اخبار

دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف به آتش کشیده شد

دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف به آتش کشیده شد

مسئول شورای مرکزی بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف از به آتش کشیدن این دفتر خبر داد.

به گزارش پرمگ، حاجی زاده در این رابطه به خبرنگاران گفت: حوالی ساعت ۲ تا ۲:۳۰ نیمه شب گذشته دو نفر از روی دیوار دانشگاه به داخل وارد می‌شوند و با در دست داشتن ماده اشتعال‌زا دفتر بسیج دانشگاه صنعتی شریف واقع در همکف ساختمان ابن‌سینا را به آتش می‌کشند.

حاجی‌زاده افزود: دو فردی که دیشب وارد دانشگاه شدند، نشانی دفتر بسیج را داشته‌اند. درب دفتر بسیج هم دیشب قفل نبوده و باز بوده است‌.این دو فرد وارد دفتر شده و دوبطی حاوی ماده اشتعال‌زا به سمت دفتر پرتاب می‌کنند و دفتر را به آتش می‌کشند.حدود ساعت ۷ صبح امروز دانشجویان بسیج از بروز آتش‌سوزی آگاه می‌شوند. البته در آن زمان آتش خاموش شده بود.

وی گفت: این دو فرد هنوز شناسایی نشده‌اند. البته فیلم‌های دوربین مداربسته موجود است و حراست دانشگاه در همکاری با نهادهای امنیتی از جمله نیروی انتظامی در حال شناسایی این دو فرد هستند. البته در تاریخ ۳ آذر ماه نیز مشابه همین اتفاق رقم خورد و از سوی هیات رئیسه دانشگاه هیچ اقدامی صورت گرفت.

این دانشجوی دانشگاه صنعتی شریف ادامه داد: در جریان آن حادثه نیز یکی از اتاق‌های دفتر نهاد رهبری در دانشگاه آتش گرفت ولی تمهیداتی برای جلوگیری از بروز مجدد این حوادث اندیشیده نشد.

گفتنی است: در رابطه با همین حادثه، دانشگاه صنعتی شریف اطلاعیه‌ای به شرح زیر صادر کرد: “بر اساس شواهد اولیه، بامداد شنبه ۱۹ آذر، افرادی ناشناس وارد پردیس مرکزی دانشگاه شده و دفتر بسیج دانشجویی را به آتش کشیده‌اند. دانشگاه تعاملات خود را با نیروی انتظامی جهت شناسایی عوامل این اقدام خرابکارانه آغاز کرده است.”

نیمه شب گذشته دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف توسط عوامل ناشناس آتش گرفته و تقریباً همه وسایل و تجهیزات این دفتر کاملاً در آتش سوخت.

به گفته منابع آگاه: دوربین‌های مداربسته‌ی اطراف این دفتر در حال بازدید است و جزئیات آن به زودی اعلام خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا