فال و طالع بینی

فال ابجد فردا جمعه ۸ مهر ۱۴۰۱

فال ابجد فردا، فال چوب فردا
فال ابجد فردا، فال چوب فردا

فال ابجد فردا

فال ابجد روزانه آنلاین فردا جمعه ۸ مهر ۱۴۰۱ یک فال پرطرفدار کهن و قدیمی است که در این صفحه از مجله اینترنتی پرمگ برای شما آماده نموده ایم. فال ابجد چوب نیز یکی از نام های این طالع بینی آنلاین است. در این صفحه هرروز فال روزانه ابجد برای روز بعد بصورت روزانه آپدیت و بروزرسانی میشود ولذا می‎توانید جدیدترین فال ابجد فردا هرروز را در این صفحه بخوانید.

فال روزانه فردا

فال ابجد جمعه ۸ مهر ۱۴۰۱ برای متولدین ماه های مختلف را بصورت روزانه در همین صفحه قرار می دهیم و می توانید فال ابجد فردا را در این صفحه ببینید. همچنین نسخه آنلاین این فال را نیز برای شما آماده نموده ایم که میتوانید خودتان بصورت بصورت اختصاصی فال چوب آنلاین خود را بخوانید.

فال ابجد تاروت

فال تاروت یک روش طالع بینی و فال گیری است که با استفاه از کارت هایی انجام میشود که به آن فال تاروت کارتی هم گفته میشود و تفاوت هایی با فال ابجد دارد. فال جدید ابجد پرمگ بصورت روزانه آپدیت شده و فال جدید هر روز در همین صفحه قرار داده میشود. این فال روزانه برای ماه های تولد مختلف بصورت جداگانه قرار داده میشود.

همچنین اگر میخواهید فال ابجد امروز خود را نیز ببینید روی لینک زیر کلیک کنید:

فال ابجد جدید امروز برای ماه های تولد مختلف

فال ابجد فردا متولدین فروردین: جبج

طالع خوبي داري اين روزها آرزويت برآورده ميشود خبر خوشي دريافت ميكني وبه شادي و نشاط ميرسي زني بلند قد و باريك اندام و گندمگون با تو خصومت ميكند مراقب خودت باش . از پول و در آمد حرام پرهيز كن آينده ي خوبي در پيش داري . با دوستان و آشنايان به نيكي رفتار كن اگر قصد ازدواج يا معامله اي داري به آن عمل كن با موفقيت همراه خواهد بود.

فال ابجد آنلاین فردا متولدین اردیبهشت: آدد

طالعت خوب است اما اگر راحت طلب هستي ، از اين نيت كه كرده اي منصرف شو چون پشيمان خواهي شد آدمي شتابزده و عجول هستي زني كوتاه قد و سفيد چهره درصدد حيله و نيرنگ زدن به تو است مراقب باش به دام او گرفتار نشوي . اگر قصد سفر داري تا پانزده روز آن را به تاخير بيانداز تا از سستي و غمي كه تو را به خود مشغول كرده است بيرون بيايي.مدتي است با خودت در گير هستي زندگي شيرين و با ارزش است ، خودت را درياب و به خداوند توكل كن . همه چيز در دست اوست و هر چه او صلاح بداند همان ميشود

فال ابجد روزانه فردا برای متولدین خرداد: ددج

از اين نيت كه كرده اي بايد صبر كني تا مرادت حاصل شود .اگر قصد سفر داري برو ، نفع خوبي از ان خواهي برد اگر قصد انجام كار خيري داري به آن عمل كن مراقب باش تا گناه نكني . براي بهتر شدن كارها به خداوند توكل كن.

فال ابجد فردا متولدین تیر: جآد

براي نيت و مقصودي كه داري عجله نكن ، صبر پيشه كن تا به آن برسي . خداوند همه ي بندگانش را دوست دارد پس نگران زندگيت نباش . به جاي تشويش ، در زندگي آرام پيش برو و به خودت فرصت بده تا راه موفقيت بر تو گشود ه شود

فال ابجد فردای مردادی ها: ددج

از اين نيت كه كرده اي بايد صبر كني تا مرادت حاصل شود .اگر قصد سفر داري برو ، نفع خوبي از ان خواهي برد اگر قصد انجام كار خيري داري به آن عمل كن مراقب باش تا گناه نكني . براي بهتر شدن كارها به خداوند توكل كن.

فال ابجد ابجد روزانه فردا شهریورماهی های عزیز: دجآ

اين نيت كه كردي خوب نيست . زندگي بر تو تلخ خواهد شد . چندي است كه دلت يكجا نيست . به چه كنم چه كنم گرفتار شده اي براي رفع اين حالت به خدا توكل كن مدتي است كه به كسي دل بسته اي و از خيال او بيرون نمي ايي از او بگذر . خداوند بهتر از آن نصيب تو خواهد كرد . در كارها صبور باش . آينده ي روشني داري و از همه ي غمها دور ميشوي اگر قصد سفر يا معامله اي داري انجام بده از آن نفع خواهي برد

فال ابجد مهرماهی ها فردا: آدد

طالعت خوب است اما اگر راحت طلب هستي ، از اين نيت كه كرده اي منصرف شو چون پشيمان خواهي شد آدمي شتابزده و عجول هستي زني كوتاه قد و سفيد چهره درصدد حيله و نيرنگ زدن به تو است مراقب باش به دام او گرفتار نشوي . اگر قصد سفر داري تا پانزده روز آن را به تاخير بيانداز تا از سستي و غمي كه تو را به خود مشغول كرده است بيرون بيايي.مدتي است با خودت در گير هستي زندگي شيرين و با ارزش است ، خودت را درياب و به خداوند توكل كن . همه چيز در دست اوست و هر چه او صلاح بداند همان ميشود

فال ابجد ابجد فردا فردا متولدین آبان ماه: دجج

گشايش خوبي در كارت ايجاد ميشود . به زودي به چنان توفيق و سعادتي ميرسي كه بر تو حسودي كنند از يكي از خويشان و نزديكان بي اطلاع هستي ، به زودي از او خبري به دست تو ميرسد اگر گم شده اي داري ،آن را پيدا ميكني اگر صبور باشي و به خدا توكل كني ،به مراد خواهي رسيد.

فال روزانه فردا متولدین آذر: بآج

حاجت و آرزويي داري كه بر آورده ميشود گشايشي در كارت پيدا ميشود و ايام خوشي خواهي داشت اگر مشكلي داري به زودي برطرف ميشود اگر اين مشكل مالي باشد موقعيت مالي خوبي پيدا ميكني در طالعت فرزند زياد ديده ميشود . فرزنداني خوب و خوش قدم

فال فردا متولدین دی: دجب

در چند روز آينده خبر خوشي به تو ميرسد يك طلب سوخته و يا يك چيز گم شده را به دست مي آوري . كارها بر وفق مراد تو خواهد بود سود يا پول زيادي نصيبت ميشود . با دوستان خوب مشورت كن ، چون از راهنمايي آنها سود خواهي برد مال حلال خوبي به دست مي آوري قدر آن را بدان و شكر خدا كن . ميتواني از آن به افراد مستحق احسان كني تا اجر معنوي نصيبت شود.

فال چوب ابجدی فردا متولدین بهمن: آدج

طالعت خوب است اما از نيتسي كه كرده اي منصرف شو تا عاقبت كارت خير شود . از بديها پرهيز كن . رازت را نگه دار تا در حق تو دروغ نگويند از خوابي كه ديده اي نترس عاقبت خوب خواهد شد ،اما آن را براي كسي بازگو نكن . از همنشين بد دوري كن يك نفر كه نان و نمك تو را ميخورد و ادعاي دوستي با تو را دارد ،با تو روراست نيست البته نميتواند صدمه اي به تو بزند ولي مراقب او باش و به خدا توكل كن.

فال ابجد ا ب ج د فردا متولدین اسفند: ججب

طالع خوبي داري چيزي را كه از دست داده اي دوباره به دست خواهي آورد ، به تو تهمت يا طعنه ميزنند ولي آسيب به تو نميرسد چون كسي نميتواند به آساني به تو صدمه بزند به زودي گشايشي در كارت پيدا ميشود به خداوند توكل كن تا گره ي كارت باز شود و به خواسته ات برسي .

حروف ابجد

روش های دیگری مانند سرکتاب گرفتن نیز باب شده است که بوسیله حروف ابجد انجام میشوند اما با فال ابجد روزانه تفاوت دارد چراکه در این روش با معادل عددی حروف و اسامی کاری نداریم اما در طالع بینی ابجدی و خیلی از اعمال دیگر از محاسبه ابجد حروف و اسامی و تبدیل آنها به معادل عددی شان استفاده میشود. پس فال ابجد ا ب ج د را با دیگر فال ها اشتباه نگیرید.

ابجد، ترتیب حروف الفبای عرب در زمان گذشته و همچنین متدی مناسب و جالب برای ترتیب بندی موارد مختلف است. تعداد حروف در الفبای ابجدی به تعداد حروف الفبای عربی است و هریک از این حروف ارزش عددی معینی دارند (یعنی معادل هریک از حروف یا کلمات عددی متناظر با آن حرف یا کلمه وجود دارد) که کاربردها و استفاده های زیادی از این ویژگی بدست می آید که البته بعضی ها فواید و خواص ویژه و خارق العاده ای برای آن قائلند.

کاربرد حروف ابجد

در منابع آمده است که مهمترین کاربردهای حروف ابجد به شرح ذیل است: ترتیب، دسته بندی و موسیقی، رمزنگاری، علوم غریبه، سحر و جادو، علم اعداد و اسماء، علم اوفاق، علوم شریفی چون رمل و جفر، علم طلسمات و… .

یکی از کاربردهای حروف یا الفبای ابجد که احتمالا همه آن را دیده ایم، فهرست بندی صفحات آغازین کتاب ها است.

در خیلی از جاها بجای استفاده از حروف و کلمات مدنظرمان میتوان از معادل عددی آن ها استفاده کنیم. بعنوان مثال، بجای نوشتن بسم الله الرحمن الرحیم روی کاغذ و نامه و… می‎توان از عدد 786 استفاده نمود که عدد ابجد بسم الله الرحمن الرحیم است. این کار می تواند به این دلیل باشد که از بی احترامی به این اسامی متبرکه جلوگیری شود.

امروزه خیلی ها حروف ابجد را فقط وسیله ای برای طالع بینی و خرافه پرستی می دانند، اما باید بدانید که خیلی ها معتقدند در آن رابطه و اسراری نهفته است که تقریبا همه از آن بی خبرند.

انواع حروف ابجد

حروف در الفبای ابجدی باتوجه به ارزش عددی آنها به سه دسته ابجد صغیر، ابجد کبیر و ابجد وسیط تقسیم بندی شده اند که جدول آن در تصویر زیر آمده است:

جدول حروف ابجد کبیر
عکس از ویکی پدیا

جدول ابجد صغیر

یک نظر

  1. سلام من همیشه فال های مختلف رو دنبال میکنم و علاقه اعتقاد زیادی به فال دارم چون برام سرگرمی داره و هم اینکه جالبه. مخصوصا فال های آنلاین رو خیلی دوست دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا