خانه / همه مطالب / تکنولوژی / اخبار و آموزش های تکنولوژی / خطر برنامه جعل پیام اندروید

خطر برنامه جعل پیام اندروید

خطر برنامه جعل پیام اندروید

برنامه های جدیدی به نام برنامه جعل پیام ساخت و منتشر شده است که بسیار خطرناک هستند . ببینید تکنولوژی به کجا می رود.

با پرمگ همراه باشید . تا با این خطر آشنا شوید و از شما خواهش داریم که هرچقدر که میتوانید این مطلب را منتشر کنید تا همگی از این خطر آگاه شوند .

تصور کنید در خانه نشسته اید  و بعد از کلی کار و خستگی در حال استراحت هستید که پیامی برای شما ارسال میشود که حاوی چند عکس است . شما با کنجکاوی عکس ها را باز میکنید و متوجه میشوید که عکس ها از صفحات پیام یک گوشی گرفته شده است که پیام ها عاشقانه و یا … هستند و در عین ناباوری متوجه میشوید که شماره ارسال کننده پیامک ها شماره همسر شماست . چه حسی دارید . وقتی بفهمید همسر شما به یک فرد غریبه پیامک عاشقانه فرستاده است ؟

بله خطر از همینجا شروع میشود. بیایید این برنامه را مورد بررسی قرار دهیم

به عکس توجه کنید . هر کسی می تواند این برنامه را دانلود کند و در کادر اول شماره همسر شما را بزند و در کادر بعدی هر پیامی که دوست دارد بنویسد و حالا کافیست یک دکمه را بفشارد

خطر برنامه جعل پیامک
خطر برنامه جعل پیامک

و حالا صفحه ی پیامک گوشی شخص را ببینید

خطر برنامه جعل پیامک
خطر برنامه جعل پیامک

ببینید چقدر راحت است ! حالا فقط کافی است که فرد بی وجدان از صفحه پیامکش عکس بگیرد و برای شما بفرستد .. آیا واقعا باور میکردید این جعلی باشد ؟ آیا حرف همسر خود را قبول میکردید وقتی که قسم میخورد که کاری نکردم ؟ وقتی دارید با چشم خود می بینید باورش سخت است پس خیلی مواظب باشید.

این داستان کاملا واقعی است . و زندگی های خیلی ها بخاطر این برنامه ها بهم خورده و از هم جدا شدن .البته با گرفتن پرینت پیام ها که آن هم فقط با دستور قاضی امکان پذیر است میتوان متوجه شد که پیامکی از گوشی همسر شما ارسال نشده ولی اونوقت دیگر خیلی دیرر است . پس آگاه باشید و منتشر کنید تا همه بدانند . متاسفانه نمیشه جلوی منتشر شدن این نرم افزار ها را گرفت و حتی نمیشود فیلتر کرد چون به اینترنت متصل نیست . فقط باید خودمان اگاه باشیم و اگر کسی خواست زندگیمان را نابود کند مواظب باشیم

منبع : پرمگ

همچنین ببینید

سامسونگ گلکسی نوت 9 رونمایی شد

سامسونگ گلکسی نوت ۹ رونمایی شد

سامسونگ گلکسی نوت ۹ رونمایی شد   تکنولوژی ، پرمگ: بالاخره مورد انتظار ترین پرچمدار …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A