خانه / همه مطالب / تکنولوژی / تلگرام / اخبار تلگرام / اطلاعات خصوصی ۲۰ میلیون نفر از طریق تلگرام لو رفت !؟

اطلاعات خصوصی ۲۰ میلیون نفر از طریق تلگرام لو رفت !؟

اطلاعات خصوصی ۲۰ میلیون نفر از طریق تلگرام لو رفت !؟

 

اطلاعات خصوصی 20 میلیون نفر از طریق تلگرام لو رفت !؟

سرویس خبری مجله فارسی پرمگ : اطلاعات خصوصی ۲۰ میلیون مشترک یکی از اپراتورهای تلفن همراه از طریق یک ربات تلگرامی در دسترس عموم قرار گرفت.

«اقتصاد آنلاین» نوشت؛ گفته می‌شود این اطلاعات در سال ۹۲ لو رفته و در قالب فایل اکسل تا سه میلیون تومان خرید و فروش می‌شده است.

به نظر می‌رسد نهادهای مسئول باید هر چه سریع‌تر به این موضوع رسیدگی کنند و اپراتور مربوطه نیز باید پاسخگوی مردم و ضرر و زیان احتمالی ناشی از این مشکل خود باشد.


اطلاعات افشا شده کاربران اپراتور تلفن همراه تازه نیست

سرویس خبری مجله فارسی پرمگ : یک مقام آگاه در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: اطلاعات فاش شده کاربران یکی از اپراتورهای تلفن همراه کشور در تلگرام مربوط به دو سال پیش است و تازه نیست ولی این موضوع با همکاری پلیس فتا و وزارت ارتباطات پیگیری می شود.

این مقام آگاه که خواست نامش فاش نشود، افزود: دو سال پیش اطلاعات کاربران این اپراتور تلفن همراه به سرقت رفت که اقدام برای شناسایی نقطه نفوذ و برخورد با آن صورت گرفت.

وی خاطرنشان کرد: اکنون این اطلاعات توسط فردی و با طراحی یک رباط در تلگرام مجدد منتشر شده و زمینه را برای سوء استفاده از این اطلاعات فراهم آورده است.

این مقام آگاه یادآور شد: فایل اطلاعاتی که فرد سوء استفاده کننده افشا کرده، شامل اطلاعات تازه ای نیست اما با این حال، با همکاری پلیس فتا، اقدام لازم برای شناسایی فرد متخلف انجام خواهد شد.

همچنین بخوانید :   شکلک های همجنس بازی در تلگرام

به این مطلب امتیاز بدهید
رای منفیرای مثبت

رای دهندگان: 0 نفر , کل امتیاز :0


Loading...

همچنین ببینید

سرور های تلگرام به ایران منتقل شد

سرور های تلگرام به ایران منتقل شد

سرور های تلگرام به ایران منتقل شد   تلگرام  ، پرمگ : وزیر ارتباطات از …

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

avatar
wpDiscuz
error: محتوا محافظت شده می باشد