اخبار

برخی معترضان شاید بخاطر مشکلات اقتصادی قبلاً شیشه خانه خود را شکسته باشند

 برخی معترضان شاید بخاطر مشکلات اقتصادی قبلاً شیشه خانه خود را شکسته باشند

آیت‌الله جوادی آملی گفت: برخی از کسانی که این روزها در خیابان شیشه می‌شکنند، شاید بخاطر مشکلات اقتصادی قبلاً شیشه خانه خود را شکسته باشند.

به گزارش پرمگ، آیت‌الله جوادی آملی دیروز پنج شنبه، ۱۲ آبان در دیدار با دکتر میثم لطیفی، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور اظهار کرد: اختلاس‌ها توسط کسانی انجام می شوند که پیچ‌وخم‌های قانونی را بلدند و می دانند باید با چه کسانی همکاری کنند تا به مقصودشان برسند.

وی افزود: خیلی بدیهی است که در کشور نباید حقوق‌های‌نجومی باشد، فهم این مسئله نیاز به سواد خاصی ندارد. برخی از کشورهای اروپایی به اندازه یک استان ما هم نیستند اما با گل فروشی اقتصاد خود را اداره می‌کنند، اما کشور ما با داشتن این همه امکانات از قبیل نفت و معادن، بی عرضگی برخی مدیران جلوی پیشرفت آن را گرفته است.

آیت‌الله جوادی آملی یادآور شد: برخی از کسانی که این روزها در خیابان شیشه می‌شکنند، شاید به خاطر مشکلات اقتصادی قبلاً شیشه خانه خود را شکسته باشند، این وظیفه مسئولین هست که برای حل مشکلات اقتصادی کشور و جوانان چاره اندیشی کنند. ما قبلا هم گفتیم که با پول یارانه قرار نیست فقط شکم مردم سیر شود، بلکه باید زندگی عزتمندانه ای هم داشته باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا