اخبار

نباید افراد نیازمند از طرح ملی مسکن خارج شوند

نباید افراد نیازمند از طرح ملی مسکن خارج شوند

رئیس‌جمهور، وزارت راه و شهرسازی و دستگاه‌های ذیربط را مأمور کرد که تدابیری اتخاذ کنند تا افراد نیازمند و حائز شرایط از لیست متقاضیان طرح مسکن خارج نشوند.

به گزارش پرمگ، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی صبح امروز چهارشنبه در جلسه هیئت دولت، وزارت راه و شهرسازی و دستگاه‌های ذیربط را مأمور کرد که تدابیری اتخاذ کنند که افراد نیازمند و حائز شرایط از لیست متقاضیان طرح مسکن خارج نشوند.

رئیسی با اشاره به گزارش‌های واصله درمورد مشکلات تهیه دارو گفت: دارو همچون نان برای مردم اهمیت دارد و دولت خود را ملزم به تأمین آن می‌داند، از وزیر بهداشت و رؤسای سازمان برنامه و بودجه و بانک مرکزی خواست اقدامات لازم در جهت تأمین اعتبار مورد نیاز برای دارو را به عمل آورند.

حجت‌الاسلام رئیسی درمورد پرداخت تسهیلات ویژه به کارکنان بانک‌ها نیز اظهار کرد: پرداخت هرگونه تسهیلات بانکی باید مبتنی بر ضوابط و عادلانه باشد و نباید این احساس در جامعه به وجود آید که کسی که به خزانه نزدیک تر است می‌تواند زودتر و بیشتر از منابع بهره ببرد.

رئیسی وزیر اقتصاد و رئیس بانک مرکزی را مأمور تا اگر آئین‌نامه‌ای وجود دارد که برای کارکنان بانک‌ها تسهیلات ویژه و غیرمتعارف در نظر گرفته، مورد بازبینی و اصلاح قرار گرفته و به مردم اطلاع رسانی شود.

گفتنی است: رئیس جمهور در ابتدای این جلسه ضمن تبریک ولادت امام رضا (ع) گفت: حلم در برابر سختی‌ها و شداید از آموزه‌های مهم امام رضا (ع) است.
رئیسی همچنین به همه دولتمردان توصیه کرد، در پیگیری و گره‌گشایی از کار مردم با حلم رفتار کنند و در خدمت به خلق خود را در محضر خدا ببینند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا