چکامه چمن ماه از فیلم های حذف میشود

نقش چکامه چمن ماه از آسمان من حذف شد

چکامه چمن ماه از فیلم های حذف میشود
چکامه چمن ماه از فیلم های حذف میشود

سرویس خبر رسانه مجله فارسی پرمگ : شبکه سه سیما، در بازپخش سریال «آسمان من»، نقش چکامه چمن‌ماه را در این سریال حذف می‌کرد. او و صدف طاهریان که به تازگی در فضای مجازی کشف حجاب کرده‌‌اند، از این پس تصویری از آن‌ها در تلویزیون پخش نخواهد شد. البته مدیر فیلم و سریال شبکه سه گفته است حذف این بازیگر به روند داستان «آسمان من» لطمه نمی‌زند.

غلامرضا الماسی مدیر گروه فیلم و سریال شبکه سه سیما، درباره بازپخش سریال «آسمان من» با حذف سکانس‌هایی که چکامه چمن‌ماه در آن‌ها ایفای نقش کرده است گفت: «این سریال در گذشته ساخته شده است و اکنون از شبکه سه سیما باز پخش می‌شود و به دلیل اینکه این بازیگر دچار حاشیه شده، نقش آن حذف می‌شود.»

به گفته او چمن ماه در سریال «آسمان من» نقش حاشیه‌ای داشته و حذف سکانس‌های مربوط به او، به اصل سریال لطمه نمی‌زند و داستان را تغییر نمی‌دهد.

چندی پیش هم برخی از سایت‌ها، دلیل پخش نشدن سریال «آمین» را بازی صدف طاهریان در آن دانسته بودند که رحمان سیفی‌آزاد، مدیر فیلم و سریال شبکه یک به طور کلی حضور این بازیگر در «آمین» را تکذیب کرد و علت پخش نشدن آن را مشکلات فنی دانست. البته این سریال پس از حل مشکلات روی آنتن رفته و مشکلی برای پخش ندارد.

طبق مصوبه شورای نظارت و ارزشیابی سازمان صدا و سیما، بازیگرانی که در فضای مجازی دست به هنجارشکنی می‌زنند در تلویزیون جایی نخواهند داشت. حتی زمزمه عدم همکاری سازمان صدا و سیما با بازیگرانی که داخل کشور در صفحات مجازی خود تصاویر نامتعارفی منتشر می‌کنند نیز شنیده می‌شود که هنوز هیچ خبر رسمی در این‌باره وجود ندارد.

همچنین ببینید

ماجرای لیست بازیگران ایرانی دو تابعیتی

ماجرای لیست بازیگران ایرانی دو تابعیتی

ماجرای لیست بازیگران ایرانی دو تابعیتی   روزنامه فرهیختگان در نسخه روز چهارشنبه خود مطلبی …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A