اخبار

ستاد امر به معروف بلندگوی مردمی است که صدایشان به جایی نمی‌رسد

 ستاد امر به معروف بلندگوی مردمی است که صدایشان به جایی نمی‌رسد

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور گفت: ستاد امر به معروف بلندگوی آنهایی است که نمی‌توانند مشکلات و دغدغه‌های خود را بیان کنند.

به گزارش پرمگ، حجت الاسلام والمسلمین کاظم صدیقی عصر امروز سه‌شنبه ضمن بازدید از بخش های مختلف ستاد امر به معروف همدان، اظهار کرد: اگر در عرصه جریان سازی بتوانید خوب عمل کنید، آن زمان هیچ اداره و نهادی نمی‌تواند با شما مقابله کند، چرا که توانسته‌اید با استفاده از ظرفیت مردمی، یک مطالبه عمومی و گفتمان را در جامعه ترویج دهید.

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور تصریح کرد: روند کار ستاد امر به معروف باید با ایجاد یک امت اثر گذار همراه باشد، که در این بین لازم است نسبت به مسائل جامعه شناسی و روان شناسی توجه جدی صورت گیرد.

وی افزود: امروز دنیا، دنیای ارتباطات است و لازم است تا با رسانه‌ها و رسانه ملی ارتباط خوبی داشته باشید. گاهی اوقات کسانی که با واقعیت‌ها آشنایی ندارند، با دیدن برخی اخبار دروغین خیال می‌کنند که نظام از بین رفته است، بنابراین نباید میدان را برای تحریف اخبار در اختیار رسانه‌های بیگانه قرار داد و از طریق رسانه‌های داخل باید واقعیت‌ها را برای مردم بیان کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین صدیقی، گفت: امر به معروف کانون حمایت از مردم، مدافع حدود الهی و مردم است و باید این اصل برای مردم تبیین شود. هر جا یا حقی پایمال شده، ستاد امر به معروف باید حضور داشته باشد

وی تأکید کرد: ستاد امر به معروف و نهی از منکر خیر خواه و کمک حال مردم است. ستاد امر به معروف بلندگوی آنهایی است که نمی‌توانند مشکلات و دغدغه‌های خود را بیان کنند و لذا ستاد امر به معروف احیا حقوق عامه را وظیفه خود می‌داند.

وی یادآور شد: هر جا مظلومی حضور دارد و یا حقی پایمال شده، ستاد امر به معروف نیز باید حضور داشته باشد. برای این موضوع می‌طلبد تا با همراهی جمعی از طلاب و تشکل‌های مردمی اولویت‌ها و دغدغه‌های مردم را شناسایی و برای رفع آن‌ها برنامه ریزی کنید.

امام جمعه موقت تهران افزود: به یاد داشته باشید اگر برای خدا کار کنید، خدا نیز شما را همراهی خواهد کرد و در کارها کمک حال شما خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا