اخبار

تعطیلی تمام دفاتر عصائب اهل الحق عراق تا اطلاع ثانوی

 تعطیلی تمام دفاتر عصائب اهل الحق عراق تا اطلاع ثانوی

قیس الخزعلی، دبیرکل جنبش عصائب اهل الحق عراق با انتشار یک پیام در صفحه توئیتری خود درخواست کرد که چ تمامی دفاتر جنبش عصایی اهل الحق عراق تا اطلاع ثانوی بسته شود.

به گزارش پرمگ،، قیس الخزعلی در توئیتر نوشت: برادران و دوستان، شما را به حق امام حسین علیه السلام سوگند می دهم که نسبت به اهانت هایی که به شخص من می شود، عکس العمل منفی از خود نشان ندهید. محمد صدر بزرگ می گفت من مهم نیستم، بلکه مهم دین خدا و عقیده امیرالمؤمنین علیه السلام است. محاسبه آنها را با خدا و در نظر صاحب الزمان علیه السلام می گذارم.

الخزعلی افزود: کسانی هستند که اوضاع عراق را رصد می کنند و در کمین نشسته اند و می خواهند اوضاع آن بدتر شود، این فرصت را به آنها ندهید و با سکوت، به عنوان تقرب به خداوند متعال، نقشه آنها را نقش بر آب کنید. همانا خداوند به شما بهترین پاداش را عنایت می فرماید.

دبیرکل جنبش عصائب اهل الحق عراق تصریح کرد: الله الله در عدم اختلال در زیارت اربعین. از برادران عصائب اهل الحق می خواهم که از هم اکنون تا اطلاع ثانوی تمام دفاتر عصائب را ببندند و و هر کس هر دفتری را می خواهد به آتش بکشد و اهمیتی ندهید همانا که خداوند پاداش بزرگی به شما عطا خواهد کرد. سخنم را با این آیه به اتمام می رسانم: سوگند که اگر تو به کشتن من دست برآوری من هرگز به کشتن تو دست دراز نخواهم کرد، که من از خدای جهانیان می‌ترسم!

قیس الخزعلی در خاتمه این متن توئیتری خود نوشت: فراموش نکنید «حب الحسین یجمعنا.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا