اخبار

شهید همدانی همیشه آماده بود و شب عملیاتی زندگی می‌کرد

شهید همدانی همیشه آماده بود و شب عملیاتی زندگی می‌کرد

سردار سالار آبنوش گفت: سردار همدانی همیشه آماده بود و شب عملیاتی زندگی می‌کرد. به هیچ چیز وابسته نبود چون هرلحظه آماده جان دادن بود و پاک و سبک و چابک بود.

به گزارش پرمگ، سردار سالار آبنوش(از فرماندهان دفاع مقدس) پنجشنبه ۱۴ مهرماه ۱۴۰۱ در بیست و هفتمین مجمع فرماندهان و مسئولین پیشکسوت جهاد و شهادت استان همدان اظهار کرد: وقتی به برخی از این روشن فکرنماها می‌گوئیم دشمن داریم نمی‌پذیرند، آنها نمی‌فهمند! سردار همدانی نیز با تمام وجودش ایمان داشت که دشمن دارد. او همیشه آماده بود، شب عملیاتی زندگی می‌کرد. به هیچ چیز وابسته نبود چون هرلحظه آماده جان دادن بود و پاک و سبک و چابک بود.

وی تصریح کرد: او همیشه آرمان داشت. انسانی پیشرفت می‌کند که هدف قطعی داشته باشد. همه میدانیم که هدف قاطع او اعتلای کلمة الله بود. از ابتدای تاریخ هرکس در راستای اعتلای کلمة الله باشد دشمن دارد.

سردار آبنوش افزود: این نشست‌ها هدف بلندی دارد که باید توجه شود. راهی که آقای همدانی رفت نباید گم شود. شبهه مانند غبار در مسیر زیاد است و کسی که از غبار شبهات عبور کند عیار دار می‌شود. بزرگداشت یعنی راه گم نشود.

مدیرعامل بنیاد شهید همدانی نیز در بخشی از این نشست گفت: اول کار با شهید همدانی میثاق بستیم تا مدافع ارزش‌های دفاع مقدس و پیرو بی چون و چرای رهبری باشیم.

سردار جعفر مظاهری افزود: الان هم که ۲۷ سال گذشته حرف ما همان است. ما بر پیمانمان استواریم و بر همان پیمان راه شهدا را ادامه خواهیم داد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا