اخبار

اژه‌ای: علت تأخیر در رسیدگی پرونده‌های مرتبط با تأمین اجتماعی را به من اطلاع دهید

رئیس قوه قضائیه گفت: علت تأخیر در رسیدگی پرونده‌های مرتبط با تأمین اجتماعی در مراجع قضایی را به من اطلاع دهید تا من از اختیارات قانونی خود استفاده کنم.

رئیس قوه قضائیه

محسن اژه ای رئیس قوه قضائیه: علت تأخیر در رسیدگی پرونده‌های مرتبط با تأمین اجتماعی در مراجع قضایی را به من اطلاع دهید تا من از اختیارات قانونی خود استفاده کنم.

به گزارش پرمگ، حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای در نشست مدیران «تعاون، کار و رفاه اجتماعی» و «سازمان تأمین اجتماعی» ضمن ملاحظه گزارش معاون حقوقی سازمان تامین اجتماعی ناظر بر پرونده‌های مهم در دست رسیدگی این سازمان، به رئیس حوزه ریاست قوه قضاییه دستور داد تا با تعیین یک شخص خاص، ظرف مدت کوتاهی به صورت دقیق و جزئی به بررسی آخرین وضعیت پرونده‌های مرتبط با تأمین اجتماعی در مراجع قضایی و واکاوی علت تأخیر در رسیدگی به برخی از آنها، پرداخته شود.

حجت‌الاسلام اژه‌ای گفت: پس از بررسی علت تأخیر برخی از پرونده‌های مرتبط با تأمین اجتماعی در مراجع قضایی، نتایج حاصله را به من اطلاع دهید تا من از اختیارات قانونی خود در مواردی نظیر صدور دستور تجمیع رسیدگی قضایی و ارجاع به شعبه و قاضی واحد در قبال برخی پرونده‌ها که شکات زیادی دارند، استفاده کنم.

حجت‌الاسلام والمسلمین منتظری، دادستان کل کشور نیز در این نشست تأکید کرد: مدیران سازمان تامین اجتماعی آن دسته از پرونده‌هایی که از حیث حقوق عامه دارای اهمیت هستند را به دادستانی کل کشور منعکس کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا