خانه / همه مطالب / اخبار رسانه و هنرمند / اخبار سریال ها / ماجرای دلخوری مردم اسلامشهر از سریال عاشقانه

ماجرای دلخوری مردم اسلامشهر از سریال عاشقانه

ماجرای دلخوری مردم اسلامشهر از سریال عاشقانه

 

ماجرای دلخوری مردم اسلامشهر از سریال عاشقانه

اخبار سریال ها : اخیرا در قسمت سیزدهم سریال “عاشقانه” به کارگردانی منوچهر هادی که در شبکه خانگی در حال پخش است یکی از شخصیت های منفی سریال که هدیه و در برخی از جاها فریبا نام دارد پس از کلاهبرداری میلیونی ناپدید می شود یکی از مالباختگان به نام پیمان در جستجوی وی نهایت او را در اسلامشهر می یابد بین پیمان (مالباخته) و هدیه مکالمه ای صورت می گیرد .

در یک صحنه در حالی که در پس زمینه یک ساختمان گودبرداری شده فرضی در اسلامشهر را نشان می دهد پیمان سعی می کند هدیه را وارد خودرو کند اما با مقاومت وی روبرو می شود ،هدیه می گوید: اینجام (اسلامشهر) بالاشهر نیست واسه من از این اداها در میاری ها همه هم همه چیو دایورت کنن. اینجا همه سرشون درد می کنه واسه این کارا. کافیه یه عربده بکشم بریزن اینجا تیکه تیکت کنن !.

در صحنه ی دیگری در داخل خودرو پیمان می گوید: دفه اول که دیدمت فهمیدم بچه ناراحتی هستی اما اینقدر دیگه نمی دونستم آدم ناجوری باشی که تیزی با خودت اینور اونور ببری!

هدیه در پاسخ می گوید: اینجا(اسلامشهر) یا باید تیزی داشته باشی یا شوهر وگرنه دخلت اومده !

این دیالوگ ها اسلامشهر را شهری دارای افرادی طالب و طرفدار درگیری و دعوا معرفی می کند، شهری که در آن بانوان امنیت جانی ندارند تا جایی که مجبور می شوند با خود چاقو حمل کنند.

همچنین ببینید

برنامه خندوانه ادامه دارد

برنامه خندوانه ادامه دارد

برنامه خندوانه ادامه دارد   رامبد جوان در برنامه شب گذشته خندوانه و در واکنش …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A