اخبار

تیم ملی والیبال ایران در مصاف با آرژانتین پیروز میدان شد

بازی تیم ملی والیبال ایران و آرژانتین

تیم ملی والیبال ایران در اولین بازی خود در رقابت‌های والیبال قهرمانی جهان در مصاف با تیم ملی والیبال آرژانتین این تیم را با نتیجه 3 بر 2 شکست داد.

به گزارش پرمگ، بیستمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان سال ۲۰۲۲ با حضور ۲۴ تیم از چهارم تا بیستم شهریورماه سال جاری به میزبانی دو کشور لهستان و اسلوونی درحال برگزاری است.

تیم ملی والیبال ایران که هفتمین حضور خود در رقابت‌های قهرمانی مردان جهان را تجربه می‌کرد در این بازی جانانه پیروزی را از آن خود کرد.

تیم والیبال ایران با مدیریت و راهبری عطایی در این رقابت‌ها حاضر شده است. در این دیدار میلاد عبادی‌پور (کاپیتان)، امیرحسین اسفندیار، مرتضی شریفی، محمدجواد معنوی نژاد، علی‌اصغر مجرد، امیرحسین توخته، مهدی جلوه، شهروز همایونفرمنش، امین اسماعیل‌نژاد، صابر کاظمی، جواد کریمی، محمدطاهر وادی، محمدرضا حضرت‌پور و محمدرضا موذن حاضران تیم ملی والیبال ایران در رقابت‌های قهرمانی مردان جهان سال ۲۰۲۲ بودند.

علیرضا طلوع‌کیان و احمد لاهوتی (مربیان)، حسین خوریانی (آنالیزور)، رضا نصیری (پزشک) رضا قلی‌پور (تراپیست) و یاناس (مربی بدنساز) از اعضای کادر فنی تیم ملی والیبال ایران در این مسابقات به شمار می آیند.

مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان سال ۲۰۲۲ دومین دوره مشترک برگزاری این رقابت‌ها است که از چهارم تا بیستم شهریورماه به میزبانی دو کشور لهستان و اسلوونی برگزار می ‌شود. لهستان در سال ۲۰۲۲ درحالی دومین میزبانی خود در رقابت‌های قهرمانی مردان جهان را تجربه می کند که در سال ۲۰۱۴ نیز میزبان این رقابت‌ها بوده است و در سال‌های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۸ موفق به کسب مقام قهرمانی شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا