امیر تتلو بعد از دوماه آزاد شد

امیر تتلو بعد از دوماه آزاد شد

امیر تتلو بعد از دوماه آزاد شد

جزییات خبر دستگیری امیر تتلو و علت دستگیری وی

سرویس خبر رسانه مجله فارسی پرمگ : چند روز قبل بود خبرگزاری جام جم خبر از احضار امیر حسین مقصودلو ملقب به امیر تتلو به دادسرا داده بود آنهم به دلیل آنچه دادسرای فرهنگ و رسانه از آن با عنوان «تشویق نمودن جوانان به فساد و فحشا» یاد برده بود. همین احضاریه هم واکنش خواننده زیرزمینی را به همراه داشت. هر چند واکنش او تنها محدود بود به انتشار چند عکس همراه با توضیح در صفحه شخصی اش در اینستاگرام. رسانه ای که تبدیل شده است به کری خوانی او درباره هر مطلب و اتفاقی که در حوزه های مختلف می افتد.

در روزهای گذشته چیزی که او را دوباره به اخبار رسانه های رسمی کشانده بود رفاقت و دوستی اش با محسن مسلمان بازیکن فوتبال تیم پرسپولیس بود. انتشار عکسی از او به همراه این بازیکن باعث شد پای محسن مسلمان به کمیته اخلاق فدراسیون باز شود و واکنش های بسیاری از اهالی فوتبال را هم به همراه داشت. از کریم باقری گرفته که از بازیکن این تیم حمایت کرد تا خداداد عزیزی که حمله تند و تیزی به امیر تتلو پیرامون اظهارنظرهایش درباره بازیکنان فوتبال داشت. حاشیه سازی های او محدود به همین چند روز نیست و دعوای این خواننده زیرزمینی با بهنوش بختیاری بر سر تعداد فالوئرهای اینستاگرامش و ترانه او درباره انرژی هسته ای آن هم روی ناو ارتش جمهوری اسلامی از مهم ترین حاشیه های اخیر این خواننده است. حالا آنطور که در صفحه شخصی این خواننده در اینستاگرام آمده او توسط نیروی انتظامی بازداشت شده است. هر چند این الین بار نیست و او دو سال گذشته هم بازداشت شد تا با نوشتن ندامت نامه دوباره از زندان آزاد شود.

بعد از دستگیری تتلو، دو فایل صوتی از امیر تتلو در شبکه های اجتماعی پخش شد که در آن امیر تتلو اشاره می کند چندین بار احضاریه از نهاد های قضایی برایش آمده اما به گفته خودش چون جرمی انجام نداده است به دادگاه مراجعه نکرده است، در یکی از آن پیام های صوتی نیز، بازپرس خود (قاسم زاده) را مورد فحاشی و تهدید به مرگ کرده بود!

خبر جدید ۳ شهریور ۹۵

امیر تتلو که دیروز بازداشت شده بود، امروز در دادگاه رسانه رویت شد. تتلو در حالی در راهروهای دادسرا دیده شد که لباس زرد زندان بر تن داشت و به علاوه با دستبند و پابند تردد میکرد. نکته عجیب به فریادهای بلند او مربوط می‌شود. این خواننده در حالی که به شدت خودش را کتک می‌زد، عبارات عجیبی در مورد اینکه هوادار دارد و نمیتوانند کای با او انجام بدهند به زبان میآورد که توجه همه حاضرین را به خودش جلب کرده بود. تتلو بعد از دقایقی در حالی که پابندش را باز کرده بودند، با یک دستگاه پژوی ۲۰۶ از مقابل دادسرا به مکان دیگری انتقال داده شد. در مدت حضور او در دادگاه، چهار نفر از وی محافظت میکردند.

 

هم اکنون پست های در شبکه اجتماعی اینستاگرام در دست میچرخد مثل

#تتلو_رو_آزاد_کنید

چرا امیر تتلو دستگیر شد ؟ جزییات ماجرای زندان امیرتتلو

البته خیلی از کاربران هم اعتقاد دارند زندانی شدن حق تتلو بوده است و نباید آزاد شود .

خبر جدید در ۷ شهریور ۹۵

در صفحه اینستاگرام شخصی امیر تتلو اینگونه نوشته شده است

با عرض سلام خدمت شما عزيزان
اميدوارم با صبر و متانت مارا در رفع سوء تفاهم پيش آمده ياري نماييد
از انجا كه فرايند دادرسي در خصوص رسيدگي به هر اتهامي مستلزم رعايت قانون مي باشد لذا با توجه به آنكه احضار هر متهمي ابتدا با صدور احضاريه اغاز ميگردد و متهم نيز ميبايست در وقت مقرر قانوني خود را به دستگاه قضايي معرفي نمايد در غير اينصورت پس از مدت درج شده در احضاريه دستور جلب صادر ميگردد لذا فرايند جلب امير نيز فقط بخاطر گذشت مدت منظور شده در احضاريه صورت پذيرفته و در اين خصوص اين موضوع مشمول حال ايشان نيز گرديده حال از تمام دوستان تقاضا داريم ضمن تحمل صبر و احترام به قانون موجبات تشويش اذهان عمومي را فراهم نياوريم چراكه موضوع توسط وكلاي مجرب تحت پيگيري است و ان شاء الله پس از طي مراحل قانوني نسبت به آزادى امير اقدامات شايسته مبذول خواهد شد عليهذا در اين گذر زمان محتاج دعاي خير شما در جهت تسريع در امور هستيم و باميد خدا موجبات فراق از اين مرحله بزودي. فراهم خواهد شد. التماس دعا يا حق

مقاله :   به امیر تتلو گفتن فیلم بازی کن گفت 3 میلیارد

 

همچنین در صفحه اینستاگرام امیر تتلو عکس های زیادیست از همدردی مردم با وی و کسانی که سجاده باز کرده اند و دست به دعا هستند .

چرا امیر تتلو دستگیر شد ؟ جزییات ماجرای زندان امیرتتلو

 

خبر جدید در ۹ شهریور ۹۵

خواننده زیرزمینی معروف به «تتلو» ظهرامروز (سه‌شنبه) ۹ شهریور ماه به دادسرای عمومی و انقلاب تهران منتقل شد.

این خواننده زیرزمینی که سوم شهریور ماه دستگیر شده بود، امروز برای ارائه توضیحات به قاضی رسیدگی کننده به پرونده، در دادسرای فرهنگ و رسانه حضور یافت.

علاوه بر اعضای خانواده وی، یکی از اعضای شورای شهر تهران نیز در مقابل دادسرا حضور داشتند.

بر اساس این گزارش، ۱۲ مهر سال گذشته نیز  این خواننده زیرزمینی در دادگاه انقلاب تهران حضور یافته بود.

————

بعد از بازداشت اين خواننده، شمسايي و برخي از بزرگان ورزش و سينما در روزهاي اخير راهي دادسرا شده‌اند تا براي آزادي اين خواننده زيرزميني وساطت كنند اما او فعلا در بازداشت به سر مي‌برد.

قرار است اين خواننده تا زمان رسيدگي به پرونده در بازداشت بماند.

 

خبر جدید در ۱۰ شهریور ۹۵

امیرحسین مقصود لو بعد از گذشت ۷ روز از بازداشتش بالاخره آفتابی شد تا با همان لباس زندان و البته دستبند به دست با هواداران سرخوشش عکس یادگاری بگیرد.

تتلو که حالا یک هفته است در بازداشت به سر می برد دیروز در راهروهای دادسرا دیده شده و جالب تر از آن همزمانی حضور او و یکی از اعضای شورای شهر تهران در آن محل است.

 

امیرحسین مقصود لو بعد از گذشت 7 روز از بازداشتش بالاخره آفتابی شد تا با همان لباس زندان و البته دستبند به دست با هواداران سرخوشش عکس یادگاری بگیرد. تتلو که حالا یک هفته است در بازداشت به سر می برد دیروز در راهروهای دادسرا دیده شده و جالب تر از آن همزمانی حضور او و یکی از اعضای شورای شهر تهران در آن محل است.

خبر جدید در ۱۴ شهریور ۹۵

 

 

کلیپ گفتگو با امیر تتلو در زندان اوین را میتوانید در لینک زیر مشاهده کنید

کلیپ تماس تلفنی با تتلو در زندان اوین

 

 

خبر جدید در ۲۰ شهریور ۹۵

امیر تتلو در پشت میله های زندان اهنگ منتشر کرد – ۱۸ روز است که امیر تتلو در زندان است

این پست در اینستاگرام منتشر شده است ..

اميرخان از زندان تماس گرفت. مريض احوال بود و صداش گرفته. دلش ميخواست كه آهنگ امام رضا تكميل شه و به دست خودش برسه. امير ديوا هم يه ضرب نشسته پاى كار و داره زحمت ميكشه و به اميد خدا همين يكى دو ساعته تموم ميشه. ايشالا فردا تماس ميگيره و امير ديوا هم آهنگ رو براش پخش ميكنه پا تلفن. اگر هم كسى از مسئولان زندان لطف كنه و به دستش برسونه كه ديگه چه بهتر. يه نيت شخصى و يه قول و قرار بين خودش و آقا امام رضاست

آهنگ امام رضا، اولين آهنگى كه از داخل زندان تكميل و پخش شد! من ادامه ميدم حتى اگه دستگير بشم، ميبينى كه هر چى نوشتم ميشه. اميرخان داره روى شعر آهنگ بعديش كار ميكنه. اونجا هم بيكار نميشينه و باز هم كارش رو انجام ميده. هميشه پركارترين بوده و خواهد بود. تنها چيزى كه خار شده بود تو چشم بقيه همين اينستاگرام بود! و تنها راهى كه ميشد امير رو از هواداراش دور كرد، زندان بود! اما عيبى يُخ. از همون تو آهنگ ميده بيرون. خسته نباشيد

 

خبر جدید در ۵ مهر ۹۵

بیش از یکماه است که امیر تتلو در زندان است

امير تتلو تصميم به اعتصاب غذا دارد! متأسفانه مطلع شديم كه تردد امير به باشگاه زندان قطع و رفتار برخى از مسئولان زندان در روزهاى گذشته تغيير كرده است. او از شرايطش به شدت ناراضى بوده و خواستار رسيدگى هر چه سريع تر است. وى همچنين از دولت آقاى روحانى به شدت انتقاد كرد و گفت: از روزى كه دولت تدبير و اميد آمد، زندان و ممنوع الخروجى هاى من شروع شد و اين رفتارها باعث تفرقه در كشور ميشود

مقاله :   حمید عسکری به دادستانی احضار شد

 

 

خبر جدید در ۲۹ مهر ۹۵

خبرگزاری میزان: در پی انتشار پستی از خواننده زیر زمینی در صفحه مجازی منتسب به وی و بالا گرفتن شایعات در فضای مجازی مبنی بر آزادی او، یک منبع آگاه در گفت و گو با خبرنگار حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان ضمن رد این شایعه گفت: فرد مورد اشاره کماکان در بازداشت به سر می‌برد تا مراحل تحقیق در پرونده وی تکمیل شود.

 

 

خبر جدید در ۳ آبان ۹۵

عذر خواهی امیر تتلو از بازپرس پرونده

 

با سلام و عرض ادب خدمت همه ى مردم ايران
اينجانب اميرحسين مقصودلو (امير تتلو) از همينجا براى بار ديگر در مقابل ديدگان ميليون ها ايرانى، از جناب آقاى قاسم زاده بازپرس محترم پرونده ام و همچنين آقاى هاشمى مقدم مالك محترم مجموعه اريكه ايرانيان، بابت هرگونه بى احترامى و هر اتفاق ناخواسته ديگر كه پيش آمد از طرف خودم و هوادارانم عذرخواهى ميكنم.
اميدوارم كه بنده ى حقير رو مورد لطف و بخشش خود قرار دهيد.
با احترام
اميرحسين مقصودلو

 

 

 

خبر جدید در ۴ آبان ۹۵

امیر تتلو ۴ آبان  آزاد شد – امیر تتلو  پس ازادی در اینستاگرامش نوشت

امیر تتلو 4 آبان آزاد شد
٦٣ روز بعد … !! همين الان !! قويتر و پاك تر از هميشه 💪🏻🙏❤️ خيلى جاى گِلگى هست از خيليا اما بخشش از بزرگان است و ما هم كه تو اين سفر كلى بزرگ شديم به لطف پروردگار پس اصلا حرف منفى نميزنم و از همين الان ميچسبيم به كار و تلاش و راه قهرمانى 🦁 خدايا شكرت كه تو هر كارت هزارتا حكمت هست

خدا كارى كرد كه دورو وَريامو بشناسم !! شناختم !! تنهاترم از هميشه ولى “قهرمان ” 👑 تنها ولى وحشى و از قبليا هيشكى نيست !! هيشكى !! مُفت برى تموم شد !! فقط منم و مُربيام ، اونم واسه اينكه لازمشون دارم واسه راه قهرمانى !! همين !! تو كوچه ى ما هم عروسى ميشه … ! ميگى نه بشين تماشا كن👀

 

امیر تتلو 4 آبان آزاد شد
ما رسيديم كف تهرون با فلاسك چائيمون !!
 

این مطلب به پایان رسید و امیر تتلو ازاد شد

جهت اطلاع از اخبار بیشتر میتوانید به پیج مجله فارسی پرمگ در اینستاگرام مراجعه کنید.

http://instagram.com/permag.ir


به این مطلب امتیاز بدهید
رای منفیرای مثبت

رای دهندگان: 0 نفر , کل امتیاز :0


Loading...

همچنین ببینید

اندی درگذشت

اندی درگذشت

خبر درگذشت اندی تکذیب شد!   اندی درگذشت اخبار رسانه و هنرمند، پرمگ: یکی از …

دیدگاه بگذارید

53 دیدگاه روی "امیر تتلو بعد از دوماه آزاد شد"

avatar
مرتب سازی بر اساس:   جدیدترین | قدیمی ترین | بالاترین رای
avatar
مهمان

یکی از فانتزیام اینه که یه امیرتتلو رو از نزدیک ببینمش از اون بوس هواییا بهش بندازم….خیلی صداتو دوس دارم امیر جان‌ღ.امیدوارم بیشتر از این بدرخشی،فــــــــــدایـی داری

avatar
مهمان

خیلی ببخشیدا.ولی کسایی که میگن امیرتتلو حقش بود بره زندان…….زیادی خورده.درسته امیرتتلو توی بعضی اهنگاش اشتباه کرده.ولی واسه این باید ببرنش زندان؟؟اگه این طور باشه خواننده های زیادی هستن که توی اهنگاشون فوش میدن

avatar
مهمان

نه نه…
زندان نه…
این جلبک کج و کوله رو باید برد باغ وحش… البته همونجا هم بصورت قرنطینه نگه داشت که حیوونای بیچاره دیگه رو گاز میگیره… یه وقت هاری نگیرن اون زبون بسته ها!

هه هه….
هرچند این بزمجه لیاقت زندونی و باغ وحش رو هم نداره…

avatar
مهمان

اخ جوووون ازادشدحالاهی حرص بخورید کسایی که ازتتلووتتلیتی هاخوششون نمیاد

avatar
مهمان

ههههه…
نیست که دانشمند هسته این!!
کل دنیا بهش حسادت میکن!!

خخخخ…
کس مخ!

avatar
مهمان

عع این چرا آزاد شد جاش همونجا بود😐

avatar
مهمان

فکر کنم به خاطر امنیت و سلامتی باقی زندونیا…

یه وقتاین اورانگوتان وحشی گازشون میگی.ره.. ⁦بنده خدا ها بی گناه بیگناه هاری و هپاتیت و نمی‌دونم هزار جور بیماری دیگه میگیرن..!!ء
:)))))
خخخخ

avatar
مهمان

ناراحتی تو برو زندان…بیشین مینیم بابا…تتلو تاج سره هرکی بگنه نه دهنش سرویس حسابی:-I

avatar
مهمان

منم با صحبت های گفته شده ی خواننده ی مورد علاقه م هم عقیده ام هر کار خدا یه حکمتی داره و مطمئنم دوباره با آهنگاش آرامش بخش ذهن ناآرامم میشه

avatar
مهمان

تو دیگه چه جلبک ناقص الخقله مونگولی هستی که……..!!

جلبک!

avatar
مهمان

واقعا خوش حالم که ازاد شدی اقای تتلو من عاشق شما هستم

avatar
مهمان

به قول بعضيا جاي يه قهرمان تو حبس نبود امير مطمعنم عاشقا و طرفدارات زياد تر ميشن اهنگات خيلي ارامش بخشه مرسي ك با اين اوضاع به خاطر طرفدارايي مثل ما تو ايران موندي خوندي و تا دستگيري هم ادامه دادي پهلوووووونننننن تويي ك نابي

avatar
مهمان

سلام ای جان یوهو بالاخره ازاد شد همین مهمه حتی اگه اهنگ نخونه سحر تو ام حیف ک دختری وگرنه……. رضا۱۳ کرمانشاه هستم

avatar
مهمان

حقشه,آقا جون بشین ساکت بدون حاشیه مثل آدم زندگیتو بکن آخه تتلو سر تا پاهاش حاشیه میباره که!! حقشه مثل اون پسر تلگرامی از ایران اخراجش کنند،باید در این جامعه ما با این قوانین بدون حاشیه و آرام و ساکت زندگی کرد،تا عقل نباشد جان در عذاب است.

avatar
مهمان

بابا این بیچاره رو چرا زندانی کردین این بدبخت باید بره دیوونه خونه نه زندان گناه داره به خدا دلتون براش نمیسوزه؟
بفرستینش دیوونه خونه که حداقل خوب بشه

avatar
مهمان

الکی ک نمیگیرن کسیو لابد کاری کرده ..مملکت قانون داره والا ..اینم میدونه هوادار داره الکی شلوغش میکنه

avatar
مهمان

آزادش کنید و به دلیل این رفتار زننده بازپرس ازش عذر خواهی کنید

avatar
مهمان

ي سوال از مسئوالان
دقيقا ادم با چه سازي بايد برقصه؟؟؟
نميگيم نخونه؟؟؟
بخونه؟؟؟
مجاز لطفا!!!
مجوز كنسرت براش صادرميكنين…
الان اونم پس ميگيرن والا نكنين اينجوري…
از ايران بره؟؟
چرا ايران نمياد؟؟؟
اصلا برو زندان
جاي تو نيس
يباره اعدامش كنين خلاص
خداييش زشته…

avatar
مهمان

عضویت چشم ندارید ببینید داره پیشرفت میکنه من که ب این قانون اعتراض دارم واسه همینه که همه از ایران فرار میکنم میرن خارج خواننده میشن مثلا خیر سرتون کشور دارید بمیرید با این کشور آشغالتون ب همین قرآن که بیشتر ایرانیان از دست همین قانون مزخرفتون فرار کردن . هرچی ظلم بشه تو خارج به هرکی بهتره اما هیچ کس اینجوری تو ایران نمیمونه.😭😭

avatar
مهمان

اخه اون چیزایی ک تو سرتو کردن از خارج همش حرفه دادا.کسی دلش برا ما نسوخته بریم اونور راحت باشیم. پیشرفت کردن تتلو یعنی هر روز گستاخ تر بشه و طرفداراشم اکثرا زیر ۱۸ سالن ک همشون احساسی حرف میزنن. بفهم اینو کسی ک یه عمر الواتی کرده یهو میاد یه اهنگ درمورد شهدا می خونه یعنی هدفش شهدا نیس می خواد خودشو خوب نشون بده

avatar
مهمان

تتلو یه رپ خون ساده است

avatar
مهمان

اخه تتلو چی کار کرده

avatar
مهمان

تتلو رو ازاد کنید …

avatar
مهمان

میگم غیر این حرفا این زندانیا چه حالی میکنن ک با امیر تویه جا هستن کاش منم زندانی بودم (:

avatar
مهمان

من تتلو را دوست دارم ایشا الله زود تر ازاد میشه لطفا ازادش کنید اخه اون چه گناهی کرده تتلو نگران نباش ما پشتتیم

avatar
مهمان

من واقعا ازش خوشم نمیومد اخه اهنگاش اصلا معنای خاصی نداشت من قصد توهین ندارم ولی اونم قوانینو زیرپاش گذاشت اهنگاشم جالب نبود حالا ایشالله هرچی حقشه براش پیش بیاد ولی ازادی کامل حقش نیست همه ی خواننده های معروف باکلی زحمت میرن بالا اگه کسی بخواد بااین اهنگا پیشرفت کنه اخروعاقبتش همینه مگه اینکه میرفت اونور آب که نرفت…:|

avatar
مهمان

خب پس مثه این خوانندها خوبه ک با فوش تو اهنگاشون بالا میرن یا جرعت تو ایران اومدنو ندارن

CLOSE
CLOSE