اخبار

جشنواره سراسری فجر تا فجر تمدید شد

 جشنواره سراسری فجر تا فجر تمدید شد

مدیر روابط عمومی ستاد اقامه نماز از تمدید جشنواره سراسری فجر تا فجر، تا پایان دی ماه خبر داد.

به گزارش پرمگ، حامد صالحی، مدیر روابط عمومی ستاد اقامه نماز از تمدید جشنواره سراسری فجر تا فجر، تا پایان دی ماه خبر داد.

صالحی در این ارتباط گفت: با توجه به درخواست جمعی از اهل علم و قلم ، دانش آموزان و دانشجویان مبنی بر تمدید مهلت شرکت در فراخوان و به منظور بهره مندی هرچه بیشتر از حضور نسل جوان و فرهیخته کشور این اقدام توسط ستاد اقامه نماز انجام شد.

مدیر روابط عمومی ستاد اقامه نماز افزود: این فراخوان در دو بخش کودکان و دانش آموزان (۳ تا ۱۸ سال) و بزرگسالان ( ۱۸ سال به بالا) در حال برگزاری است و کودکان و دانش آموزان در بخش فرهنگی و هنری در قالبهای کلیپ، پادکست، نقاشی، خوشنویسی، عکس و سرود و در ادبی در قالب خاطره و دلنوشته ، داستان و قصه گویی می توانند شرکت نمایند.

وی تصریح کرد: این فراخوان در رده سنی بزرگسالان در بخشهای علمی و پژوهشی، فرهنگی و هنری، ادبی و سرگرمی و آموزش در قالبهایی اعم از تألیف، مقاله، رساله دکتری، پایان نامه های دانشگاهی و حوزوی، کلیپ، پادکست، موشن گرافیک، پویانمایی، طرح های گرافیکی شامل: پوستر، اینفوگرافی، کالیگرافی، سخن نگاشت و عکس نگاشت، عکس، خوشنویسی و استوری در شبکه های اجتماعی، شعر، داستان، قصه گویی، نمایشنامه نویسی و فیلم نامه نویسی و بازی و ابزار های کمک آموزشی دستی و دیجیتالی (رایانه ای و تلفن همراه) برگزار می شود.

حامد صالحی همچنین گفت: آثار ارسالی به این جشنواره بصورت دو مرحله ای استانی و کشوری ارزیابی و داوری خواهد شد و علاقه مندان می توانند از طریق سامانه noor.namaz.ir نسبت به ثبت نام و ارسال آثار اقدام نمایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا