اخبار

ثبت‌نام قرعه‌کشی محصولات ایران خودرو آغاز شد

ثبت‌نام قرعه‌کشی محصولات ایران خودرو آغاز شد

ایران خودرو برای سومین بار، از امروز ثبت‌نام دو طرح فروش فوق‌العاده و پیش فروش یکساله را آغاز می‌کند.

ایران خودرو از امروز پنجشنبه به مدت ۴ روز، ثبت‌نام چهلمین طرح فروش فوق‌العاده عادی و سی و یکمین طرح پیش‌فروش یکساله محصولات خود را از طریق قرعه‌کشی برگزار می‌کند.

همچنین ، همزمان با این طرح (فروش عادی)، هشتمین مرحله از فروش فوق‌العاده و پیش‌فروش یکساله محصولات ایران‌خودرو ویژه حمایت از خانواده و جوانی جمعیت (ویژه مادران) و چهارمین فروش فوق‌العاده و پیش‌فروش یکساله محصولات در قالب طرح جایگزینی خودروهای فرسوده را اجرایی می‌کند.

ایران خودرو در این مرحله از فروش فوق‌العاده محصولات خود، در هر سه قالب (عادی، جوانی جمعیت و جایگزینی خودروهای فرسوده) دو محصول سورن پلاس و پژو پارس سفارشی ELX با موتور XU۷p را عرضه نموده است.

همچنین در این مرحله از پیش‌فروش یکساله محصولات خود، پنج محصول خود که شامل تارا در دو مدل دستی و اتوماتیک، دنا پلاس توربو شارژ دستی شش سرعته با فرمان برقی، دنا پلاس توربو شارژ اتوماتیک و رانا پلاس را عرضه کرده است.

متقاضیان ثبت نام از پنجشنبه ۱۹ آبان ماه به مدت چهار روز مهلت دارند که به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir مراجعه کرده و  ثبت‌نام اولیه را انجام دهند.

گفتنی است: مراسم قرعه‌کشی این محصولات پس از پایان مهلت مقرر ثبت‌نام، از طریق سایت ایران‌خودرو به نشانی ikco.ir و همچنین صفحه این شرکت در آپارات به نشانی ikco_ir به صورت زنده پخش می‌شود و لیست منتخبین قرعه‌کشی محصولات ایران خودرو، حداکثر سه روز بعد از پایان مهلت اعلام شده ثبت‌نام از طریق سایت فروش اینترنتی و همچنین ارسال پیامک اعلام خواهد شد.

منتخبان این قرعه کشی سه روز، فرصت خواهند داشت، تمام وجه خودرو در طرح‌ فروش فوق‌العاده و مبلغ علی‌الحساب در طرح پیش‌فروش یکساله را از طریق همان سایت فروش اینترنتی واریز کنند و در صورت عدم واریز مبالغ، ثبت‌نام متقاضی کان‌لم‌یکن تلقی می‌شود.

شرایط ثبت‌نام همچون گذشته، به هر کدملی، یک دستگاه اختصاص خواهد یافت. همچنین فاصله خرید ۴۸ ماه از هر دو خودروساز، نداشتن پلاک انتظامی فعال و گواهی‌نامه معتبر از دیگر شرایط است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا