اخبار

برگزاری دهمین دوره مسابقه برنامه‌ نویسی تلفن همراه کشور

برگزاری دهمین دوره مسابقه برنامه‌نویسی تلفن همراه کشور

دهمین دوره مسابقات برنامه‌ نویسی تلفن همراه کشور توسط دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.

به گزارش پرمگ، دهمین دوره مسابقات برنامه‌ نویسی تلفن همراه کشور با هدف شناسایی ایده‌های بکر و خلاقانه و همچنین شناسایی برنامه‌نویسان مستعد کشور و ورود این افراد به بازا کار، توسط دانشگاه صنعتی شریف و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از ۳۰ شهریور تا اول مهر ماه برگزار می‌شود.

تیم‌های برتر این دوره از مسابقات علاوه بر اینکه جوایز نقدی و غیر نقدی دریافت می‌کنند ، شانس بسیار بالایی برای استخدام در شرکت‌های معتبر حوزه ICT و کمیته ارتباط با صنعت مسابقات را خواهند داشت.

این مسابقات در دو مرحله و در روزهای ۳۰ و ۳۱ شهریورماه سال جاری برگزار می‌شود و پس از پایان ۴۸ ساعت مسابقه، ۱۰ تیمی که بیشترین امتیاز را از تیم داوری دریافت کنند، به مرحله نهایی راه پیدا خواهند کرد.

مرحله نهایی(فینال) به صورت غیر حضوری و آنلاین روز جمعه ۱ مهرماه برگزار خواهد شد و تیم‌های راه یافته به مرحله دوم به مدت ۱۰ دقیقه فرصت خواهد داشت که به ارائه ایده و برنامه خود بپردازند. در نهایت تیم‌های برتر با توجه به امتیاز مرحله اول و دوم مسابقه مشخص خواهند شد.

ثبت‌نام در این مسابقه به صورت تیمی است و تیم‌ها باید حداقل ۲ نفر و حداکثر ۴ نفر عضو داشته باشند. ثبت‌نام انفرادی نیز انجام می‌شود و تیم سازی برای ثبت نام‌های انفرادی در روز اول مسابقه انجام خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا