اخبار

حمایت از طرح‌ها و ایده‌های رسانه‌ای قابل اجرا در حوزه عفاف و حجاب

حمایت از طرح‌ها و ایده‌های رسانه‌ای قابل اجرا در حوزه عفاف و حجاب

دبیر ستاد حجاب و عفاف سازمان تبلیغات اسلامی گفت: این ستاد در نظر دارد در موضوع حجاب و عفاف در رسانه و فضای مجازی، طرح‌ها و ایده‌های قابل اجرا را مورد حمایت قرار دهد.

به گزارش پرمگ، حجت‌الاسلام محمد جنتی، در رابطه با برنامه‌های ستاد حجاب و عفاف سازمان تبلیغات اسلامی و کم و کیف حمایت و تکریم از طرح‌ها و تولیدات رسانه‌ای در حوزه حجاب و عفاف توضیحاتی ارائه کرد.

دبیر ستاد عفاف و حجاب سازمان تبلیغات اسلامی از فعالان رسانه‌ای دعوت به عمل آورد که طرح‌ها، تولیدات و ایده‌های رسانه‌ای عملیاتی و قابل اجرا در موضوع حکمرانی فرهنگی در عرصه حجاب و عفاف به دبیرخانه ستاد عفاف و حجاب ارسال کنند.

حجت‌الاسلام جنتی در این رابطه اظهار کرد: عکس نوشت، اینفوگرافیک، نماهنگ، فیلم کوتاه، موشن گرافیک، پادکست، یادداشت، کوتاه نوشت، داستانک و طنز از جمله قالب‌های ارائه آثار است.

وی تصریح کرد: علاقه‌مندان برای مشارکت در این رویداد فرهنگی تربیتی تا ۲۱ تیرماه ۱۴۰۲ مهلت ت دارند برای شرکت در این رویداد، ابتدا از طریق پرس لاین http://b۲n.ir/p۶۲۸۸۱ ثبت نام کنند و سپس تولیدات رسانه‌ای خود در این زمینه را به آی دی IDEA_ST۱۷@ ارسال کنند.

وی همچنین افزود: طرح‌های انتخاب شده پس از برگزاری سلسله نشست‌های نقد و بررسی کارشناسان مشخص می‌شوند و مورد حمایت این ستاد قرار می‌گیرند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا