اخبار

برگزاری مسابقه رسانه‌ای «طرح شاملو» در استان مرکزی

برگزاری مسابقه رسانه‌ای «طرح شاملو» در استان مرکزی

به مناسبت هفته دولت و همزمان با آن، یک مسابقه رسانه‌ای با عنوان «طرح شهید شاملو» در استان مرکزی برگزار می‌شود.

به گزارش پرمگ، موضوع و محور اصلی و مهم مسابقه رسانه ای «طرح شهید شاملو»که به مناسبت هفته دولت در استان مرکزی برگزار می‌شود انتشار اخبار مرتبط با دستاوردها و خدمات دولت سیزدهم در استان مرکزی می باشد.

رشته هایی که علاقه‌مندان می توانند در آن شرکت کنند عبارتند از: گزارش، خبر، مقاله، سرمقاله و یادداشت، عکس خبری، مصاحبه و تیتر.

این مسابقه به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی با همکاری اداره کل روابط عمومی استانداری مرکزی، سازمان بسیج رسانه استان و انجمن سینمای جوانان استان مرکزی برگزار می شود.

از جمله اهداف در نظر گرفته شده مسابقه «طرح شهید شاملو»، تبیین اهداف و دستاوردهای دولت برای عموم مردم، ایجاد شور و شوق رسانه ای برای پرداختن به دستاوردها و خدمات دولت و نیز نخبگان و صاحبنظران، تولید محتوای حرفه ای رسانه ای در خصوص دستاورد های دولت و ایجاد و احیای امید در مردم می‌باشد.

گفتنی است: موضوعات محوری این طرح، دستاورد های دولت در بخش های مختلف اقتصادی، زیرساختی، صنعتی و تولیدی، عمران و شهرسازی، کشاورزی، فناوری های ارتباطی، فرهنگ، هنر و گردشگری، دانش بنیان، اصلاحات اقتصادی و … عنوان شده است.

علاقمندان و اهالی هنر و رسانه که تمایل به شرکت در این مسابقه دارند، می‌توانند تا پانزدهم شهریور ماه سال جاری آثار خود را به دبیرخانه مسابقه(سایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی) ارسال کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا