فال و طالع بینی

فال ابجد فردا چهارشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۱

فال ابجد فردا، فال چوب فردا
فال ابجد فردا، فال چوب فردا

فال ابجد فردا

فال ابجد روزانه آنلاین فردا چهارشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ یک فال پرطرفدار کهن و قدیمی است که در این صفحه از مجله اینترنتی پرمگ برای شما آماده نموده ایم. فال ابجد چوب نیز یکی از نام های این طالع بینی آنلاین است. در این صفحه هرروز فال روزانه ابجد برای روز بعد بصورت روزانه آپدیت و بروزرسانی میشود ولذا می‎توانید جدیدترین فال ابجد فردا هرروز را در این صفحه بخوانید.

فال روزانه فردا

فال ابجد چهارشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ برای متولدین ماه های مختلف را بصورت روزانه در همین صفحه قرار می دهیم و می توانید فال ابجد فردا را در این صفحه ببینید. همچنین نسخه آنلاین این فال را نیز برای شما آماده نموده ایم که میتوانید خودتان بصورت بصورت اختصاصی فال چوب آنلاین خود را بخوانید.

فال ابجد تاروت

فال تاروت یک روش طالع بینی و فال گیری است که با استفاه از کارت هایی انجام میشود که به آن فال تاروت کارتی هم گفته میشود و تفاوت هایی با فال ابجد دارد. فال جدید ابجد پرمگ بصورت روزانه آپدیت شده و فال جدید هر روز در همین صفحه قرار داده میشود. این فال روزانه برای ماه های تولد مختلف بصورت جداگانه قرار داده میشود.

همچنین اگر میخواهید فال ابجد امروز خود را نیز ببینید روی لینک زیر کلیک کنید:

فال ابجد جدید امروز برای ماه های تولد مختلف

فال ابجد فردا متولدین فروردین: آآج

از خصومت دست بردار اگر قصد انجام كاري ناصواب داري ، يا فكري بد در سر داري از آن دست بردار . از كسي كه چشماني كبود و رنگي سرخ دارد دوري كن . كسي از تو رنجور شده بايد از او دلجويي كني . اگر خواسته و آرزويي داري تا ده روز آينده به آن ميرسي . سدمه اي متوجه ي توست . صدقه بده ان شاءالله رفع خواهد شد از فكر بد ، پول و در آمد حرام دوري كن . در همه ي كارها به خدا توكل كن

فال ابجد آنلاین فردا متولدین اردیبهشت: دآآ

آينده ي خوبي در پيش داري اگر همتت را به كار بگيري ، با موفقيت فاصله اي نداري افكار و نيات پاك در سر داشته باش تا خداوند تو را در كارهايت ياري دهد به زودي گشايشي در كارها پيدا ميشود . از چيزي نگراني در دل داري ،نگران نباش . اگر چيزي را از دست داده اي به صلاح تو بوده، خيري در آنست

فال ابجد روزانه فردا برای متولدین خرداد: جآآ

به آنچه نيت كرده اي ميرسي آما بايد منتظر بماني . ارز اعمال بد دوري كن تا از غم و رنج در امان بماني . از فكر بد و پول حرام دوري كن ، خداوند روزي تو را به تو حواله كرده است . به زودي يك خبر خوشحال كننده به تو ميرسد كه تغييراتي در زندگي تو به وجود مي آورد اگر در همه ي امور به خداوند توكل كني به مقصودت مي رسي.

فال ابجد فردا متولدین تیر: آبد

به زودي از طرف شخص بزرگي كمك ميشوي و گشايشي در كارت پيدا ميشود .و توفيقاتي نصيب تو مي شود . از آسيب بدخواهان دور مي ماني و دوستان نيز با تو صميمي تر ميشوند اگر قصد سفر داري انجام بده اگر قصد ازدواج براي خودت يا كسي داري ، يا قصد انجام كار يا معامله اي داري ، انجام بده . بخت با شما يار است . فرزند صالحي نصيب شما مي شود كه قدمش براي شما خير است . از مال حرام پرهيز كن . در نماز كاهلي نكن مراقب افكار و اعمال و رفتارت باش تا گرفتار صدمه و بلا نشوي

فال ابجد فردای مردادی ها: ددب

از اين نيت كه كرده اي بايد صبر كني تا مرادت حاصل شود .اگر قصد سفر داري برو ، نفع خوبي از ان خواهي برد اگر قصد انجام كار خيري داري به آن عمل كن مراقب باش تا گناه نكني . براي بهتر شدن كارها به خداوند توكل كن.

فال ابجد ابجد روزانه فردا شهریورماهی های عزیز: ججد

طالعت خوب نيست اما به زودي نحوست طالعت بر طرف ميشود و به مقصود خود خواهي رسيد از چيزي در تشويش هستي به زودي تشويشت بر طرف ميشود كسي در فكر حيله و صدمه زدن به شماست به خداوند توكل كن تا حيله اش برطرف شود رازت را به هر كسي نگو و در نماز كاهلي نكن

فال ابجد مهرماهی ها فردا: بآج

حاجت و آرزويي داري كه بر آورده ميشود گشايشي در كارت پيدا ميشود و ايام خوشي خواهي داشت اگر مشكلي داري به زودي برطرف ميشود اگر اين مشكل مالي باشد موقعيت مالي خوبي پيدا ميكني در طالعت فرزند زياد ديده ميشود . فرزنداني خوب و خوش قدم

فال ابجد ابجد فردا فردا متولدین آبان ماه: دبآ

طالعت روشن است . تشويش را از خودت دور كن . كارها بر وفق مراد تو خواهد شد اگر چيزي را از خدا طلب كردي به آن مي رسي . اگر قصد سفر و يا انجام معامله اي داري ، آن را انجام بده برايت سودبخش است.

فال روزانه فردا متولدین آذر: آآآ

به زودی گره ی كارت باز شده و به هر خواسته ای كه داری میرسی ممكن است كسی به زودی به جمع خانواده ی شما افزوده شود دوستان خوبی داری به وقت نیاز با آنها مشورت كن . تا حدی از شر بدخواهان در امان هستی . در چند روز آینده یك خبر خوشحال كننده میشنوید . اگر ارزو و یا نیتی داری به آن میرسی . در كارهایت به خدا توكل كن تا به امید حق كارهایت درست به انجام برسد رازت را به هر كس نگو خوددار باش و از بدیها پرهیز كن . آنچه را كه انتظار داری ان شاءالله به زودی به دست خواهی آورد

فال فردا متولدین دی: دبب

نيت خوبي كردي قصد انجام هر كاري را داري ،در آن به توفيق مي رسي ، به زودي از رنج و غم رهايي مي يابي . عيب تو اينست كه راز دلت را به همه ميگويي از اين كار پرهيز كن . در هر كاري به خدا توكل كن تا كارت كامل انجام شود.

فال چوب ابجدی فردا متولدین بهمن: آجآ

به آنچه كه نيت كرده اي مي رسي ، ولي بايد صبر كني نه اينكه تعجيل كني . اگر تعجيل كني از كارت پشيمان مي شوي . از قصدي كه داري دور شو . با كسي نزاع نكن . راز دل خود را به كسي نگو . از شخصي گندمگون كه قدي متوسط دارد و روي او يك نشان است دوري كن . از اعمال بد دست بردار و مال حرام نخور . به خداوند توكل كن تا از غم و رنج در امان باشي

فال ابجد ا ب ج د فردا متولدین اسفند: آدآ

نيت خوبي كرده اي طالعت روشن است . غم و تيرگي از تو دور شده است و سعادت به تو روي آورده است از آسيب بدخواهان در امان هستي . اگر چيزي را از دست بدهي ، ار آن فايده اي نصيب ميشود . ازدوست همكار يا همسر خود راحتي ميبيني . اگر فكر معامله هستي انجام بده نفع ميبري مدتي است نگران هستي و تشويشي به دل داري . اگر مسافري داري به سلامت باز ميگردد اگر قصد انجام كاري را داري ، شرايط با تو موافق است و به مقصود میرسی ان شاءالله

حروف ابجد

روش های دیگری مانند سرکتاب گرفتن نیز باب شده است که بوسیله حروف ابجد انجام میشوند اما با فال ابجد روزانه تفاوت دارد چراکه در این روش با معادل عددی حروف و اسامی کاری نداریم اما در طالع بینی ابجدی و خیلی از اعمال دیگر از محاسبه ابجد حروف و اسامی و تبدیل آنها به معادل عددی شان استفاده میشود. پس فال ابجد ا ب ج د را با دیگر فال ها اشتباه نگیرید.

ابجد، ترتیب حروف الفبای عرب در زمان گذشته و همچنین متدی مناسب و جالب برای ترتیب بندی موارد مختلف است. تعداد حروف در الفبای ابجدی به تعداد حروف الفبای عربی است و هریک از این حروف ارزش عددی معینی دارند (یعنی معادل هریک از حروف یا کلمات عددی متناظر با آن حرف یا کلمه وجود دارد) که کاربردها و استفاده های زیادی از این ویژگی بدست می آید که البته بعضی ها فواید و خواص ویژه و خارق العاده ای برای آن قائلند.

کاربرد حروف ابجد

در منابع آمده است که مهمترین کاربردهای حروف ابجد به شرح ذیل است: ترتیب، دسته بندی و موسیقی، رمزنگاری، علوم غریبه، سحر و جادو، علم اعداد و اسماء، علم اوفاق، علوم شریفی چون رمل و جفر، علم طلسمات و… .

یکی از کاربردهای حروف یا الفبای ابجد که احتمالا همه آن را دیده ایم، فهرست بندی صفحات آغازین کتاب ها است.

در خیلی از جاها بجای استفاده از حروف و کلمات مدنظرمان میتوان از معادل عددی آن ها استفاده کنیم. بعنوان مثال، بجای نوشتن بسم الله الرحمن الرحیم روی کاغذ و نامه و… می‎توان از عدد 786 استفاده نمود که عدد ابجد بسم الله الرحمن الرحیم است. این کار می تواند به این دلیل باشد که از بی احترامی به این اسامی متبرکه جلوگیری شود.

امروزه خیلی ها حروف ابجد را فقط وسیله ای برای طالع بینی و خرافه پرستی می دانند، اما باید بدانید که خیلی ها معتقدند در آن رابطه و اسراری نهفته است که تقریبا همه از آن بی خبرند.

انواع حروف ابجد

حروف در الفبای ابجدی باتوجه به ارزش عددی آنها به سه دسته ابجد صغیر، ابجد کبیر و ابجد وسیط تقسیم بندی شده اند که جدول آن در تصویر زیر آمده است:

جدول حروف ابجد کبیر
عکس از ویکی پدیا

جدول ابجد صغیر

یک نظر

  1. سلام من همیشه فال های مختلف رو دنبال میکنم و علاقه اعتقاد زیادی به فال دارم چون برام سرگرمی داره و هم اینکه جالبه. مخصوصا فال های آنلاین رو خیلی دوست دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا