خانه / همه مطالب / اخبار رسانه و هنرمند / اخبار بازیگران / بازیگران ایرانی / کلیپ و ماجرا توهین علی ضیا به استقلالی ها


کلیپ و ماجرا توهین علی ضیا به استقلالی ها

کلیپ و ماجرا توهین علی ضیا به استقلالی ها
کلیپ و ماجرا توهین علی ضیا به استقلالی ها

سرویس خبر رسانه مجله فارسی پرمگ : چند روزیست که ماجرای توهین علی ضیا در سایت ها و شبکه ها مجازی دست به دست میچرخد و بعضی ها مات مانده اند که اصلا ماجرا چیست ؟ ماجرا از این قرار است که علی ضیا برخی از دوستان و بازیگران را به کافه شخصی خودش دعوت کرد برای تماشای فوتبال ، در این جمع افراد مشهوری همچون حسین سلیمانی، مریم معصومی، یاحا کاشانی و بهرنگ علوی نیز حضور داشته اند، در لحظات پایانی بازی که پرسپولیس گل مساوی را زد ضیا و چندی دیر با خوشحالی شعار دادن عزا عزاست امروز روز عزاست امروز کلاه گیسه مظلومی روی هواست امروز..

در زیر میتوانید کلیپ این ماجرا را در پرمگ مشاهده کنید

 

علی ضیا در اینستاگرامش عذر خواهی کرد

علی ضیاء با انتشار ویدئویی در اینستاگرامش از پرویز مظلومی مربی حال تیم استقلال معذرت خواهی کرده است.

وی نوشت: سلام امیدوارم همه دوستان حالتون خوب باشه تا حالا توی هیچ موضوعی و به هیچ کسی و هیچ وقت من بی ادبی نکردم اتفاقی که توی بازی افتاد از هیجان زیاد بود و البته که کار اشتباهی هم بود با اقای مظلومی حرف میزنم و امروز میبینمشون و تمام تلاشم رو میکنم از دلشون در بیارم و از همه ی طرفدار های تیم استقلال هم خیلی معذرت میخوام که ناراحتشون کردم و بهشون میگم واقعن تا چند روز پیش اصلن همچین شعاری رو نشنیده بودم و بلدم نبودم و من هم شروع نکردم و از بد دلی هم نگفتم. فقط میخوام منو ببخشید چون برام خیلی مهم هستید و محترم ممنونم از مهربونی و بزرگواریتون.

پاسخ باشگاه استقلال به علی ضیا

کمیته مشوقین باشگاه استقلال نسبت به ویدئوی جنجالی منتشر شده از مجری معروف تلویزیون پس از دربی ۸۱ واکنش نشان داد.

چند ساعت از پایان دربی ۸۱ گذشته بود که فیلمی کوتاه از شادی عجیب و غریب مجری معروف تلویزیون و شعاری علیه پرویز مظلومی در شبکه‌های مجازی منتشر شد.

کمیته مشوقین باشگاه استقلال با صدور بیانیه‌ای نسبت به این مسئله واکنش نشان داد. در این بیانیه آمده است: “قصد نداریم در متن خود کسی را مورد سرزنش قرار دهیم یا خدای ناکرده با حرف‌های خود باعث رنجش کسی شویم اما خود را موظف دانستیم چند خطی را هرچند کوتاه درباره رفتار جناب آقای علی ضیا مجری رسانه ملی در آن محفل عارض باشیم چون معتقدیم افراد مشهور نباید الگوی نامناسبی با گفتار و رفتار خود برای قشر جوان و نوجوان جامعه باشند.

امروز می بینیم که رعایت ادب از سوی این مجری توانمند نادیده گرفته شده و باعث مکدر شدن خاطر هواداران بی شمار استقلال در سراسر ایران شده است. نمی‌خواهیم سخن را زیاد ادامه دهیم اما لازم است چند نکته را خدمت ایشان عرض کنیم که زین پس بیشتر در اینگونه محافل رفتار و گفتار خود را کنترل کنند.

مگر غیر از این است که احترام به بزرگتر و حتی رقیب در تمام متون مذهبی و تاریخی در فرهنگ ایران گوشزد و تکرار شده است پس چرا رفتار خود را نمی‌توانید کنترل کنید تا باعث ناراحتی میلیون‌ها هموطن خود نشوید؟ مگر همین هواداران استقلال همان کسانی نبودند که با درگذشت هادی نوروزی عزیز شانه به شانه با برادران قرمز خود مقام او را به عنوان یک رقیب دوست داشتنی تکریم داشتند و به احترام او روز جمعه ایستاده با کاپیتان فقید سرخ‌ها وداع گفتند!؟

مطلب مشابه :   واکنش بابک جهانبخش به ماجرای علی ضیا

جایی که شما حرمت سرمربی تیم رقیب خود را نگه نداشتید آب سردی بود بر پیکر آبی‌ دلانی که خالصانه دست دوستی را به سمت پرسپولیسی‌ ها دراز کردند.

احترام، ادب و معرفت عناصری است که می‌تواند رقابت را زیباتر جلوه دهد پس چرا کاری کنیم که باعث تشنج در افکار خیل عظیمی از مردم شویم و دست آخر هم با عذرخواهی، صورت مساله را پاک کنیم تا فقط جواب داده باشیم.

این رفتار آقای علی ضیا را به پای هیچکس نمی‌گذاریم و خدای ناکرده هواداران تیم رقب را سرزنش نمی‌کنیم اما دوست داشتیم ایشان بیشتر در آن محفل خصوصی احترام استقلالی‌ها و از همه مهم‌تر ماه محرم را نگه می‌داشتند. امیدواریم از این پس علی ضیا را پخته‌تر، آرام‌تر و باتجربه‌تر ببینیم تا دیگر شاهد واکنش‌های این چنینی از سوی مردم در فضای مجازی نباشیم.”

رامین همتی رئیس کمیته مشوقین باشگاه استقلال نیز در خصوص کلیپ پخش شده در فضای مجازی مرتبط با رفتار علی ضیا مجری تلویزیون بعد از به ثمر رسیدن گل پرسپولیس در دقیقه ۹۵ اظهار داشت: همواره علی ضیا را جزو مجری های خوب و پرانرژی سیما می‌دانم و خوشحال می‌شوم می‌بینم جوانان با استعدادی همچون ایشان در رسانه ملی فعالیت میکنند اما امروز دیدیم که علی ضیا هنوز خیلی خام است و نمی تواند رفتار خود را در محافل خصوصی کنترل کند.

وی افزود: یک مثال برایتان می‌زنم. ما در رسانه ملی مجری توانمندی مثل محمود شهریاری داریم که همه می دانند پرسپولیسی متعصبی است و در تمام اجراهایش به نوعی علاقه خود را به پرسپولیس نمی تواند پنهان کند اما هیچگاه به هیچ یک از استقلالی ها توهین نکرده و فقط کل‌کل‌ها را در حالت طنز با طرفین مقابلش بازگو می‌کند و همین مساله باعث بیشتر شدن نمک اجراهایش م‌شود و تا به حال هم ندیدیم هیچ یک از استقلالی‌هابه ایشان بی احترامی کند اما وقتی هوادار استقلال می‌بیند که مجری معروفی مثل علی ضیا اینگونه پرویز مظلومی را به سخره میگیرد صبرش لبریز و مجبور می‌شود در فضای مجازی واکنش نشان دهد و اتفاقاتی را که می‌بینیم رقم بزند.

رئیس کمیته مشوقین باشگاه استقلال یادآور شد: پرویز مظلومی جزو زحمت‌کشان فوتبال ایران است و چه در زمان بازی و چه در زمان مربیگری افتخارات فراوانی کسب کرده است و نباید اینگونه مورد تمسخر قرار گیرد. در همین چند وقت گذشته وقتی هادی نوروزی عزیز به رحمت الهی رفت همگان دیدند که استقلالی‌ها به نوعی خود را صاحب عزا دانستند و در تمام مراسمات شرکت کردند و آنگونه هم که روز جمعه مشاهده کردید پابه‌پای هواداران پرسپولیس در دقیقه ۲۴ با کاپیتان قرمزها وداع کردند و انتظار ندارند که علی ضیا این رفتار را انجام دهد.

وی ادامه داد: البته این رفتار علی ضیا را به پای همه هواداران و لیدرهای خوب پرسپولیس نمی‌گذاریم و معتقدم که ایشان تحت تاثیر جو قرار گرفتند و آن رفتار را انجام دادند. در هر حال امیدوارم دیگر شاهد چنین رفتارهای زننده‌ای در توهین به بزرگان فوتبال نباشیم و احترام کسوت را در همه حال حتی در زمان خوشحالی یا عصبانیت حفظ کنیم.

همتی در پایان گفت: از هواداران خونگرم استقلال هم عاجزانه تقاضا دارم که در فضای مجازی از فحاشی و ناسزاگویی به علی ضیا خودداری و فرهنگ خاص استقلالی خود را حفظ کنند.

همچنین ببینید

در اینستای بازیگران چه خبر

در اینستای بازیگران چه خبر   اخبار رسانه و هنرمند، پرمگ – امیررضا شاهین نیا: …

۲ دیدگاه

  1. avatar

    سلام.کافیشاپ خودیاحاگفته مال گروه بعضیاست ومدیرش ضـ یا نیست حالاشمامیگیدخودش مدیرشه کافه شخصیش؟!
    واقعاکدوم درسته مدیرکافی شاپش کیه؟
    من به بقیه متن کاری ندارم این برام مهمه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار
CLOSE
CLOSE