فال و طالع بینی

فال حافظ فردا یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲

فال حافظ روزانه فردا

به جرأت می توان گفت که فال حافظ واقعی و درست ترین فال ها است. دیوان حافظ پر از اشعار و غزل های ناب عرفانی است که هر انسانی را به وجد می آورد چون غالب غزلیات حافظ در موضوعات عشق و عرفان است به همین دلیل است که هنگام خواندن اشعار حافظ حس خوب و خوشایندی به انسان دست می دهد.

فال حافظ فردا یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲ را در همین صفحه از پرمگ هرروز میتوانید دنبال کنید و فال روز بعد متولدین ماه های مختلف را مشاهده کنید.

ما هرروز در این صفحه از مجله اینترنتی پرمگ فال حافظ روزانه روز بعد را قرار می دهیم و شما عزیزان می توانید فال حافظ فردا هرروز را در همان روز بخوانید. در این صفحه بصورت روزانه بروزرسانی شده و فال حافظ جدید قرار داده میشود. با مراجعه به این صفحه هرروز می توانید فال فردای خود را ببینید.

فال حافظ فردا متولدین فروردین

نتیجه فال حافظ فردا متولدین فروردین: غزل شماره 457

شما تلاش خودتان را کرده اید پس ناراحت نباشید و از بخت خودتان گله نکنید. از نظر شما همه چیز به آخر رسیده و زندگی تان تیره و تار گردیده است. او به عهد خود وفا نکرده و شما خوبی خودتان را ثابت کرده اید ولی باز هم امیدوارید و این رمز موفقیت شماست.

فال حافظ آنلاین فردا متولدین اردیبهشت

نتیجه فال حافظ آنلاین فردا متولدین اردیبهشت: غزل شماره 100

توکل به خدا کن. در کاری که انجام می دهی بدی وجود ندارد و عاقبت بسیار خوبی دارد. قبول کن چیزی را از دست نمی دهی. غصه نخور. شاد باش که به مقام و پول یکجا دست پیدا می کنی. از پند دیگران ناراحت نشو. عمرت هم طولانی است.

فال حافظ فردا برای متولدین خرداد

نتیجه فال حافظ فردا برای متولدین خرداد: غزل شماره 300

از دوست شفیق خود به خاطر هم پا بودن با شما تشکر کنید. این امید است که شما را زنده نگه داشته ولی گاهی طاقت از کف داده و خواب و خوراک تان را می گیرد. زخم زبان به کسی نزن تا خودت همیشه از زخم زبان در امان باشی. از دانش خود برای رسیدن به مقصود استفاده کن تا به منظوری که می خواهی برسی

فال حافظ فردا متولدین تیر

نتیجه فال حافظ فردا متولدین تیر: غزل شماره 232

تصمیم خود را عملی کن و هر کاری از دستت بر می آید انجام بده. غصه های تو به پایان رسیده است. با تلاش و اراده ی خویش شیطان را در وجودت کشته ای، حال وقت برپا خاستن است. از خدا جدا نشو تا همیشه نتیجه ی کار بر وفق مرادت باشد.

فال حافظ فردای مردادی ها

نتیجه فال حافظ فردای مردادی ها: غزل شماره 206

ناراحت و افسرده نباش و اینقدر فکر گذشته را نکن. فکر این باش به عهد و پیمانی که بسته ای عمل کنی. به دنبال کسب روزی باش که خداوند هر آنچه را که بخواهی از مال و دولت به تو می بخشد. فعلا نمی توانی به عهدی که بسته ای عمل کنی ولی سعی خودت را می کنی. این سعی و کوشش تو را به سر منزل مقصود می رساند.

فال حافظ روزانه فردا شهریورماهی های عزیز

نتیجه فال حافظ روزانه فردا شهریورماهی های عزیز: غزل شماره 286

زندگی را هر طور که بگیری می گذرد پس سخت نگیر تا روزگارت به خوشی بگذرد. در عین ناراحتی و غم بخند تا مرهم روی زخم های دلت باشد. هر چه می کشی از آشناست به پند پیران گوش کن. تمام حرف هایی که می زنی بر علیه خودت استفاده می شود پس عاقل باش. حریم خودت را نگهدار تا از غم رهایی یابی.

فال حافظ مهرماهی ها فردا

نتیجه فال حافظ مهرماهی ها فردا: غزل شماره 244

روزهای خوشی را سپری می کنید بابت این روزگار خوش بیشتر خدا را عبادت کنید. هر چه بیشتر با خدا باشید زودتر از غم رهایی پیدا می کنید. خداوند شما را بسیار دوست دارد و می خواهد که او را زیاد عبادت کنید. از صحبت با نامحرمان پرهیز کنید. امیدوار باشید که به حاجات خودتان می رسید.

فال حافظ فردا فردا متولدین آبان ماه

نتیجه فال حافظ فردا فردا متولدین آبان ماه: غزل شماره 457

شما تلاش خودتان را کرده اید پس ناراحت نباشید و از بخت خودتان گله نکنید. از نظر شما همه چیز به آخر رسیده و زندگی تان تیره و تار گردیده است. او به عهد خود وفا نکرده و شما خوبی خودتان را ثابت کرده اید ولی باز هم امیدوارید و این رمز موفقیت شماست.

فال روزانه فردا متولدین آذر

نتیجه فال روزانه فردا متولدین آذر: غزل شماره 485

حالا که همه چیز فراهم است خوش باش و این روزها را غنیمت دان. درب های رحمت به سویت باز شده است ولی مراقب باش کبر و غرور باعث نشود که غافل شوی زیرا خوشی نیز ماندگار نیست. از این روزها برای فرداهای بهتر استفاده کن.

فال فردا متولدین دی

نتیجه فال فردا متولدین دی: غزل شماره 273

از ستم و بلایی که بر سرت آورده اند شکایت می کنی و به فر انتقام هستی ولی همگی را به خدایشان واگذار کن. مهربان باش تا دلت آرام گیرد. به عهدی که بسته ای عمل کن خدا با توست. اگر می خواهی همیشه شاد باشی، دل و زبانت یکی باشد. عمرتان طولانی است.

فال فردا متولدین بهمن

نتیجه فال فردا متولدین بهمن: غزل شماره 238

یارتان حاضر به هر گونه فداکاری برای شما می باشد. هر ملامتی را به خاطر شما تحمل می کند و برای رسیدن به تو بهای سنگینی پرداخت کرده است. بدون شما زندگی برایش چون شب است. تو هم طلب او را برآورده ساز تا خوبی های او را جبران کرده باشی.

فال حافظ فردا متولدین اسفند

نتیجه فال حافظ فردا متولدین اسفند: غزل شماره 369

حق صحبت با پیران را به جا بیاور و به تجربه های آنها بهائی قائل باش. آنها تو را به جایی هدایت می کنند که آخرش بهشت برین است. شانس به تو رو کرده آن را از دشت نده. به بخت خویش لگد نزن. نوید خبری را به تو می دهند که سرشار از رحمت است. خودت همتی داشته باش که فر دولت در انتظار تو است.

‫2 نظرها

  1. به فال‌های دیگه کار ندارم که اکثرا الکی و ساختگی هستند ولی فال حافظ واقعا واقعا واقعا عرفانی هست و دقیقا میزنه وسط خال.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا