اخبار

رویداد ملی رسانه‌ای «حق زندگی» رونمایی شد

رویداد ملی رسانه‌ای «حق زندگی» رونمایی شد

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی از رونمایی رویداد ملی رسانه‌ای «حق زندگی» خبر داد.

به گزارش پرمگ، علی اکبر هاشمی جواهری گفت: رویداد رسانه‌ای حق زندگی با حمایت معاونت امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی و با مشارکت مؤسسه راه آینده، اداره کل فرهنگ و ارشاد و اداره کل تبلیغات اسلامی در اداره کل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی رونمایی شد.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی افزود: مسأله جمعیت و چاله جمعیتی پیش روی کشور از مهم‌ترین موضوعاتی است که هم مورد تاکید مقام معظم رهبری است و هم در سیاست‌های ابلاغی معاونت امور جوانان مورد توجه و تاکید است، تأکیدات مقام معظم رهبری در خصوص جمعیت و فرزندآوری و تأثیر بسزایی که از جهات مختلف فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی در آینده کشور دارد ما را مکلف می‌کند که به موضوع به طور ویژه توجه کنیم. متأسفانه ما وضعیت مناسبی در حوزه سقط جنین نداریم.

وی افزود: یکی از دغدغه‌های جدی فعالان حوزه جمعیت و خانواده، فرهنگ سازی در خصوص پیشگیری از سقط جنین است، در این راستا، رویداد «حق زندگی» با حمایت و پیگیری‌های معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل از تشکل‌های فعال در این حوزه طراحی، با مشارکت برخی دستگاه‌ها از عصر امروز به مناسبت گرامیداشت هفته دولت رونمایی شد.

هاشمی جواهری تصریح کرد: همه فعالان حوزه رسانه، خانواده، جمعیت و دغدغه مندان اجتماعی، فرهنگی و مذهبی می‌توانند آثارشان را در خصوص سقط جنین، تأثیرات فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی سقط جنین، از طرق اعلام شده تا ۱۵ آذرماه سال جاری به دبیرخانه رویداد ارسال کنند.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: پایان رویداد حق زندگی پانزدهم آذرماه خواهد بود و در این مدت ۱۰ روزه آثار داوری خواهد شد و به برترین آثار جوایز نفیسی اهدا می‌شود.

گفتنی است؛ علاقمندان در صورت تمایل، جهتکسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس دبیرخانه به نشانی http://www.rahe-ayande.ir مراجعه کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا