موزیک جدید ادل دنیا را ترکاند

موزیک جدید ادل دنیا را  ترکاند

موزیک جدید ادل دنیا را ترکاند
موزیک جدید ادل دنیا را ترکاند

 

موزیک‌ویدئو تک‌آهنگ جدید «اَدِل» خواننده سرشناس انگلیسی در اولین روز انتشار در مدت ۲۴ ساعت، ۲۷.۷ میلیون بار دیده شد.

بخش رسانه و هنرمندان مجله فارسی پرمگ ،‌ تک‌آهنگ «سلام، صدامو می‌شنوی» از آلبوم هنوز منتشرنشده «۲۵» با ثبت ۲۷.۷ میلیون بار دیده شدن در مدت ۲۴ ساعت، رکورد پربازدیدترین موزیک‌ویدئو را از آن خود کرد.

این تک‌آهنگ در آستانه شکستن رکورد فروش نیز قرار دارد، به‌گونه‌ای که در مدت سه روز، ۱۶۰ هزار نسخه از آن به‌فروش رفته، همچنین ۱۵۶ هزار بار در انگلیس و ۴۵۰ هزار بار در آمریکا دانلود شده است.

«اَدِل» خواننده انگلیسی است که با انتشار دومین آلبوم استودیویی‌اش با نام «۲۱» در سال ۲۰۱۱ به اوج شهرت رسید. این آلبوم حدود ۳۰ میلیون نسخه در سراسر جهان فروخت و رکورد طولانی‌ترین مدت صدرنشینی در جدول پرفروش‌ترین آلبوم‌های موسیقی در بریتانیا را در کتاب رکوردهای جهانی گینس ثبت کرد.

مطلب مشابه :   سلنا گومز بخاطر بیماری از هالیوود خداحافظی کرد

این خواننده جوان علاوه بر کسب ۱۰ جایزه گرمی، موفق به کسب جایزه گلدن گلوب و جایزه اسکار برای ترانهٔ فیلم «اسکای‌فال» (جیمزباند) نیز شده و تخمین زده می‌شود که حدود ۴۰ میلیون نسخه از آلبوم‌هایش و بیش از ۵۰ میلیون نسخه از تک‌آهنگ‌های او در سراسر جهان فروخته شده است.

به گزارش گاردین، آلبوم جدید «اَدِل» به نام «۲۵» روز ۲۰ نوامبر سال ۲۰۱۵ منتشر خواهد شد و به‌تازگی تک‌آهنگ «سلام، صدامو می‌شنوی» از همین آلبوم منتشر شده است.

تماشای موزیک ویدیو ادل به اسم سلام (در صورت درخواست اضافه خواهد شد)

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

avatar
CLOSE
CLOSE