خانه / همه مطالب / اخبار رسانه و هنرمند / اخبار بازیگران / بازیگران ایرانی / ماجراهای عجیب و جنجالی الهام چرخنده

ماجراهای عجیب و جنجالی الهام چرخنده

ماجراهای عجیب و جنجالی الهام چرخنده

ماجراهای عجیب و جنجالی الهام چرخنده

سرویس خبر رسانه مجله فارسی پرمگ : ماجرای جنجال های الهام چرخنده چیست ؟ چرا الهام چرخنده چادری شد ؟! چرا الهام چرخنده الهام زهرایی شد ..

جنجال های الهام چرخنده چگونه شروع شد

چرخنده در یک مصاحبه تلویزیونی نوروزی، با نامیدن سید علی خامنه‌ای با عنوان نائب امام زمان تبریک نوروزی خود را به او تقدیم کرد.؛ این عمل وی واکنش‌های بسیاری را در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی در پی داشت. همچنین به ماشین شخصی وی حمله شد و شیشه های آن شکسته شد

سپس او در طی نوشته با عنوان “به جرم عاشقی مرا زدند!” این گونه موضع گیری کرد:
«به جرم عاشقی مرا با چوب زدند. برایم پیام فرستاده بودند که خانم چرخنده سینمای ما جای چنین زنانی نیست. بعد از پخش اظهار ارادتم در آغازین روزهای بهار به رهبر انقلاب اتفاقات عجیبی برایم افتاد و این اولین باری است که در خانه فرهنگی خودم صحبت می‌کنم. دقیقا بعد از پخش این ویدیو بود که من از شبکه‌های مختلف منافقان، صدای آمریکا و مخالفان صحبت‌هایی شنیدم و همچنین برخی دوستانم در عرصه سینما نسبت به من خیلی لطف داشتند و پیامک‌های مختلف برایم ارسال می‌شود. متوجه شدم که چقدر از دستم ناراحت هستند و چقدر از این کلام من پریشان شده‌اند».

چرخنده افزود: «به عنوان یک سینماگر متوجه شدم این حال، حال بسیار خوبی است. این ماجرا ادامه پیدا کرد و به صفحات شبکه‌های اجتماعی رسید و همه چیز در اینستگرام شروع شد. در شب تولد پسرم، شیشه‌های ماشینم را شکستند. همان جا خطاب به حضرت علی (ع) گفتم یا علی(ع) حواس شما هست؟ من متوجه می‌شوم که غربت شیعه چقدر سخت بوده است. در همان زمان غصه الهام چرخنده و باور قلبی‌اش از بین رفت تنها یک جمله(اعتصموا بحبل الله جمیعا ) به ذهنم آمد و احساس کردم بچه مسلمانان و عاشقان مولا هستند و مرا تنها نگذاشتند. و همان روز به لباس سنتی ایران ملبس شدم که به انگلیسی روی آن نوشته بودم من همه جانم فدای امیرالمومنین، رهبرم، خاکم، تمام مسلمین. در نتیجه این اقدام حال آنهایی که از من بد بود، بدتر شد.

در همان شرایط بود که دلم شکست و غصه دار شدم. اما همان لحظه یاد فرمایش حضرت امام (ره) افتادم که گفته بود هر وقت دشمن از شما تعریف کرد ناراحت شوید. بعد از این جریان تلویزیون‌های مختلف شروع به فحاشی، تهمت و تهدید کردند. و صدای آمریکا و شبکه من و تو که به دور از خاک وطن مردم و رهبرم هستند، زنده باد و مرده باد سرمی‌دادند. و می‌گفتند که این کار را انجام دهید و آن کار را انجام ندهید».

ماجرای تغییر نام خانوادگی الهام چرخنده به الهام زهرایی

حجت الاسلام مهدی طائب فرمانده قرارگاه عمار در دومین یادواره زنان شهیده سپاه حضرت محمد رسول‌الله (ص) تهران بزرگ خطاب به الهام چرخنده گفت: چرخنده نام فامیلی این هنرمند کشورمان است که از امروز ما ایشان را با نام خانوادگی زهرایی می‌شناسیم و این هدیه مقام معظم رهبری به الهام چرخنده است.

ماجرای چادری شدن الهام چرخنده

اما چندی پس از این اتفاقات، الهام چرخنده در روز عید فطر با حضور در یکی از برنامه‌های شبکه استانی قم در حراج خیریه آن ”انگشتر، ساعت و تسبیح” خود را به مبلغ ۱۵۰ میلیون تومان به فروش می‌رساند و در این برنامه زنده، به صورت رسمی اعلام می کند که تا پایان عمر حجاب چادر را برای خود برگزیده و از این پس کسی او را بدون حجاب برتر نخواهد دید.

مقاله :   مرد ایرانی 15 سال است که ناپدید شده است

چادری شدن ۳۹۰۰ دختر جوان به دستان «الهام چرخنده»

چند ماه بعد چرخنده به دعوت نمایندگان زن مجلس شورای اسلامی، برای تقدیر و تشکر به کمیسیون فرهنگی مجلس دعوت شد.

عکس الهام چرخنده قدیم

ماجراهای عجیب و جنجالی الهام چرخنده

عکس الهام چرخنده جدید

ماجراهای عجیب و جنجالی الهام چرخنده


به این مطلب امتیاز بدهید
رای منفیرای مثبت

رای دهندگان: 11 نفر , کل امتیاز :+7


Loading...

همچنین ببینید

سحر قریشی: با راه دادن زنان به استادیوم مخالفم

سحر قریشی: با راه دادن زنان به استادیوم مخالفم

سحر قریشی: با راه دادن زنان به استادیوم مخالفم     اخبار رسانه و هنرمند، …

دیدگاه بگذارید

5 دیدگاه روی "ماجراهای عجیب و جنجالی الهام چرخنده"

avatar
مرتب سازی بر اساس:   جدیدترین | قدیمی ترین | بالاترین رای
avatar
مهمان

درودبرشرفت خانم چرخنده
برایت ازخدای بزرگ طلب سلامتی وطول عمروزندگی بابرکت زهراییمی کنم

avatar
مهمان

درودبرشما الهام زهرایی

avatar
مهمان

ان الله احب التوابین
به هر دلیل یا بهانه ای توبه کنی محبوب ترینی نزد خدا واحسنت به خانوم الهام زهرایی

avatar
مهمان

مارمولک تشریف دارن

avatar
مهمان

قدرت ارزش این رو نداره آدم خودش رو انگشت نما کنه، یک زندگی ساده و گمنام از هر پول و ثروتی بهتره. اعتقاد باید قلبی باشد. نه به حرف است نه به ظاهر در قلب آدم است. I love Permag

wpDiscuz
error: محتوا محافظت شده می باشد