اخبار

بایدن: نگران نباشید ایرانی‌ها بزودی خود را آزاد خواهند کرد!

 بایدن: نگران نباشید ایرانی‌ها بزودی خود را آزاد خواهند کرد!

بایدن گفت: «نگران نباشید، ما ایران را آزاد خواهیم کرد. آنها به زودی خود را آزاد خواهند کرد!»

به گزارش پرمگ و به نقل از العربیه، سخنگوی کاخ سفید در نشستی مطبوعاتی به این سوال خبرنگاران که، هدف و منظور جو بایدن(رئیس جمهور آمریکا) از گفتن جمله «نگران نباشید ما ایران را آزاد می‌کنیم»، چه بوده است، گفت: بایدن با «معترضان در ایران اظهار همبستگی کرده است!»

جان کربی، سخنگوی امنیت ملی کاخ سفید افزود: رئیس جمهور در حال اظهار همبستگی با «معترضان» بود؛ کاری که از همان اول کاملاً به طور شفاف انجام می‌داد.

ماجرا از این قرار بود که بایدن دیروز پنجشنبه در جریان یک نشست تبلیغاتی که برای حمایت و پشتیبانی از یکی از نمایندگان دموکرات کنگره، در ایالت کالیفرنیا برگزار شده بود، گفت که «نگران نباشید، ما ایران را آزاد خواهیم کرد. آنها بزودی خود را آزاد خواهند کرد!»

این در حالی است که سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور ایران صبح امروز در اجتماع باشکوه راهپیمایی ۱۳ آبان در تهران، در کمال غرور و افتخار در پاسخ به اظهارات بایدن گفت: رئیس جمهور آمریکا از روی حواس‌پرتی سخنانی را بر زبان آورده و گفته ما به دنبال آزادی ایران هستیم. آقای رئیس‌جمهور! ایران ۴۳ قبل آزاد و از اسارت شما خارج شد و ما هرگز گاو شیرده شما نخواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا