فال و طالع بینی

فال حافظ فردا پنجشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱

فال حافظ روزانه فردا

به جرأت می توان گفت که فال حافظ واقعی و درست ترین فال ها است. دیوان حافظ پر از اشعار و غزل های ناب عرفانی است که هر انسانی را به وجد می آورد چون غالب غزلیات حافظ در موضوعات عشق و عرفان است به همین دلیل است که هنگام خواندن اشعار حافظ حس خوب و خوشایندی به انسان دست می دهد.

فال حافظ فردا پنجشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱ را در همین صفحه از پرمگ هرروز میتوانید دنبال کنید و فال روز بعد متولدین ماه های مختلف را مشاهده کنید.

ما هرروز در این صفحه از مجله اینترنتی پرمگ فال حافظ روزانه روز بعد را قرار می دهیم و شما عزیزان می توانید فال حافظ فردا هرروز را در همان روز بخوانید. در این صفحه بصورت روزانه بروزرسانی شده و فال حافظ جدید قرار داده میشود. با مراجعه به این صفحه هرروز می توانید فال فردای خود را ببینید.

فال حافظ فردا متولدین فروردین

نتیجه فال حافظ فردا متولدین فروردین: غزل شماره 145

همه چیز به خیر و خوبی تمام می شود. عجله نکن گره از کار بسته ی تو باز می شود. یک خبر خوش در راه است. منتظر باش. با شنیدن این خبر بیماریت نیز شفا پیدا می کند ولی یادت باشد نذری که کرده ای حتما ادا کنی. وعده ای هم که داده ای بجا آور دولت دو در خانه ی شماست.

فال حافظ آنلاین فردا متولدین اردیبهشت

نتیجه فال حافظ آنلاین فردا متولدین اردیبهشت: غزل شماره 26

چرا کاری را که به نفع تو نیست انجام می دهی و چیزی را که ارزشی ندارد به بهای گزاف می خواهی به دست آوری. گره کارت به دست خودت باز می شود. پس منتظر غیب منشین. متکی به بازوی خودت باش تا به مراد خود برسی.

فال حافظ فردا برای متولدین خرداد

نتیجه فال حافظ فردا برای متولدین خرداد: غزل شماره 32

به مراد دل خود می رسی و این از برای دعاهای سحریت می باشد. فکر نکن همه کارها را تنها انجام داده ای بلکه بقیه نیز سبب ساز بوده اند تا بتوانی به مقصود برسی. بر عهد خود وفادار بمان. روزگار بر وفق مراد توست پس رضای خداوند را هم در نظر بگیر و تو هم برای دیگران سبب ساز باش.

فال حافظ فردا متولدین تیر

نتیجه فال حافظ فردا متولدین تیر: غزل شماره 346

سعی و تلاش خود را می کنید. بر این باورید که عیب هایتان را برطرف نمائید. هدف خود را مشخص کنید و بی گدار به آب نزنید. مشورت لازمه ی کار و گنج در کنار شماست ولی شما آن را نمی بینید، دقت کنید. کسانی که با شما قرارداد یا پیمان بسته اند به عهد خودشان پایبند نیستند.

فال حافظ فردای مردادی ها

نتیجه فال حافظ فردای مردادی ها: غزل شماره 212

در صدد این هستی که گذشته را جبران کنی و به عافیت برسی. به خاطر این پشتکار مژده ای به تو می دهند که نشان دهنده ی به پایان رسیدن غم ها و تاریکی هاست. در راه خدا بخشش کن. پریشانی را از خود دور نما تا برای رسیدن به مقصود قویتر و استوارتر باشی.

فال حافظ روزانه فردا شهریورماهی های عزیز

نتیجه فال حافظ روزانه فردا شهریورماهی های عزیز: غزل شماره 469

خبری را که برایش انتظار کشیده اید بزودی می رسد که سرشار از سعادت و سلامت و خوشبختی می باشد. انتظار به سر رسید و الان وقت سلام و خیر مقدم است نه گریه کردن. قدوم یار برای شما بسیار پر خیر و برکت است. دلتان شاد می شود. امیدتان که به یار می نشیند دولت به سراغ تان می آید.

فال حافظ مهرماهی ها فردا

نتیجه فال حافظ مهرماهی ها فردا: غزل شماره 347

برای حل مشکلات خودتان هیچ تدبیری نمی کنید. دست به دعا برنداشته اید ولی کاری انجام نمی دهید. فرصتی به دست نمی آورید تا جبران کنید اما بدانید که مشکلات تان زمانی حل می شود که همت کنید و دلتان را صاف نمائید و ایمانتان را هم از دست ندهید. به حرف کسانی که می خواهند راه های نادرست پیش پایتان بگذارند گوش ندهید موفق می شوید.

فال حافظ فردا فردا متولدین آبان ماه

نتیجه فال حافظ فردا فردا متولدین آبان ماه: غزل شماره 151

دنیا و تمام آنچه که در آن است نمی ارزد که بخواهی به خاطرش اشک بریزی و غصه بخوری. گول بعضی از افراد را نخور که می خواهند تو را از ایمانت جدا کنند و به راه کج بکشانند. سجاده ی تقوی خویش را به خواندن نماز رنگین کن. اگر به حرف دوستانت گوش کنی پشیمان می شوی. قناعت پیشه کن تا اینکه تاج سلطنت روی سرت بگذارند.

فال روزانه فردا متولدین آذر

نتیجه فال روزانه فردا متولدین آذر: غزل شماره 450

آنقدر بی تابید که دیگران از وضع شما نگران و ناراحت هستند. در این زمان است که نباید از یاد خدا غافل باشید. اتفاقاتی در شرف انجام است که شما از آن بی خبرید. هم شما را دوست دارند از تجربه های خودتان استفاده کنید. زیاده طلبی را کنار بگذارید و روزهای خوش جوانیتان را با غم نگذرانید و توقع خودتان را کم کنید.

فال فردا متولدین دی

نتیجه فال فردا متولدین دی: غزل شماره 25

به سهولت و راحتی به مقام و مادیات نخواهی رسید. همه چیزت باید در حد کمال باشد. باطن خوب، کار حلال، هوشیاری و تقوی، در این صورت است که به هدف خواهی رسید و به هر مقام و منزلتی که رسیدی سر تعظیم در برابر خداوند فرود آر وگرنه باز همه چیز را از دست خواهی داد.

فال فردا متولدین بهمن

نتیجه فال فردا متولدین بهمن: غزل شماره 26

چرا کاری را که به نفع تو نیست انجام می دهی و چیزی را که ارزشی ندارد به بهای گزاف می خواهی به دست آوری. گره کارت به دست خودت باز می شود. پس منتظر غیب منشین. متکی به بازوی خودت باش تا به مراد خود برسی.

فال حافظ فردا متولدین اسفند

نتیجه فال حافظ فردا متولدین اسفند: غزل شماره 152

تو بسیار یکرنگ و صادق هستی. عشقی واقعی داری اما دیگران به تو دروغ گفته اند و خود را با فریب دیگران سرگرم می کنند وای تو صبور و عاشق بودی و به حاجات قلبی خودت می رسی و خیلی زود غصه را فراموش می کنی و روی خوشی و خوشبختی را می بینی.

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا