خانه / همه مطالب / اخبار رسانه و هنرمند / اخبار خوانندگان / خوانندگان داخلی / چرا امیر تتلو دستگیر شد ؟ اخرین خبر ها در مورد تتلو
آموزش ساخت ربات ضد اسپم تلگرام

چرا امیر تتلو دستگیر شد ؟ اخرین خبر ها در مورد تتلو

چرا امیر تتلو دستگیر شد ؟ اخرین خبر ها در مورد تتلوReviewed by مجله فارسی پرمگ on Oct 20Rating: 5.0چرا امیر تتلو دستگیر شد ؟ اخرین خبر ها در مورد تتلوچرا امیر تتلو دستگیر شد ؟ اخرین خبر ها در مورد تتلو - جزییات ماجرای زندان امیرتتلو - علت دستگیری امیر تتلو - جزییات خبر دستگیری امیر تتلو

چرا امیر تتلو دستگیر شد ؟ اخرین خبر ها در مورد تتلو

چرا امیر تتلو دستگیر شد ؟ اخرین خبر ها در مورد تتلو

جزییات خبر دستگیری امیر تتلو و علت دستگیری وی

سرویس خبر رسانه مجله فارسی پرمگ : چند روز قبل بود خبرگزاری جام جم خبر از احضار امیر حسین مقصودلو ملقب به امیر تتلو به دادسرا داده بود آنهم به دلیل آنچه دادسرای فرهنگ و رسانه از آن با عنوان «تشویق نمودن جوانان به فساد و فحشا» یاد برده بود. همین احضاریه هم واکنش خواننده زیرزمینی را به همراه داشت. هر چند واکنش او تنها محدود بود به انتشار چند عکس همراه با توضیح در صفحه شخصی اش در اینستاگرام. رسانه ای که تبدیل شده است به کری خوانی او درباره هر مطلب و اتفاقی که در حوزه های مختلف می افتد.

در روزهای گذشته چیزی که او را دوباره به اخبار رسانه های رسمی کشانده بود رفاقت و دوستی اش با محسن مسلمان بازیکن فوتبال تیم پرسپولیس بود. انتشار عکسی از او به همراه این بازیکن باعث شد پای محسن مسلمان به کمیته اخلاق فدراسیون باز شود و واکنش های بسیاری از اهالی فوتبال را هم به همراه داشت. از کریم باقری گرفته که از بازیکن این تیم حمایت کرد تا خداداد عزیزی که حمله تند و تیزی به امیر تتلو پیرامون اظهارنظرهایش درباره بازیکنان فوتبال داشت. حاشیه سازی های او محدود به همین چند روز نیست و دعوای این خواننده زیرزمینی با بهنوش بختیاری بر سر تعداد فالوئرهای اینستاگرامش و ترانه او درباره انرژی هسته ای آن هم روی ناو ارتش جمهوری اسلامی از مهم ترین حاشیه های اخیر این خواننده است. حالا آنطور که در صفحه شخصی این خواننده در اینستاگرام آمده او توسط نیروی انتظامی بازداشت شده است. هر چند این الین بار نیست و او دو سال گذشته هم بازداشت شد تا با نوشتن ندامت نامه دوباره از زندان آزاد شود.

بعد از دستگیری تتلو، دو فایل صوتی از امیر تتلو در شبکه های اجتماعی پخش شد که در آن امیر تتلو اشاره می کند چندین بار احضاریه از نهاد های قضایی برایش آمده اما به گفته خودش چون جرمی انجام نداده است به دادگاه مراجعه نکرده است، در یکی از آن پیام های صوتی نیز، بازپرس خود (قاسم زاده) را مورد فحاشی و تهدید به مرگ کرده بود!

خبر جدید ۳ شهریور ۹۵

امیر تتلو که دیروز بازداشت شده بود، امروز در دادگاه رسانه رویت شد. تتلو در حالی در راهروهای دادسرا دیده شد که لباس زرد زندان بر تن داشت و به علاوه با دستبند و پابند تردد میکرد. نکته عجیب به فریادهای بلند او مربوط می‌شود. این خواننده در حالی که به شدت خودش را کتک می‌زد، عبارات عجیبی در مورد اینکه هوادار دارد و نمیتوانند کای با او انجام بدهند به زبان میآورد که توجه همه حاضرین را به خودش جلب کرده بود. تتلو بعد از دقایقی در حالی که پابندش را باز کرده بودند، با یک دستگاه پژوی ۲۰۶ از مقابل دادسرا به مکان دیگری انتقال داده شد. در مدت حضور او در دادگاه، چهار نفر از وی محافظت میکردند.

 

هم اکنون پست های در شبکه اجتماعی اینستاگرام در دست میچرخد مثل

#تتلو_رو_آزاد_کنید

چرا امیر تتلو دستگیر شد ؟ جزییات ماجرای زندان امیرتتلو

البته خیلی از کاربران هم اعتقاد دارند زندانی شدن حق تتلو بوده است و نباید آزاد شود .

خبر جدید در 7 شهریور 95

در صفحه اینستاگرام شخصی امیر تتلو اینگونه نوشته شده است

با عرض سلام خدمت شما عزيزان
اميدوارم با صبر و متانت مارا در رفع سوء تفاهم پيش آمده ياري نماييد
از انجا كه فرايند دادرسي در خصوص رسيدگي به هر اتهامي مستلزم رعايت قانون مي باشد لذا با توجه به آنكه احضار هر متهمي ابتدا با صدور احضاريه اغاز ميگردد و متهم نيز ميبايست در وقت مقرر قانوني خود را به دستگاه قضايي معرفي نمايد در غير اينصورت پس از مدت درج شده در احضاريه دستور جلب صادر ميگردد لذا فرايند جلب امير نيز فقط بخاطر گذشت مدت منظور شده در احضاريه صورت پذيرفته و در اين خصوص اين موضوع مشمول حال ايشان نيز گرديده حال از تمام دوستان تقاضا داريم ضمن تحمل صبر و احترام به قانون موجبات تشويش اذهان عمومي را فراهم نياوريم چراكه موضوع توسط وكلاي مجرب تحت پيگيري است و ان شاء الله پس از طي مراحل قانوني نسبت به آزادى امير اقدامات شايسته مبذول خواهد شد عليهذا در اين گذر زمان محتاج دعاي خير شما در جهت تسريع در امور هستيم و باميد خدا موجبات فراق از اين مرحله بزودي. فراهم خواهد شد. التماس دعا يا حق

 

همچنین در صفحه اینستاگرام امیر تتلو عکس های زیادیست از همدردی مردم با وی و کسانی که سجاده باز کرده اند و دست به دعا هستند .

چرا امیر تتلو دستگیر شد ؟ جزییات ماجرای زندان امیرتتلو

 

خبر جدید در 9 شهریور 95

خواننده زیرزمینی معروف به «تتلو» ظهرامروز (سه‌شنبه) 9 شهریور ماه به دادسرای عمومی و انقلاب تهران منتقل شد.

این خواننده زیرزمینی که سوم شهریور ماه دستگیر شده بود، امروز برای ارائه توضیحات به قاضی رسیدگی کننده به پرونده، در دادسرای فرهنگ و رسانه حضور یافت.

علاوه بر اعضای خانواده وی، یکی از اعضای شورای شهر تهران نیز در مقابل دادسرا حضور داشتند.

بر اساس این گزارش، 12 مهر سال گذشته نیز  این خواننده زیرزمینی در دادگاه انقلاب تهران حضور یافته بود.

————

بعد از بازداشت اين خواننده، شمسايي و برخي از بزرگان ورزش و سينما در روزهاي اخير راهي دادسرا شده‌اند تا براي آزادي اين خواننده زيرزميني وساطت كنند اما او فعلا در بازداشت به سر مي‌برد.

قرار است اين خواننده تا زمان رسيدگي به پرونده در بازداشت بماند.

 

خبر جدید در 10 شهریور 95

امیرحسین مقصود لو بعد از گذشت 7 روز از بازداشتش بالاخره آفتابی شد تا با همان لباس زندان و البته دستبند به دست با هواداران سرخوشش عکس یادگاری بگیرد.

تتلو که حالا یک هفته است در بازداشت به سر می برد دیروز در راهروهای دادسرا دیده شده و جالب تر از آن همزمانی حضور او و یکی از اعضای شورای شهر تهران در آن محل است.

 

امیرحسین مقصود لو بعد از گذشت 7 روز از بازداشتش بالاخره آفتابی شد تا با همان لباس زندان و البته دستبند به دست با هواداران سرخوشش عکس یادگاری بگیرد. تتلو که حالا یک هفته است در بازداشت به سر می برد دیروز در راهروهای دادسرا دیده شده و جالب تر از آن همزمانی حضور او و یکی از اعضای شورای شهر تهران در آن محل است.

خبر جدید در 14 شهریور 95

 

 

کلیپ گفتگو با امیر تتلو در زندان اوین را میتوانید در لینک زیر مشاهده کنید

کلیپ تماس تلفنی با تتلو در زندان اوین

 

 

خبر جدید در 20 شهریور 95

امیر تتلو در پشت میله های زندان اهنگ منتشر کرد – 18 روز است که امیر تتلو در زندان است

این پست در اینستاگرام منتشر شده است ..

اميرخان از زندان تماس گرفت. مريض احوال بود و صداش گرفته. دلش ميخواست كه آهنگ امام رضا تكميل شه و به دست خودش برسه. امير ديوا هم يه ضرب نشسته پاى كار و داره زحمت ميكشه و به اميد خدا همين يكى دو ساعته تموم ميشه. ايشالا فردا تماس ميگيره و امير ديوا هم آهنگ رو براش پخش ميكنه پا تلفن. اگر هم كسى از مسئولان زندان لطف كنه و به دستش برسونه كه ديگه چه بهتر. يه نيت شخصى و يه قول و قرار بين خودش و آقا امام رضاست

آهنگ امام رضا، اولين آهنگى كه از داخل زندان تكميل و پخش شد! من ادامه ميدم حتى اگه دستگير بشم، ميبينى كه هر چى نوشتم ميشه. اميرخان داره روى شعر آهنگ بعديش كار ميكنه. اونجا هم بيكار نميشينه و باز هم كارش رو انجام ميده. هميشه پركارترين بوده و خواهد بود. تنها چيزى كه خار شده بود تو چشم بقيه همين اينستاگرام بود! و تنها راهى كه ميشد امير رو از هواداراش دور كرد، زندان بود! اما عيبى يُخ. از همون تو آهنگ ميده بيرون. خسته نباشيد

 

خبر جدید در 5 مهر 95

بیش از یکماه است که امیر تتلو در زندان است

امير تتلو تصميم به اعتصاب غذا دارد! متأسفانه مطلع شديم كه تردد امير به باشگاه زندان قطع و رفتار برخى از مسئولان زندان در روزهاى گذشته تغيير كرده است. او از شرايطش به شدت ناراضى بوده و خواستار رسيدگى هر چه سريع تر است. وى همچنين از دولت آقاى روحانى به شدت انتقاد كرد و گفت: از روزى كه دولت تدبير و اميد آمد، زندان و ممنوع الخروجى هاى من شروع شد و اين رفتارها باعث تفرقه در كشور ميشود

 

 

خبر جدید در 29 مهر 95

خبرگزاری میزان: در پی انتشار پستی از خواننده زیر زمینی در صفحه مجازی منتسب به وی و بالا گرفتن شایعات در فضای مجازی مبنی بر آزادی او، یک منبع آگاه در گفت و گو با خبرنگار حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان ضمن رد این شایعه گفت: فرد مورد اشاره کماکان در بازداشت به سر می‌برد تا مراحل تحقیق در پرونده وی تکمیل شود.

 

 

خبر های جدید متقابلا در همین صفحه ارسال خواهد شد.

جهت اطلاع از اخبار بیشتر میتوانید به پیج مجله فارسی پرمگ در اینستاگرام مراجعه کنید.

http://instagram.com/permag.ir

همچنین ببینید

وضعیت سلامتی استاد شجریان شهریور 95

وضعیت سلامتی استاد شجریان شهریور 95

وضعیت سلامتی استاد شجریان شهریور 95Reviewed by مجله فارسی پرمگ on Sep 3Rating: 5.0وضعیت سلامتی …

دیدگاه بگذارید

38 دیدگاه روی "چرا امیر تتلو دستگیر شد ؟ اخرین خبر ها در مورد تتلو"

قوانین ثبت نظر
1-لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
2-از ارسال دیدگاه های نا مرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.
3-لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.
4- در غیر این صورت، «مجله فارسی پرمگ» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.
5-توجه داشته باشید نظر شما پس از تایید نمایش داده میشود

avatar

مرتب سازی بر اساس:   جدیدترین | قدیمی ترین | بالاترین رای
avatar
مهمان
وحید
2 روز 2 ساعت قبل

حقشه,آقا جون بشین ساکت بدون حاشیه مثل آدم زندگیتو بکن آخه تتلو سر تا پاهاش حاشیه میباره که!! حقشه مثل اون پسر تلگرامی از ایران اخراجش کنند،باید در این جامعه ما با این قوانین بدون حاشیه و آرام و ساکت زندگی کرد،تا عقل نباشد جان در عذاب است.

avatar
مهمان
شهریار
20 روز 3 ساعت قبل

بابا این بیچاره رو چرا زندانی کردین این بدبخت باید بره دیوونه خونه نه زندان گناه داره به خدا دلتون براش نمیسوزه؟
بفرستینش دیوونه خونه که حداقل خوب بشه

avatar
مهمان
fatemeh
21 روز 8 ساعت قبل

الکی ک نمیگیرن کسیو لابد کاری کرده ..مملکت قانون داره والا ..اینم میدونه هوادار داره الکی شلوغش میکنه

avatar
مهمان
بنیامین
27 روز 29 دقیقه قبل

آزادش کنید و به دلیل این رفتار زننده بازپرس ازش عذر خواهی کنید

avatar
مهمان
tatal
28 روز 4 ساعت قبل

ي سوال از مسئوالان
دقيقا ادم با چه سازي بايد برقصه؟؟؟
نميگيم نخونه؟؟؟
بخونه؟؟؟
مجاز لطفا!!!
مجوز كنسرت براش صادرميكنين…
الان اونم پس ميگيرن والا نكنين اينجوري…
از ايران بره؟؟
چرا ايران نمياد؟؟؟
اصلا برو زندان
جاي تو نيس
يباره اعدامش كنين خلاص
خداييش زشته…

avatar
مهمان
محمدرضا
29 روز 11 ساعت قبل

عضویت چشم ندارید ببینید داره پیشرفت میکنه من که ب این قانون اعتراض دارم واسه همینه که همه از ایران فرار میکنم میرن خارج خواننده میشن مثلا خیر سرتون کشور دارید بمیرید با این کشور آشغالتون ب همین قرآن که بیشتر ایرانیان از دست همین قانون مزخرفتون فرار کردن . هرچی ظلم بشه تو خارج به هرکی بهتره اما هیچ کس اینجوری تو ایران نمیمونه.😭😭

avatar
مهمان
محمد بهیول
1 ماه 1 روز قبل

تتلو یه رپ خون ساده است

avatar
مهمان
محمد بهیول
1 ماه 1 روز قبل

اخه تتلو چی کار کرده

avatar
مهمان
محمد بهیول
1 ماه 1 روز قبل

تتلو رو ازاد کنید …

avatar
مهمان
Aali
1 ماه 3 روز قبل

میگم غیر این حرفا این زندانیا چه حالی میکنن ک با امیر تویه جا هستن کاش منم زندانی بودم (:

avatar
مهمان
پریا
1 ماه 4 روز قبل

من تتلو را دوست دارم ایشا الله زود تر ازاد میشه لطفا ازادش کنید اخه اون چه گناهی کرده تتلو نگران نباش ما پشتتیم

avatar
مهمان
R.s.a.
1 ماه 11 روز قبل

من واقعا ازش خوشم نمیومد اخه اهنگاش اصلا معنای خاصی نداشت من قصد توهین ندارم ولی اونم قوانینو زیرپاش گذاشت اهنگاشم جالب نبود حالا ایشالله هرچی حقشه براش پیش بیاد ولی ازادی کامل حقش نیست همه ی خواننده های معروف باکلی زحمت میرن بالا اگه کسی بخواد بااین اهنگا پیشرفت کنه اخروعاقبتش همینه مگه اینکه میرفت اونور آب که نرفت…:|

avatar
مهمان
Aali
1 ماه 3 روز قبل

خب پس مثه این خوانندها خوبه ک با فوش تو اهنگاشون بالا میرن یا جرعت تو ایران اومدنو ندارن

avatar
مهمان
ب عشق امیر
1 ماه 15 روز قبل

من ک عاشقشم.خداوکیلی حقش نیست بیفته زندان.من وقتی شنیدم خیلی ناراحت شدم.امیر کسیه ک من باهاش بهترین لحظاتمو ساختم.اگه خنده ای برام بوده همراه با اهنگاش بوده.حتی تو اوج تنهاییم منو اروم کرده .انشاالله زود ازاد میشه.دعای خیر هوادارت پشتتن مرد.مثل کوه پشتتیم.اوناییم ک چرت میگن چشم ب اوج رسیدنتو ندارن.ب امید ازادیت اونم هرچی زودتر

avatar
مهمان
رها
1 ماه 17 روز قبل

من که اهنگاشو گوش نمیدم کلن رپ دوس ندارم فقط چند سال پیش دوتا اهنگ تویه عروسی ازش شنیدم
اگه که واقعا کار ناشایستی کرده که زندان سزاشه اما اگگرنه که باید ازاد شه
باید دلیل اصلیش مشخص شه کسی درست توضیح نمیده که به چچه علت گرفتنش
قضاوت نکنید

avatar
مهمان
رپ فارس
1 ماه 2 روز قبل

خواهر من امیر مملو اصن رپ نمیخونه
رپ حصین امیر حصین رضا بهرام شاهین همین
گرفتنش حقشه
مردک جلف

avatar
مهمان
sany
1 ماه 18 روز قبل

امیر اقا تتلو….دوستدارم و به شدت متاسف و متاثر هستم از اتفاقی که افتاده..متاسفانه بعد از فوت اقای حبیب و اتفاقات ناجوری که در خصوص مراسم خاکسپاری ایشون پیش اومد قلب من بشدت به درد اومد و اینبار هم بازداشت تتلو…امیر پسر خوبیه و پر احساس اون به خوبی درد رو میشناسه و با درد زندگی کرده ایکاش کمی ایشون درک میشدن…حق ایشون نیست با این شخصیت حساس و احساسی در زندان باشند….زندان برای امیر تتلو کشنده است…

avatar
مهمان
yasi
1 ماه 18 روز قبل

ایشالله که زودتر ازاد میشه.. امیرتللو کسیه که ما با صداش خندیدیم وگریه کردیم..واقعا دوسش دارم…دلمون واست تنگ شده …البته دولتم همین میخواد که امیر از ایران بره..سیاسته ولی اون عاشق ایرانه…میخواد تو ایران بمونه تو ایران بخونه یه وقتایی خودشو بیکار بدونه ازپنجره زل برنه ب تهرون و روشن کنه سیگار یه دونه…خودش یامیگه من نمیگم

avatar
مهمان
رپ فارس
1 ماه 2 روز قبل

ازاد نمیشه بابا نمیشه اه

avatar
مهمان
مهران
1 ماه 19 روز قبل

پسر خوبیه ، فقط زیاد حرف میزنه متاسفانه . زندان حقش نیست ، تذکر جدی بیشتر جواب میداد . بره اونور اب خوبه ؟ !!!!

avatar
مهمان
sevil
1 ماه 20 روز قبل

بدون تتلو روزا نمیگذره ایشالله زود ازاد میشی ما همیشه پشتتیم

avatar
مهمان
رپ فارس
1 ماه 2 روز قبل

مگ باباته؟

avatar
مهمان
sevil
24 روز 2 ساعت قبل

چه ربطی داره بابام نیس ولی خواننده موردعلاقه ام که هست

avatar
مهمان
sevil
1 ماه 22 روز قبل

ایشالله زود ازاد میشی دلمون واست تنگ شده تتلو

avatar
مهمان
رضا
1 ماه 22 روز قبل

من طرفدار شم حالا جرمش چیه

avatar
مهمان
سحر
1 ماه 24 روز قبل

دمشون گرم که گرفتنش….وااای خیلی خوشحال شدم وقتی این خبرو شنیدم به قول معروف خودکرده را تدبیر نیس…. خربزه خورده پای لرزشم بشینه….. متنفرم ازش … آخه اون اصلا آدم نیسش که….انشالله حبس ابد بزنن براش ..خخخخ

avatar
مهمان
سهیل
16 روز 2 ساعت قبل

خوب گفتی افرین

avatar
مهمان
m6798
1 ماه 1 روز قبل

هر انساني آزاده خوب و بد را انتخاب كنه و دستگيري براي حرف زدن يا انتشار موسيقي هرچند بد و بي محتوا مصداق كامل نقض حقوق انسان است

avatar
مهمان
رپ فارس
1 ماه 2 روز قبل

بزن قدش ابجی ایول

avatar
مهمان
sevil
1 ماه 22 روز قبل

سحر خانوم بهتره به نظره دیگران احترام بذاری تو حق نداری این حرفارو به تتلو بگی از تتلو خوشت نمیاد اوکی ولی این حرفارم نباید بهش بگی بالاخره خانوادش و طرفداراش ناراحت میشن

avatar
مهمان
فرزين
1 ماه 19 روز قبل

تتلو مگه خانواده هم دار؟؟؟؟!!!!

avatar
مهمان
sevil
1 ماه 18 روز قبل

مامانش و خواهراش و خود ما تتلیتی ها باهم یه خانواده ایم واسه تتلو

wpDiscuz