اخبار

هر کس باری از مشکلات مردم بردارد مشت محکمی بر دهان آمریکا زده است

هر کس باری از مشکلات مردم بردارد مشت محکمی بر دهان آمریکا زده است

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: امروز هر کس باری از مشکلات مردم بردارد مشت محکمی بر دهان آمریکا زده است و به لطف الهی مردم آزاده ایران در برابر این نقشه پیروز بیرون خواهند آمد.

به گزارش پرمگ، محمدباقر قالیباف، در نطق پیش از دستور نشست علنی امروز چهارشنبه ۱۱ آبان مجلس شورای اسلامی ضمن گرامیداشت فرارسیدن روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و تسخیر لانه جاسوسی و روز دانش آموز گفت: ایالات متحده آمریکا به عنوان تجسم استکبار جهانی در چند دهه گذشته بار‌ها علیه ارده ملت‌ها وارد عمل شده است و از هیچ اقدامی از قبیل کودتا، تمهید جنگ داخلی، تسلیح گروه‌های تروریستی افراط گرا، اشغال و تدارک انقلاب‌های فرمایشی و طراحی شده پرهیز نمی‌کند.

رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: ملت ایران چهار دهه پیش از این با انقلاب مردمی و پس از آن با اشغال پایگاه جاسوس پروری سفارت آمریکا تصممیم گرفت تا اراده خود را بر اراده مستکبر تحمیل کند. ملت ایران تصمیم گرفت که دیگر شخص اول کشور گوش به فرمان فلان دیپلمات درجه دوم آمریکا نباشد و اراده هیچ مستکبری نتواند خاک و استان ایران را از کشور جدا کند.

مستکبرین تسلیم اراده ملت‌ها خواهند شد

قالیباف بیان کرد: ایرانیان ۱۳ آبان ماه ۵۸ با اشغال سفارت آمریکا ثابت کردند که دوران کودتا کردن در این خاک به پایان رسیده است و قدرت استکبار در برابر اراده ملت‌ها همچون پر کاهی در مقابل طوفان است.

وی گفت: آمریکا با اعمال تحریم علیه ملت ایران، پشتیبانی از صدام در دوران دفاع مقدس، تشکیل شبکه‌های جاسوسی و خرابکاری و ترور در ایران، حمایت از گروه‌های تروریستی با هدف بر هم زدن امنیت کشور، متحد کردن توان رسانه‌ای برای تولید اخبار دورغ علیه ایران، کار شکنی در پیشرفت‌های علمی کشور بخصوص در حوزه هسته ای، حمایت از رژیم قاتل صهیونیستی، حمایت از آشوب و ناامنی در کشور و بسیاری اقدامات دیگر تلاش کرد تا به مردم جهان هشدار دهد که اگر شما هم مسیر استقلال را در پیش بگیرید باید منتظر جنگ، تحریم و تهدید باشید، اما این وعده الهی است که عاقبت مستکبرین با تمام قدرت نظامی و رسانه‌ای تسلیم تسلیم اراده ملت‌ها خواهند شد، جهان بدون امریکا جای زیباتری است.

مردم ایران به جنگ طلبان و تروریست‌ها باج نخواهند داد

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اغتشاشات و ناآرامی‌ها و اعتراضات مردمی اخیر کشور گفت: در حوادث اخیر نیز آمریکا و شبکه جاسوسی و عاملان خرابکار آن‌ها برنامه پیچیده و ویژه‌ای طراحی کرده بودند، اما این بار هم همچون گذشته در مورد ملت آگاه ایران اشتباه می‌کردند.

وی تصریح کرد: همه مردم از جمله منقدین و معترضین عاشق هر وجب از خاک ایران هستند به جنگ طلبان و تروریست‌ها باج نخواهند داد، آن‌ها مطالبات مد نظر خود را همزمان با اعلام انزجار از دخالت کودتاچیان آمریکایی پیگیری خواهند کرد و ما وظیفه داریم بستر لازم را برای شنیدن و اقدام متناسب آن فراهم کنیم تا امید دشمن برای فرصت طلبی را ناامید کنیم.

برداشتن باری از مشکلات مردم یعنی مشت بر دهان آمریکا

قالیباف گفت: آمریکا می‌داند که امروز مردم جهان در آستانه رسیدن به همان آگاهی تاریخی ضد استکباری هستند که ملت ایران چهار دهه پیش به آن رسیده بود و به همین دلیل همه توان خود را بن بست نمایی در ایران اسلامی به کار گرفته است.

رییس مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: قبلا تاکید کرده ام راس مبارزه با آمریکا کار کردن برای مردم است فقط شعار دادن کافی نیست امروز هر کس باری از مشکلات مردم بردارد مشت محکمی بر دهان آمریکا زده است و به لطف الهی مردم آزاده ایران در برابر این نقشه پیروز بیرون خواهند آمد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا