اخبار

امروز طلبه‌ها و افراد مذهبی و انقلابی مورد حمله دشمن هستند

امروز طلبه‌ها و افراد مذهبی و انقلابی مورد حمله دشمن هستند

رئیس ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی، هنری مساجد کشور گفت: امروز طلبه‌ها و افراد مذهبی و انقلابی مورد حمله دشمن هستند و ترور شخصیت و ترور فیزیکی می‌شوند.

به گزارش پرمگ، حجت‌الاسلام کمال الدین خداداده، در اولین دوره آموزشی توانمندسازی مدیریت راهبردی که برای مدیران کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان قم برگزار شد، گفت: امروز طلبه‌ها و افراد مذهبی و انقلابی مورد حمله دشمن هستند و ترور شخصیت و ترور فیزیکی می‌شوند. در واقع عوامل دشمن به حذف نیروهای بسیجی و انقلابی روی آورده اند که نشان می‌دهد دشمن هنوز ما را در این عرصه مهم می‌داند که یا ما را می‌کشند و یا ترور شخصیتی می‌کنند.

وی اظهار کرد: عرصه حکمرانی در نظام توحیدی باید در مسجد بنا گذاشته شود. این که امروز برخی می‌گویند مساجد کم کاری کرده است، حرف دقیقی نیست؛ امروز ما در جنگ تمام عیار با دشمنان هستیم که حدود چهل سال با تمام امکانات خود وارد عرصه شدند تا ذهنیت بدی از جامعه انقلابی و مسجدی به نسل‌های جدید تلقین کنند.

رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور تصریح کرد: امروز کانون‌های فرهنگی هنری مساجد مورد استقبال بسیاری از نوجوانان و جوانان قرار گرفته است، اما برخی ما را متهم به ناکارآمدی مسجد می‌کنند و به گونه ای القا می‌شود که مسجد فقط مورد استقبال افراد مسن است.

حجت‌الاسلام والمسلمین خداداده همچنین افزود: مساجدی موفق هستند که پایگاه بسیج، هیئت امنا و امام جماعت و همه مخاطبان مسجد با هم کار می‌کنند و برای انقلاب اسلامی نیرو تربیت می‌کنند.

رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور خاطرنشان کرد: رسالت ستاد در این عرصه کار تشکیلاتی و شبکه سازی است تا کانون‌ها در کنار هم فعالیت کنند. وزارت فرهنگ و ارشاد نگاه دغدغه مندانه نسبت به مسجد و مسائل دینی دارد و نهضت بازگشت به مسجد و جریان در حوزه گفتمانی مسجد در دستور کار است.

وی در پایان بیان کرد: ما از ایده‌ها و پیشنهادات اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در این راستا استقبال می‌کنیم.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا