اخبار

درگیری اغتشاشگران و معترضان با نیروهای انتظامی و بسیجی در کرج

درگیری اغتشاشگران و معترضان با نیروهای انتظامی و بسیجی در کرج

معاون سیاسی امنیتی استاندار البرز: امروز تعدادی از اراذل و اوباش و اغتشاشگر به خودروهای عبوری مردم خسارات سنگینی وارد کردند.

به گزارش پرمگ، مرتضی ولی پوری در مورد کم و کیف این درگیری‌ها و اغتشاشات به خبرنگاران گفت: امروز تعدادی از اراذل و اوباش و اغتشاشگر ضمن ایجاد اختلال در تردد در آزادراه کرج – قزوین در محدوده بهشت سکینه به خودروهای عبوری مردم خسارات سنگینی وارد کردند.

وی اظهار کرد: این اغتششاگران با چاقو و قمه و سنگ به مردم حمله و تعدادی از مردم را مجروح کردند. عوامل انتظامی و بسیج برای کنترل اوضاع در این منطقه وارد و با اغتششاگران درگیر شدند.

وی در مورد تلفات این حادثه ادامه داد: در این درگیری یک نفر از نیروهای بسیجی با ضربات چاقو و قمه شهید شده و چند نفر از نیروهای انتظامی مصدوم شدند.

ولی پوری یادآور شد: با رسیدن نیروهای کمکی بلافاصله تعدادی از اراذل و اوباش دستگیر شده و اوضاع به حالت عادی بازگشت. در حال حاضر اوضاع در کرج عادی است و مشکلی نیست.

رئیس کل دادگستری استان البرز نیز گفت: اغتشاشگران در کمال شهر به یک نیروی بسیجی با سلاح سرد و قمه حمله کردند که متاسفانه این فرد به شهادت رسید. همچنین اغتشاشگران به یک طلبه با سلاح سرد و تفنگ ساچمه زنی حمله کردند که در حال حاضر حال این طلبه خوب است و برای درمان به بیمارستان منتقل شده است.

حسین فاضلی هریکندی افزود: دستورات لازم برای شناسایی افرادی که اقدام به شهادت نیروی بسیجی در کمال شهر کرده‌اند و همچنین شناسایی افرادی که نسبت به ضرب و جرح طلبه آسیب دیده اقدام کرده‌اند صادر شده است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا