اخبار

سربازی نرفته ها نیز مجاز به دریافت وام ازدواج شدند

سربازی نرفته ها نیز مجاز به دریافت وام ازدواج شدندسخنگوی شورای نگهبان گفت: طرح الحاق یک ماده به قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت تایید شد و بنابراین مانع دریافت تسهیلات و امتیازات برای افرادی که خدمت نظام وظیفه ندارند، برداشته شد.

به گزارش پرمگ، هادی طحان نظیف در یک نشست خبری گفت: طرح الحاق یک ماده به قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت خلاف موازین شرع و قانون اساسی شناخته نشد. بر اساس طرح الحاق یک ماده به قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت مانع دریافت تسهیلات و امتیازات برای افرادی که خدمت نظام وظیفه ندارند، برداشته شد.

سخنگوی شورای نگهبان همچنین اظهار کرد: لایحه مربوط به واردات خودروهای کارکرده در جلسات شورای نگهبان بررسی شد و خلاف موازین شرع و قانون اساسی شناخته نشد و با توجه به تأیید این مصوبه از سوی هیئت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام، این موضوع تبدیل به قانون شد.

وی در مورد موضوع شفافیت قوای سه گانه افزود: مصوبه شفافیت قوای سه‌گانه در حال بررسی در مجمع تشخیص مصلحت نظام است. بنده در این حد اطلاع دارم که با اصرار مجلس این موضوع به مجمع ارسال شده و جلساتی در این موضوع برگزار کردند، اما نمی‌دانم که چه زمانی قرار است نتیجه نهایی از سوی آنان اعلام شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا