اخبار

عامل به آتش کشیدن اتوبوس در ساوه دستگیر شد

 عامل به آتش کشیدن اتوبوس در ساوه دستگیر شد

روابط عمومی سپاه شهرستان ساوه از دستگیری کسی که در جریان اغتشاشات اخیر کشور یک دستگاه اتوبوس را در خیابان شریعتی ساوه به آتش کشیده بود، خبر داد.

به گزارش پرمگ، روابط عمومی سپاه ساوه با انتشار بیانیه ای از دستگیری و تحویل عامل به آتش کشیدن یک دستگاه اتوبوس در خیابان شریعتی ساه به مرجع قضائی خبر داد و گفت: به لطف خدا و همکاری مردم ولایتمدار، نیروهای انتظامی و امنیتی بساط آشوبگران را برچیدند.

مشروح بیانیه سپاه ناحیه ساوه به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم و مکروا و و مکرالله، والله خیر الماکرین

در کشور عزیزمان، کشور دلاوران و با غیرتان، عده‌ای با شعار دروغین دفاع از مظلوم، تعدادی نوجوان و جوان برخوردار از احساسات پاک را به میدان آوردند. تا به اهداف شوم خود برسند که برای اجرای سناریوی خویش بهانه‌ای یافتند و اقدام به تضعیف نیروهای فراجا کردند که در ادامه با گذشت اندک زمانی و با کنار رفتن غبار فتنه (به آتش کشیده شدن مساجد، قرآن، پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران، تصویر سردار دل‌ها و همچنین کشیدن چادر از سر زنان) مردم ولایت مدار و همیشه در صحنه‌ی ایران اسلامی ضمن جدا کردن صف خود از جبهه فتنه گران، اقدام به رسوا کردن دست‌های پلید آنان کردند.

بعد از پیامبر عظیم الشان صلی الله علیه و آله، مردم به درجه‌ای از عقلانیت رسیده‌اند که دیگر کسانی نتوانند عرض اندام نمایند و جایشان همان کشورهایی باشد که برای بهره کشی از آنها فرش قرمز پهن کرده‌اند و به یقین مردم ایران در طول تاریخ ثابت کرده‌اند که همواره با حیا و عفّت بوده‌اند و با هرگونه بی حیایی مخالفند.

شهر ساوه نیز مانند دیگر جاهای کشور دچار این فتنه فتنه شد که با عنایت الهی و یاری و کمک مردم و نیروهای امنیتی و انتظامی طومار این فتنه گران در هم پیچیده شد. البته این پایان ماجرا نبود و از همان شب اول آشوب، مردم مؤمن و انقلابی به میدان آمدند و کمک کردند تا سربازان گمنام امام زمان (عج) بتوانند فرد به فرد عوامل فتنه را شناسایی و دستگیر کنند.

شب گذشته با زحمات شبانه روزی سربازان گمنام امام زمان (عج) در سپاه، عامل به آتش کشیدن اتوبوس شهرداری که وظیفه حمل و نقل عموم مردم را داشت، دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل دستگاه پر قدرت قضائی شد. به مردم و همشهریان با شرافت و عزیزمان این قول را می‌دهیم که تا آخرین نفر از این فتنه گران را که برای ساعتی آرامش این مردم را بر هم زدند، دستگیر و به قانون تحویل دهیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا