اخبار

قائم مقام دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر: قدردانی و حمایت قانونی لازم از طلبه ناهی از منکر به عمل آمد

از طلبه شجاعی که باعث نجات جان یک نوجوان شده بود قدردانی و حمایت قانونی به عمل آمد

به گزارش پرمگ، قائم مقام دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر در منزل طلبه شجاع و انساندوستی که با عمل به فریضه نهی از منکر جان یک نوجوان را از دست اراذل و اوباش نجات داده بود حضور پیدا کرده و از وی تقدیر به عمل آورد.

صادق منش گفت: اداره کل حقوقی و امور مجلس ستاد به محض اطلاع از این موضوع در اجرای وظایف مقرر در قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر موضوع را از کلانتری محل پیگیری و مبادرت به جمع آوری دلایل در این زمینه کرده و اقدامات لازم را برای حمایت از حجت الاسلام فخارپور به عمل آورد.

وی افزود: تعرض، ممانعت و مزاحمت نسبت به آمر به معروف و ناهی از منکر جرم غیرقابل گذشت است، طوری که حتی با گذشت خود شخص مرتکب از مجازات رهایی نمی یابد.

گفتنی است: حجت الاسلام مهدی فخارپور روز چهارشنبه 22 تیرماه 1401 که برای انجام ورزش صبحگاهی به بوستان پلیس در منطقه تهرانپارس رفته بود متوجه می شود که چند نفر از اراذل و اوباش به یک نوجوان حمله کرده و با قمه و چوب او را می زنند. به آنها می گوید پسر نوجوان را رها کنند و سعی می کند او را از دست آنها نجات دهد ولی آنها این طلبه شجاع را هم مورد ضرب و شتم قرار داده و بلافاصله با یک خودرو از محل گریختند که روز سه شنبه 28 تیرماه 1401 متهم اصلی توسط نیروی انتظامی شناسایی و به مراجع قانونی معرفی شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا