اخبار

امروز بصیرت شهید همدانی را در جامعه نیاز داریم

امروز بصیرت شهید همدانی را در جامعه نیاز داریم

نماینده ولی فقیه در همدان گفت: امروز بصیرت شهید همدانی را در جامعه نیاز داریم، بصیرتی که در سال ۸۸ خودش را نشان داد.

به گزارش پرمگ، حجت الاسلام حبیب‌الله شعبانی موثقی پنجشنبه در مراسم گرامیداشت هفتمین سالگرد شهادت حاج حسین همدانی ضمن عرض تبریک به مناسبت آغاز امامت امام زمان (عج) گفت: همچنان که پیغمبر اسلام (ص) بیعت با امام زمان (عج) را واجب کرده است، در سالروز آغاز امامت ایشان با حضرت بقیة الله بیعت کنیم تا همیشه همراه ایشان باشیم.

وی بیان کرد: گاهی دشمن شعاری را درست می‌کند و می‌خواهد واقعیت هارا با این شعار تحریک کند، این امنیتی که هم اکنون در همین مکان و این کشور هست، محصول آن تفنگی است که بر دوش شهید همدانی‌ها بوده است.

نماینده ولی فقیه در استان همدان اظهار کرد: جهت این تفنگی که بر دوش شهید همدانی‌ها بوده همیشه به سمت دشمن بود. اگر این تفنگ را زمین بگذارند دشمن این کشور را مورد هجمه قرار خواهد داشت.

شعبانی تصریح کرد: امنیت، آسایش، انسجام، دین و آموزش‌ها و مجالس دینی ما، همه مدیون مجاهدت‌های امثال شهید همدانی‌ها است.

وی افزود: دشمن از این مجاهدت‌ها می ترسد، آن کسانی که در خط مقدم هستند و دفاع می‌کنند از ناموس و امنیت این کشور، امثال شهید همدانی‌ها هستند و دشمن می‌ترسد، به همین دلیل به هر شکلی شبهه پراکنی می‌کند، گاهی مطالب غیرواقعی مطرح می‌کند، گاهی مطالب دفاع مقدس و مجاهدت شهیدان را تحریف می‌کند.

امام جمعه همدان همچنین گفت: مراقبت لازم است تا با شعارهای ساختگی نعمت‌های بزرگ و انسجام این کشور را از ما نگیرند. شعارهایی که ظاهر خوبی دارند اما باطن آنها برنامه ریزی شده اند.

وی تاکید کرد: امروز بصیرت شهید همدانی را در جامعه نیاز داریم. بصیرتی که در سال ۸۸ خودش را نشان داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا