فال و طالع بینی

فال حافظ فردا جمعه ۸ مهر ۱۴۰۱

فال حافظ روزانه فردا

به جرأت می توان گفت که فال حافظ واقعی و درست ترین فال ها است. دیوان حافظ پر از اشعار و غزل های ناب عرفانی است که هر انسانی را به وجد می آورد چون غالب غزلیات حافظ در موضوعات عشق و عرفان است به همین دلیل است که هنگام خواندن اشعار حافظ حس خوب و خوشایندی به انسان دست می دهد.

فال حافظ فردا جمعه ۸ مهر ۱۴۰۱ را در همین صفحه از پرمگ هرروز میتوانید دنبال کنید و فال روز بعد متولدین ماه های مختلف را مشاهده کنید.

ما هرروز در این صفحه از مجله اینترنتی پرمگ فال حافظ روزانه روز بعد را قرار می دهیم و شما عزیزان می توانید فال حافظ فردا هرروز را در همان روز بخوانید. در این صفحه بصورت روزانه بروزرسانی شده و فال حافظ جدید قرار داده میشود. با مراجعه به این صفحه هرروز می توانید فال فردای خود را ببینید.

فال حافظ فردا متولدین فروردین

نتیجه فال حافظ فردا متولدین فروردین: غزل شماره 268

تو همه چیز داری بیش از این طمع نکن. یار و ثروت و مقام یکجا به سراغت آمده است، پس قدر این نعمات را بدان از دوستی که در حق تو ریا می کند پرهیز کن. با داشتن دوستی صادق به بهشت برین دست پیدا می کنی. بی انصافی است اگر گله و شکایتی داشته باشی.

فال حافظ آنلاین فردا متولدین اردیبهشت

نتیجه فال حافظ آنلاین فردا متولدین اردیبهشت: غزل شماره 368

همیشه کارهایتان را نیمه کاره رها می کنید و به آخر نمی رسانید. هر چند که فکر و اندیشه تان بسیار عالیست و نتیجه ای بس موفقیت آمیز دارد ولی ناامیدی بر شما چیره شده و بی صبرید. به هنر و عقل خودتان رجوع کنید که روزگار موفق تر از تو به خود ندیده است. کارتان را به آخر برسانید که نتیجه ای بس عالی در پی دارد.

فال حافظ فردا برای متولدین خرداد

نتیجه فال حافظ فردا برای متولدین خرداد: غزل شماره 398

به قولی که داده اید عمل کنید. از صحبت کردن با نامحرمان بپرهیزید. مدتهاست که در پی حاجت خودتان این در و آن در می زنید. فکر می کنید دیگران از عهدی که با شما بسته اند پشیمان شده اند. امید داشته باشید گره ی کارتان باز می شود و کسانی کمکتان می کنند به شرط اینکه به نصایح آنها گوش کنید. به لطف خدا از دامی که برایتان پهن کرده اند رهایی پیدا می کنید و شیطان را شکست می دهید و به دولت و نیک بختی می رسید.

فال حافظ فردا متولدین تیر

نتیجه فال حافظ فردا متولدین تیر: غزل شماره 130

خود کرده را تدبیر نیست. همت کن از دوست کمک بخواه. ریا و حیله را کنار بگذار و راه راست را پیش بگیر آن وقت می بینی که چطور خداوند به راحتی بلایا را برطرف می کند. تو هم به خودت بیا با خدا عهد و پیمان ببند تا به فر دولت برسی.

فال حافظ فردای مردادی ها

نتیجه فال حافظ فردای مردادی ها: غزل شماره 108

شما پیشرفت زیادی می کنید. با حسن خلقی که دارید همه به شما علاقمند هستند. از خوبی و مهربانی دست بر ندار که راز موفقیت شما در همین خصلت است.

فال حافظ روزانه فردا شهریورماهی های عزیز

نتیجه فال حافظ روزانه فردا شهریورماهی های عزیز: غزل شماره 117

چاره ای غیر از سکوت ندارید. راهتان را گم کرده اید. بسیار بی تاب هستید. همه تو را دست کم می گیرند نسبت به این موضوع بی تفاوت باشید. کسانی با تو هم صحبت هستند که در ظاهر نصیحت ولی در باطن و پشت سر با تو دشمنی می کنند.

فال حافظ مهرماهی ها فردا

نتیجه فال حافظ مهرماهی ها فردا: غزل شماره 57

آن کسی را که بسیار دوست می داری چند صباحی از او جدا می شوی و کسی را برای درد دل نمی یابی اما ایمان به خداوند و صبر باعث می شود این جدایی را تحمل کنی. فکر نکن که دیگر آخر زمان شده باز هم نکته ها و اتفاقات بسیار خوبی پیش خواهد آمد که دل مرده ی تو را زنده می کند. به امید بخشش خداوند باش.

فال حافظ فردا فردا متولدین آبان ماه

نتیجه فال حافظ فردا فردا متولدین آبان ماه: غزل شماره 135

عجله کنید روزهایتان را به بطالت می گذرانید این باعث می شود که علم و دین را فراموش کنید. به یاد عهدی بیافتید که در زمان قدیم با خود و خدا بسته اید. صفای دل را در راه عشق پیدا کنید که بدون عشق باز هم عمرت به هدر می رود.

فال روزانه فردا متولدین آذر

نتیجه فال روزانه فردا متولدین آذر: غزل شماره 432

تنها به مادیات نیاز ندارید بلکه به معنویات و محبت هم نیازمندید. کسی در نظرتان هست که به شما اعتنایی نمی کند. تصور می کنید رقیبتان جلوتر از شماست و همه ی درها را به رویتان بسته می بینید. انتظار می کشید و در عین حال امیدوارید اما به این هم فکر کنید که اگر به حاجتتان نرسیدید شکست نخورده اید.

فال فردا متولدین دی

نتیجه فال فردا متولدین دی: غزل شماره 387

رشته ی کار از دستتان خارج شده است. کار امروزتان را به فردا موکول نکنید، هر چند می دانید راهی را که انتخاب کردهاید بسیار سخت و پر فراز و نشیب است ولی به خاطر نتیجه ی شیرینش تحمل می کنید. رحمت خداوند شامل حالتان می شود و خیلی زود به مراد دلتان می رسید. و این از وفا و صداقت ایمان و حق گویی تان می باشد.

فال فردا متولدین بهمن

نتیجه فال فردا متولدین بهمن: غزل شماره 223

یاد یار لحظه ای از تو جدا نمی شود به خاطر جفایی که دیده ای مدام غصه می خوری پیمان را با تو شکسته اند و بار غم روی دلت سنگینی می کند. برای اینکه از این بار غم رهایی پیدا کنی و از سرگردانی نجات یابی فکر نکن. با خدایت به راز و نیاز بپرداز تا دلت دوباره شاد شود.

فال حافظ فردا متولدین اسفند

نتیجه فال حافظ فردا متولدین اسفند: غزل شماره 440

حدیث درد و رنج و حاجت خویش را جز به باد به کشی دیگر نگفته اید چون می دانید که صدایتان را به خداوند می رساند. الطاف و رحمت ایزدی شامل حالتان شده است. به مقصود می رسید راهی را که می روید ادامه دهید فقط یادتان باشد کبر و غرور شما را از راهتان دور نسازد. نکند که طمع کنید و همت و تلاش را کنار بگذارید. همیشه با خدا باشید.

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا