اخبار

سبک زندگی شهید سلیمانی می‌تواند برای مسئولین الگو باشد

سبک زندگی شهید سلیمانی می‌تواند برای مسئولین الگو باشد

امام جمعه ساوه گفت: سبک زندگی شهید سلیمانی می‌تواند برای مسئولین الگوی عمل قرار بگیرد.

به گزارش پرمگ، حجت الاسلام جعفر رحیمی در خطبه‌های نماز جمعه ساوه با اشاره به برنامه‌ها و جریان سازی دشمنان بر ضد نظام، اظهار کرد: یکی از برنامه جریان نفاق و فتنه، جذب نیروهای اصیل و سرمایه گذاری برای شکار نخبگان و نیروهای مؤثر است. نیروهایی که دارای شعور اجتماعی هستند و نسبت به مسائل مختلف حساس هستند.

حجت‌الاسلام رحیمی تصریح کرد: اگر دشمن بتواند با نفوذ در درون جبهه حریف نیروهای مؤثر و کارآمد را جذب کند به سهولت می‌تواند بر آنان پیروز شود و سخت‌ترین ضربه‌ها را با همین نیروها وارد سازد.

وی افزود: راه نجات برون رفت از فتنه‌های اجتماعی و سیاسی و اقتصادی و نجات از رکود و بداخلاقی‌ها، در گوش به فرمان ولایت بودن است.

امام جمعه محترم ساوه همچنین گفت: سردار سلیمانی، فرمانده بزرگ مبارزه با تروریسم بود، اما نه تروریسم در حد داعش و النصره. او فرمانده مبارزه با تروریسم دولتی، آن هم آمریکا و رژیم صهیونیستی و ارتجاع منطقه بود. سلیمانی فرماندهی بود که با تفکر راهبردی خود، بزرگترین شکست‌ها را به آمریکا در شش سال اخیر وارد کرده بود ایشان سردار امنیت و صلح بودند.

امام جمعه ساوه افزود: این سبک زندگی بسیار ارزشمند است و می‌تواند برای مسئولین الگوی عمل قرار بگیرد. اگر متولیان امر راه درست بروند، مردم هم همان طور جواب می‌دهند. سوگواری باورنکردنی مردم در مراسم شهید حاج قاسم سلیمانی نشانه انتخاب راه درست شهید سلیمانی بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا