اخبار

ثبت نام وام و مجوز الکترونیکی مشاغل خانگی در استان مرکزی

 وام و مجوز الکترونیکی مشاغل خانگی در استان مرکزی

معاون کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی از ابلاغ تسهیلات قرض الحسنه مشاغل خانگی در استان مرکزی خبر داد.

نگین براتی سه شنبه(۱۵ شهریور) در حضور خبرنگاران اعلام کرد: اعتبارات قرض الحسنه مشاغل خانگی استان مرکزی در سال ۱۴۰۱ به مبلغ ۶۹۶ میلیارد ریال به استان ابلاغ شد. اعتبارات ابلاغ شده با عاملیت بانک های توسعه تعاون، رفاه کارگران و کشاورزی توزیع می شود.

معاون کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی بیان کرد: تعداد رشته های مصوب شده در زمینه فعالیت مشاغل خانگی برای سال جاری ۵۱۵ رشته است که ۴۸۸ رشته از این تعداد، ثبت محور و ۲۷ رشته مجوز محور است و مجوز رشته های ثبت محور به صورت آنی صادر می شود.

براتی افزود: مجوزهای صادر شده در ۵ ماهه سال جاری ۱۴۲۹ مجوز  است که تاکنون تعداد ۵۴۰ نفر به مبلغ ۳۱۳ میلیارد ریال به بانک های عامل معرفی شدند و از این تعداد به ۶۰ نفر، جمعا مبلغ ۳۵ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است.

وی همچنین گفت: متقاضیان جهت ثبت نام برای اخذ مجوز الکترونیکی مشاغل خانگی می توانند به سامانه مشاغل خانگی به نشانی mkhanegi.mcls.gov.ir مراجعه کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا