آموزش ساخت ربات ضد اسپم تلگرام

آیا بهنام صفوی به کما رفت ؟

آیا بهنام صفوی به کما رفت ؟Reviewed by مجله فارسی پرمگ on Nov 23Rating:

آیا بهنام صفوی به کما رفت ؟
آیا بهنام صفوی به کما رفت ؟

سرویس رسانه مجله فارسی پرمگ ؛ بهنام صفوی خواننده پاپ دوشنبه 1394/9/2 شب بر اثر تداخل دارویی در دوره شیمی‌درمانی دچار تشنج شد و به کما رفت. این خبری بود که در فضای مجازی منتشر شد اما هیچ یک از سایت های رسمی خبر این اتفاق را منتشر نکرده است. تاکنون هیچ  يك از نزدیکان این خواننده پاسخگوی خبرنگار ما در خصوص صحت و سقم این جریان نبوده است.
اما با توجه به توضیحات شاهین صمد پور و سایت هوادارن این خواننده ظاهرا این خبر صحت دارد …

شاهین صمدپور کارگردان برنامه «شوک» و مستند زندگی مرتضی پاشایی با انتشار متنی در صفحه شخصی خود این خبر را تایید کرد.

آیا بهنام صفوی به کما رفت ؟
سایت هواداران این خواننده با اعلام این خبر در صفحه خود نوشت: بهنام صفوی ساعاتی پیش بر اثر تداخل دارویی در دومین روز از دوره شیمی درمانی خود تشنج کرده و به کما رفت.
بهنام صفوی، خواننده و آهنگساز بنام موسیقی پاپ کشورمان چندی پیش به دلیل تومور مغزی برای سپری کردن مراحل درمان و انجام عمل جراحی در بیمارستان عرفان تهران بستری شد و 4 تیرماه بعد از یک عمل جراحی سخت به سلامت از بیمارستان مرخص شد.
صفوی از دو سال پیش تومور مغزی داشته است که این بیماری در چند وقت اخیر به مرحله پیشرفته رسیده بود.
ویرایش خبر : 1394/9/3
خبر به کما رفتن بهنام صفوی تایید شد ..

میلاد لطیفی مدیر برنامه‌های بهنام صفوی : سطح هوشیاری بهنام رو به بهبودی است یعنی کمی از کما بالاتر است اما هنوز از کما خارج نشده است و هنوز جواب قطعی را نگرفتیم

وی خاطرنشان کرد: داروهای شیمی درمانی اصولا یک سری تداخل ها را  در بدن به وجود می آورد یک سری دارو ها با هم نمی سازند و یک سری تاثیر بد روی بدن می گذارند.

بروز رسانی خبر : 18:07  1394/9/3

لطیفی عنوان کرد: ساعت 12 ظهر امروز بهنام صفوی از بیمارستان مرخص شده و به گفته پزشکان احتیاج به 48 ساعت خواب و 5 روز استراحت مطلق دارد.

همچنین ببینید

ماجرا پاره شدن بنرهای تبلیغاتی کنسرت حمید عسکری در بهشهر - عده ای ناشناس، بنرهای تبلیغاتی کنسرت حمید عسکری در شهر بهشهر را پاره کردند.

ماجرا پاره شدن بنرهای تبلیغاتی کنسرت حمید عسکری در بهشهر

ماجرا پاره شدن بنرهای تبلیغاتی کنسرت حمید عسکری در بهشهرReviewed by مجله فارسی پرمگ on …

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

avatar
wpDiscuz