکمیل نشده است.

حمید صفت، خواننده رپ و مطرح کشور در ۲۴ مردادماه امسال در یک سناریوی ناخواسته با ناپدری خود در محله شیخ بهایی تهران درگیر شد و روز شنبه مورخ ۲۸ مرداد ماه هوشنگ، ناپدری حمید صفت در بیمارستان جان باخت.

حمید صفت، خواننده رپ کشورمان ساعاتی بعد خود را به کلانتری ۱۴۵ معرفی کرد.

همچنین ببینید

موزیک جدید آدل دنیا را ترکاند

موزیک جدید ادل دنیا را ترکاند

موزیک جدید ادل دنیا را  ترکاند   موزیک‌ویدئو تک‌آهنگ جدید «اَدِل» خواننده سرشناس انگلیسی در …

1
دیدگاه بگذارید

avatar
1 تعداد نظرات
0 تعداد پاسخ ها
1 فالوور ها
 
جالب ترین نظرات
داغترین نظرات
1 نویسنده نظر
احسان پسندی 570001 نویسنده آخرین نظرات
  مشترک  
جدیدترین قدیمی ترین بالاترین رای
به من اطلاع بده
احسان پسندی 570001
مهمان
احسان پسندی 570001

به نظر من، مادر ایشون مقصر هستن. ایشون که راه طلاق رو بلد بودن، خب مثل آدم بدون اینکه، پسرش رو تحریک کنه، میرفت درخواست طلاق میداد و جدا میشد و بعدش هم اگه تنهایی عذابش میداد با یکی دیگه ازدواج میکرد، چرا باید یک نره غول رو به جون یه پیرمرد ۶۶ ساله بیندازه و از احساسات پسرش سو استفاده کنه، من خودم خانمی رو میشناسم که نامزدش در خیابون جلو چشم مردم، اذیتش کرد وقتی مامورا جلوشو گرفتن و یقه نامزدش رو گرفتن اون خانم خودش رو انداخت وسط و گفت هیچ اتفاقی نیفتاده مقصر خودم بودم که… دیدگاه بیشتر

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A