اخبار

چرا طلبه پایه ۸ را می‌گیرد و می‌گوید من رفتم؟

چرا طلبه پایه ۸ را می‌گیرد و می‌گوید من رفتم؟

نائب رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم: چرا حوزه برای نیرویی چند سال هزینه می کند و بعد آن نیرو به صلاحدید خودش پایه ۸ را می‌گیرد و می‌گوید من رفتم؟

به گزارش پرمگ و به نقل از پایگاه خبری صدای حوزه، حجت‌الاسلام والمسلمین بنیادی در نشست حوزویان و فعالیت اقتصادی گفت: به ریسکش نمی ارزد طلاب سراغ کارهای غیر مرتبط با حوزه بروند.

بنیادی اظهار کرد: مثلاً دفتر تبلیغات کارش مشخص است. انتظار عموم از دفتر، تربیت نیروهای تبلیغی است. مشکل مدیریتی همین جاها خودش را نشان می دهد.

وی در رابطه با مشکلات مدیریتی و ساماندهی طلاب بیان کرد: مدیرت جامعی که بگوید طلبه تا کجا می‌خواهد درس بخواند نداریم. اگر این مشکل را حل می کردیم، شاید نصف طلاب مشکلات معیشتی نداشتند.!

وی افزود: من بیش از ۲۰ سال است که از طلاب امتحان شفاهی می‌گیرم و هر روز با حدود ۱۰ نفر آنها روبرو هستم. خیلی از آقایان فضلا می‌خواهند مدرکی بگیرند تا مشغول کاری در نهادی غیرحوزوی شوند.

حجت‌الاسلام بنیادی در پایان یادآور شد: این تحت مدیریت نیست. چرا حوزه برای نیرویی چند سال هزینه می کند و بعد آن نیرو به صلاحدید خودش پایه ۸ را می‌گیرد و می‌گوید من رفتم؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا