اخبار

طرح جایگزینی خودروهای فرسوده و طرح ویژه مادران

طرح جایگزینی خودروهای فرسوده و طرح ویژه مادران

گروه صنعتی ایران‌خودرو از امروز شنبه ۲۶ آذر ماه، طرح فروش فوق‌العاده دو محصول خود را فقط ویژه مادران (طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت) و دارندگان خودروهای فرسوده (طرح جایگزینی خودروهای فرسوده) برای مدت سه روز اجرا می‌کند.

به گزارش پرمگ، گروه صنعتی ایران خودرو طرح فروش فوق‌العاده دو محصول سورن پلاس دوگانه‌سوز و پارس ELX با موتور XU۷p را به روش قرعه‌کشی به مرحله اجرا در آورده است.

این دو محصول ایران‌خودرو در این مرحله از فروش، در قالب طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت (یازدهمین طرح ویژه مادران) و طرح جایگزینی خودروهای فرسوده (ششمین طرح ویژه دارندگان خودروهای فرسوده) عرضه می‌شود.

متقاضیان از ساعت ۱۰ صبح امروز شنبه ۲۶ آذر ماه به مدت سه روز (تا پایان روز دو شنبه ۲۸ آذر ماه) مهلت دارند که با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir نسبت به ثبت‌نام اولیه اقدام کنند.

قیمت خودروها برای متقاضیان طرح جوانی جمعیت قطعی است و برای متقاضیان طرح جایگزینی خودروهای فرسوده نیز براساس اعلام ایران‌خودرو طبق قیمت اعلام شده توسط این گروه صنعتی که بصورت ماهانه بر روی سایت ایران‌خودرو اعلام می‌شود و تعیین قیمت خودروی جایگزین در زمان واریز وجه مشتری و پس از اسقاط خودروی فرسوده و مجاز شدن مشتری برای ثبت‌نام خواهد بود.

طرح جایگزینی خودروهای فرسوده و طرح ویژه مادران

موعد تحویل خودروها سه ماهه از زمان واریز وجه توسط منتخبان خواهد بودو مراسم قرعه‌کشی پس از پایان مهلت ثبت‌نام، در روز چهارشنبه هفته جاری در حضور نمایندگان نهادهای نظارتی در سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش ایران خودرو برگزار خواهد شد و مراسم از طریق سایت ایران‌خودرو به نشانی ikco.ir و همچنین صفحه این شرکت در آپارات به نشانی ikco_ir به صورت زنده پخش خواهد شد.

در ثبت‌نام متقاضیان طرح ویژه مادران، اختصاص یک دستگاه خودرو به هر کد ملی و شماره تلفن همراه به‌ نام فرد متقاضی ذکر شده است و تاکید شده است که دارا بودن گواهینامه در طرح ویژه مادران الزامی نیست و حتی برای مادران زیر ۱۸ سال (البته دارای دو فرزند و بیشتر) امکان‌پذیر است.

طرح واگذاری خودرو به مادران

شرایط ثبت‌نام در طرح جایگزینی خودروهای فرسوده نیز به اختصاص یک دستگاه به هر کدملی و شماره تلفن به‌ نام متقاضی محدود است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا