دین و مذهب

مسابقه سراسری کتابخوانی نماز در سیره و سخن امام حسین (ع)

مسابقه کتابخوانی

مدیر روابط عمومی ستاد اقامه نماز از برگزاری مسابقه سراسری کتابخوانی نماز در سیره و سخن امام حسین علیه السلام با عنوان «عبادت احرار» خبر داد.

حامد صالحی توضیحاتی در این مورد داد و گفت: این مسابقه به صورت سراسری از ۸ مرداد مصادف با اول محرم الحرام سال ۱۴۴۴ هجری قمری لغایت ۵ مهر ماه سال ۱۴۰۱ مصادف با ۳۰ صفر، سالروز شهادت امام رضا علیه السلام در تمامی استان‌ها و دستگاه‌های اجرایی در حال برگزاری است.

مدیر روابط عمومی ستاد اقامه نماز افزود: علاقه مندان می توانند از تاریخ یاد شده نسبت به خرید کتاب اقدام کنند و جهت خرید نسخه الکترونیکی (ایپاپ) کتاب با ۷۰درصد تخفیف به قیمت ۷۰/۰۰۰ ریال از طریق فروشگاه اینترنتی ستاد اقامه نماز به نشانی ketab.namaz.ir و جهت خرید نسخه فیزیکی کتاب با ۵۰ درصد تخفیف به قیمت ۱۲۵/۰۰۰ریال از طریق فروشگاه مرکزی ستاد اقامه نماز، عاملین فروش در استان های منتخب کشور و نیز فروشگاه اینترنتی ستاد به نشانی namazstore.ir اقدام کنند.

وی در ادامه گفت: علاقه مندان گروه سنی ۱۵ سال و بالاتر می توانند در دو قالب شرکت کننده آزاد یا کارکنان دستگاه‌های اجرایی در این رویداد فرهنگی شرکت کنند.

مهلت تعیین شده جهت مطالعه کتاب و شرکت در آزمون مسابقه از تاریخ ۲۲ مرداد الی ۵ مهر ماه سال ۱۴۰۱ به مدت ۴۶ روز تعیین شده است و آزمون مسابقه از بصورت مجازی از طریق سامانه محراب به نشانی mehr. Namaz.ir در مدت زمان تعیین شده برگزار خواهد شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: نتایج مسابقه در تاریخ ۲۲ مهر ماه مصادف با میلاد با سعادت حضرت محمد مصطفی (صلی الله علیه و آله و سلم) امام صادق (علیه السلام) از طریق پایگاه اطلاع رسانی ستاد اقامه نماز به نشانی namaz.ir و درگاه‌های دستگاه‌های اجرایی مشارکت کننده اعلام خواهد شد و شرکت کنندگانی که به ۹۰درصد سوالات مسابقه پاسخ صحیح داده باشند، به مرحله قرعه کشی راه یافته و از میان آنان به قید قرعه به ۱۲۸ نفر کارت هدیه ۲/۵۰۰/۰۰۰ ریالی از سوی ستاد اقامه نماز تقدیم خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا