خانه / اتاق ارسال مطلب کاربران

اتاق ارسال مطلب کاربران

اتاق ارسال مطلب کاربران

اتاق ارسال مطلب کاربران

مجله فارسی پرمگ : تیم مجله فارسی پرمگ در نظر گرفت در جهت ارتقای ارتباط سایت و کاربران زمینه ای را ایجاد کند که کاربران علاقه مند بتوانند خبر ها و یا مقالات مورد نظر خود را جهت منتشر شدند در سایت ارسال کنند.

 

چه گزینه هایی را میتوانیم ارسال کنیم ؟

ارسال خبر :  شاید در شهر محله یا منطقه مسکونی شما اتفاق خاصی افتاده باشد که دوست داشته باشید با دیگران به اشتراک بگذارید و یا اینکه بخواهید مطلبی را به گوش مسئولین و رسانه ها برسانید ، شما میتوانید از خبر خود عکس یا فیلم تهیه کرده و به همراه توضیحات برای ما ارسال کنید . خبر مورد نظر پس از بررسی با نام شما (اگر علاقه مند باشید نام شما درج شود) در سایت منتشر خواهد شد .

 

ارسال مطلب : فقط مقالات و مطالبی به اسم شما در سایت منتشر خواهند شد که شما خود نویسنده ی آن مطلب و یا مترجم آن مطلب باشید ،  ترجمه مقالات و مطالب خارجی از سایت های خارجی مجاز می باشد و مطلب ارسال شده با نام شما در سایت درج میشود.

 

ارسال شعر : شاعران جویای نام میتوانند ، اشعار خود را برای ما ارسال کنند ، اشعار ارسال شده با نام شخص مورد نظر ، (طراحی کاور شعر بصورت رایگان توسط ما انجام میشود ، اگر علاقه مند باشید میتوانید از عکس خود استفاده کنید ) در سایت درج خواهد شد 

 

ارسال عکس : اشخاص جویای نام در زمینه عکاسی میتوانند عکس هایی که توسط خودشان گرفته شده است را برای ما ارسال کنند و عکس های ارسالی پس از تایید درسایت با نام عکاس منتشر خواهند شد. (عکس های طبیعت باید با ذکر مکان و تاریخ باشند)

 

اگر مطلب من منتشر شود آیا به من مطلع میشوم ؟

بله ، توسط ایمیل از تایید شدن یا تایید نشدن مطلبتان آگاه خواهید شد .

 

من چند بار میتوانم مطلب ارسال کنم آیا محدودیتی وجود دارد ؟

خیر، هیچگونه محدودیتی وجود ندارد ، شاید از یک شخص در سایت بیش از ده مطلب درج شده باشد ، و باز هم میتواند مطالب جدید ارسال کند.

اتاق ارسال مطلب کاربران

 

 

نام و نام خانوادگی (الزامی)

ایمیل (الزامی)
توجه کنید ایمیل نیازی به www ندارد

شهر (الزامی)

مطلب شما از کدام نوع است

عنوان مطلب

متن
در این کادر متن خود را ارسال کنید

توضیح اضافه
اگر توضیح اضافه ای دارید در این بخش وارد کنید در غیر این صورت خالی بگذارید

فایل پیوست
توجه کنید هر مطلبی باید حداقل شامل یک عکس یا یک فیلم باشد

یک عکس یا یک فیلم ارسال کنید

اگر مطلب شما دارای عکس یا فیلم بیشتری است میتوانید وارد کنید

فایل دوم


فایل سومفایل چهارمفایل پنجمفایل ششمفایل هفتمفایل هشتمفایل نهمفایل دهمشما فقط ده فایل را در یک پیغام میتوانید ارسال کنید اگر فایل بیشتری دارید درایمیل دیگری وارد کنید

 

مواردی که باید دقت کنید :

۱- لطفا دقت کنید که ایمیلتان صحیح باشد .

۲- مطلب شما حتما باید شامل یک عکس یا یک فیلم باشد ، در غیر این صورت مطلب شما ارسال نخواهد شد .(فایل اول حتما باید پر شود دیگر فایل ها میتوانند خالی بمانند )

۳- اگر فیلمی ارسال میکنید نباید دارای حجم بسیار بالایی باشد. حدالمکان زیر ۲۰ مگابایت

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A