خانه / همه مطالب / اخبار رسانه و هنرمند / اخبار بازیگران / بازیگران ایرانی / درخواست دستمزد نجومی گلزار از شبکه سه

درخواست دستمزد نجومی گلزار از شبکه سه

درخواست دستمزد نجومی گلزار از شبکه سه

 

اخبار رسانه و هنرمند، پرمگ: اختصاصی «سینما هنر»: مخالفت مدیران شبکه سه با دستمزد نجومی محمدرضا گلزار: هر هفته ۵۰۰ میلیون تومان!

چند ماه پیش بود که اعلام شد محمدرضا گلزار برای اجرای یک برنامه تبلیغاتی با مدیران شبکه نسیم به توافق رسیده است.
.
این خبر خیلی زود از سوی گلزار تکذیب شد و این بازیگر اعلام کرد که تنها با مدیران این شبکه صحبت های اولیه‌ای انجام داده اما هیچ گاه کار آنها به مرحله بسته شدن قرارداد نرسید. گلزار همچنین اعلام کرد که قصد دارد یک برنامه استعدادیابی را برای شبکه نمایش خانگی تولید کند.
.
اما مدیران شبکه سه که متوجه علاقه گلزار به ساخت برنامه های استعداد یابی شدند تصمیم گرفتند تا مذاکراتی را برای تولید یک برنامه تلویزیونی با حضور ستاره پرطرفدار سینمای ایران صورت دهند.

 

درخواست دستمزد نجومی گلزار از شبکه سه
.
شنیده های خبرنگار «سینما هنر» از راه‌روهای سازمان صداوسیما حاکی از آن است که محمدرضا گلزار برای تولید و اجرای این برنامه شرط و شروط بسیار عجیبی را مطرح کرده است.
.
گلزار به مدیران شبکه سه گفته که اگر آنها می خواهند چنین برنامه ای با اجرای او به روی آنتن برود، باید اجازه دهند که خودش اسپانسر این برنامه را معرفی کند و برای هر برنامه ای که به صورت هفتگی با اجرای او به پخش می‌شود ، مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان را به عنوان دستمزد از اسپانسر این برنامه دریافت کند. او حتی برای اسپانسری این برنامه با یک سامانه مخابراتی هم به توافق رسیده بود.
.
این درخواست و مبلغ عجیبی که گلزار برای اجرای یک برنامه تلویزیونی به مدیران سیما اعلام کرد، با مخالفت جدی آنها روبرو شد و در پایان ساخت چنین برنامه ای با اجرای او برای این شبکه منتفی شد.
.
حال باید دید با این شرط و شروطی که محمدرضا گلزار برای ساخت یک برنامه استعدادیابی دارد، کدام یک از تهیه کنندگان و یا سرمایه گذاران شبکه نمایش خانگی حاضر به تولید چنین برنامه ای با اجرای این سوپر استار سینما خواهند شد.

همچنین ببینید

نویسنده سریال پایتخت، شب های برره درگذشت

نویسنده سریال پایتخت، شب های برره درگذشت

نویسنده سریال پایتخت، شب های برره درگذشت   خشایار الوند نویسنده سریال‌های «پایتخت»، «شب‌های برره» …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A