اخبار

آغاز صدور پروانه‌های کسب کشاورزی در سامانه سبک

سرپرست مدیریت تعاون روستایی جنوب کرمان گفت: رسماً این سامانه به سامانه ملی صدور مجوزهای کشور متصل و صدور پروانه‌های کسب کشاورزی توسط اتحادیه‌های تخصصی آغاز گردید.

به گزارش پرمگ، سرپرست مدیریت تعاون روستایی جنوب کرمان شامگاه پنج شنبه در جمع خبرنگاران گفت: با تلاش مستمر نظام صنفی و هماهنگی مدیریت تعاون روستایی جنوب استان و تشکیل جلسات متعدد و برگزاری دو مرحله کلاسهای آموزشی مرتبط با سامانه “سبک”، رسماً این سامانه به سامانه ملی صدور مجوزهای کشور متصل و صدور پروانه‌های کسب کشاورزی توسط اتحادیه‌های تخصصی آغاز گردید.

سرپرست مدیریت تعاون روستایی جنوب کرمان اظهار کرد: تشکیل اتحادیه‌های تخصصی و اتاق اصناف در کلیه شهرستان‌ها در حال پیگیری می‌باشد که در آینده نزدیک با برگزاری انتخابات انجام خواهد شد.

وی تصریح کرد: سامانه “سبک” مربوط به صدور پروانه‌های کسب کشاورزی و متصل به درگاه ملی صدور مجوزهای کسب وکار در شش شهرستان فعال شده و آماده صدور پروانه کسب به متقاضیان و بهره برداران بخش کشاورزی در قالب هفت اتحادیه تخصصی می‌باشد.

محمد بلندنظر یادآور شد: از این پس کشاورزان و متقاضیان دارای صلاحیت می‌توانند بصورت سیستمی درخواست و مدارک خود را در سامانه سبک به آدرس www.sabak.org بدون حضور در ادارات تنظیم و مراحل معرفی به کارشناس مربوطه و سایر مراحل بصورت سیستمی و با متصل به درگاه ملی اقدام و نهایتاً پروانه کسب خود را دریافت نمایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا