اخبار

اغتشاشگران دو خانه در جوانرود را آتش زدند

 اغتشاشگران دو خانه در جوانرود را آتش زدند

اغتشاشگران و معترضان به دو خانه در این شهرستان جوانرود حمله کرده و با پرتاب مواد آتش زا این منازل را به آتش کشیدند.

به گزارش خبرنگار پرمگ، بامداد امروز سه شنبه، اغتشاشگران در راستا اعتراضات و آشوبگری خود در شهرستان جوانرود به دو خانه در این شهرستان حمله کرده و با پرتاب مواد آتش زا این منازل را به آتش کشیدند.

آشوبگران در حالی این منزل را آتش زدند که تعدادی زن و کودک در منزل حضور داشت.

سرپرست معاونت امنیتی استانداری کرمانشاه، در این رابطه در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: طی روز گذشته در پی سوءاستفاده از اعتراضات و شرایط موجود در جامعه به برخی از ادارات و اموال عمومی و خدمات‌رسان و حتی منازل مسکونی حملاتی از سوی آشوبگران انجام گرفته است.

محمد پور هاشمی تصریح کرد: طی روز گذشته دوشنبه ۳۰ آبان ماه مجدداً این افراد به صورت مسلح که اغلب آنها نیز توسط دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی شناسایی شده‌اند حملاتی به مردمی که از مزارستان به سوی شهر باز می‌گشتند داشته‌اند.

پور هاشمی افزود: با این وجود و حملات بی‌رحمانه این افراد مسلح که جزو گروه‌های تروریستی مستقر در اقلیم شمال کردستان کشور عراق بودند برخورد مقتدرانه صورت گرفت.

وی خاطرنشان کرد: اقداماتی در چند روز گذشته از سوی افراد مسلح در شهرستان جوانرود انجام شده از چشم نیروهای امنیتی دور نخواهد ماند و به طوری جدی و حتمی دستگیری و برخورد با آنها و عاملین آشوب‌ها در دستور کار قرار خواهد گرفت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا